[Pomoc] Ajde vi sto znate
Results 1 to 7 of 7
    Member Array

Default Ajde vi sto znate

Treba mi plugin koji detektuje ime fajla u cs strike folderu,znaci ako je namesteno u pluginu da kickuje igraca ako u cs strike folderu ima upisano steamidchanger da ga server kikuje.bilo bi pozeljno da ja mogu da biram koje fajlove da stavim da detektuje igrace pri ulasku na server,posto ono drzim deathrun i furaju mi razne cheatove ovde

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Cirovic View Post
    Treba mi plugin koji detektuje ime fajla u cs strike folderu,znaci ako je namesteno u pluginu da kickuje igraca ako u cs strike folderu ima upisano steamidchanger da ga server kikuje.bilo bi pozeljno da ja mogu da biram koje fajlove da stavim da detektuje igrace pri ulasku na server,posto ono drzim deathrun i furaju mi razne cheatove ovde
    Igrać promeni naziv fajla i taj antićit je opet zaobiđen.
    http://amxx-scripts.info/index.php
    Respect: Zlajo192, Wroy.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Riste#Kga View Post
    Igrać promeni naziv fajla i taj antićit je opet zaobiđen.
    Nisi u pravu. Ubaci recheker modul, i skini program winmd5, skini taj cheat, ubaci u taj program sve fajlove sto si skinuo i dobices jedinstveni generisani kod za svaki fajl tog cheata. Ubacis taj kod tamo gde si instalirao recheker u resurce.ini fajlu tj kako se vec zove nisam lepo napisao, i miran si sto se tice tog chita
    Mozes da podesis, hoce li kikovati igrace sa servera koji imaju taj cheat, ili ce banovati.

Member Array

pola njih ne zna da promeni ime fajla,niti ce se setiti toga

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Cirovic View Post
    pola njih ne zna da promeni ime fajla,niti ce se setiti toga
    A odakle znaš ostala 50% neće spodeliti tut kako zaobići tu zaštitu?
    Quote Originally Posted by aleks. View Post
    Nisi u pravu. Ubaci recheker modul, i skini program winmd5, skini taj cheat, ubaci u taj program sve fajlove sto si skinuo i dobices jedinstveni generisani kod za svaki fajl tog cheata. Ubacis taj kod tamo gde si instalirao recheker u resurce.ini fajlu tj kako se vec zove nisam lepo napisao, i miran si sto se tice tog chita Mozes da podesis, hoce li kikovati igrace sa servera koji imaju taj cheat, ili ce banovati.
    Baš bi voleo to da vidim . Imaj u umu da mu je IP dinamićka, a ti si podesio da ga banuje, kako će ga banovati?
    http://amxx-scripts.info/index.php
    Respect: Zlajo192, Wroy.

Member Array

Vecini je staticna,pola od njih ne zna da rr ruter,a treba im 5 min da se unbanuju a meni 2 sec tkd ono.

Senior Member Array

100% ne mozes biti zasticen to je odavno poznato jer ne ulazu prvi ono sto su je napravili tako da ne mozes 100% biti zasticen
    Uvek moraju admini biti pristuni i da rade svoj posao na serveru

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)