[Pitanje] Redirect
Results 1 to 12 of 12

Thread: Redirect

Senior Member Array

Default Redirect

Pozz, zanima li mi da li se moze namjestiti redirect izemdju dva servera da je redirect obostrani ali da ajmo reci jedan je dosta punije od drugoga, e sad taj sto je pun da cim fali dva tri igraca da ga se prebaciva s ovog praznijeg bez obzira koliko igraca on ima. Valjda sam dobro objasnio sto me zanima, znaci ako server ima 28/32 a ovaj drugi 10/32 da ovom prvom odmah posalje 3 igraca da bi ovaj bio full a ovaj drugi da ostane na 7 igraca? Izvedivo?

Senior Member Array

Jeste. Treba ti plugin koji ce videti broj igraca na drugom serveru i u slucaju da mu nedostaju igraci, prebaciti neke od svojih (Ako ih ima). Mada nemam pojma vise kako funkcionise pravila za boost. Znam da je bila frka kako sve smes redirektovati igrace kad se pusti boost.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Senior Member Array

kad je bilo to da se ne sme redirektovati kad je pusten boost, ne secam se toga
    FAST DOWNLOAD
    MESEC + MESEC GRATIS

Poseti www.FDSrbija.com
    info: reglia@milf-cs.info

BEZ FD:

SA FD:

Moderator Array Rade.kgb's Avatar

Zabranjeno je boostovati fake servere koji redirektuju igrace na neki drugi server!

U prevodu, imas jedan server koji je banovan sa gt.rs pa otvoris drugi koji ce automatski da redirektuje na drugi server. Verovatno redirect nije zabranjen, ako gresim ispravite me.

Senior Member Array

A znam da je bio neki fazon. Onda je to sto je reko Rade. Nikad nisam koristio boost-ove tako da i ne znam.
    @reglia
    Nigde nisam napisao da ne smes da redirektujes kad je pusten boost. Rekao sam da postoji neko pravilo, a to je ovo sto je rekao rade.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.

Senior Member Array

Neee.. oba servera su uredna , niti jedan nije banovan, ne trebaju mu fake igraci ne patim za rank, samo bi ovog jednog volio iskoristiti za drugi server. I koji to plugin?

Senior Member Array

Nisam cuo da je ikad iko to pravio (Mada ne bi trebalo da je komplikovano, prosto nikome nije trebalo tako nesto), samo kazem da ti treba plugin koji ce to raditi xD.

Member Array

Upravo to sam i ja hteo da pitam... ALi evo neko se prije mene setio i hvala mu.. Zanima me sad, imam normalan server dignut na moj vps, ubacen je plugin koji automacki proverava nekoliko servera znaci spaja se sa mojom bazom, i gleda koji je manje popunjen srv. Primer "random.gametracker.rs" slicno/isto!

Ako je to zabranjeno onda molim da se i vi pridrzavate svojih pravila.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Kevia View Post
    Upravo to sam i ja hteo da pitam... ALi evo neko se prije mene setio i hvala mu.. Zanima me sad, imam normalan server dignut na moj vps, ubacen je plugin koji automacki proverava nekoliko servera znaci spaja se sa mojom bazom, i gleda koji je manje popunjen srv. Primer "random.gametracker.rs" slicno/isto!

Ako je to zabranjeno onda molim da se i vi pridrzavate svojih pravila.
    Dali imas taj plugin..mislim na plugin koji sam trazio doli, Da uvjek salje igrace na drugi server bezobzira koliko on imao igraca?

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Franky View Post
    Pozz, zanima li mi da li se moze namjestiti redirect izemdju dva servera da je redirect obostrani ali da ajmo reci jedan je dosta punije od drugoga, e sad taj sto je pun da cim fali dva tri igraca da ga se prebaciva s ovog praznijeg bez obzira koliko igraca on ima. Valjda sam dobro objasnio sto me zanima, znaci ako server ima 28/32 a ovaj drugi 10/32 da ovom prvom odmah posalje 3 igraca da bi ovaj bio full a ovaj drugi da ostane na 7 igraca? Izvedivo?
    Moguce, samo nadji nekog da ti napravi ili edituje redirect plugin.
    Mislim da to nije protiv pravila

Member Array

Quote Originally Posted by Franky View Post
    Dali imas taj plugin..mislim na plugin koji sam trazio doli, Da uvjek salje igrace na drugi server bezobzira koliko on imao igraca?
    Da, upravo njega i imam ali je private..
    Ovde sam pitao da nebih otvarao novu temu..

Senior Member Array

Quote Originally Posted by SkazzY View Post
    A znam da je bio neki fazon. Onda je to sto je reko Rade. Nikad nisam koristio boost-ove tako da i ne znam.
    @reglia
    Nigde nisam napisao da ne smes da redirektujes kad je pusten boost. Rekao sam da postoji neko pravilo, a to je ovo sto je rekao rade.
    to za fake servere da se bustuju i pusta redirekt nikad nije moglo
    FAST DOWNLOAD
    MESEC + MESEC GRATIS

Poseti www.FDSrbija.com
    info: reglia@milf-cs.info

BEZ FD:

SA FD:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)