Yt pitanje u vezi pregleda
Results 1 to 8 of 8

Default Yt pitanje u vezi pregleda

Pozdrav,

Zanima me zasto ovde ne pise tacan broj pregleda nego stoji na 129 dok u analitici pise da ima 300 pregleda.

Senior Member Array

Koliko znam, counter ipod videa zna da kasni

Hvala na odgovoru, takodje mislim da kasni ali vec 24h stoji tako. Jedino se u analitici povecava broj pregleda.

Senior Member Array

Da li su fake ili pravi pregledi? Msm da li svi dolaze sa istog kompa ili ? Mozda ne prikazuje sve preglede ako su sa iste adrese

Nisu pregledi sa iste adrese, izbacio sam iz radoznalosti test video na yt koji sam kasnije reklamirao u nekim stranim grupama za reklamiranje yt kanala. tako da pregledi dolaze odatle. Citao sam na netu da na primer ako su pregledi dovedeni na video preko proxy-a ili slicnih stvari da bi ih yt automatski odmah obrisao.

Last edited by AleksandarVeliki; 07-12-2017 at 10:19.

Senior Member Array

Ako samo udje i bude 2-3s onda se ne ubroji pregled, msm da se mora odgledat bar 10% videa (sto ne vrijedi za kratke videje)
    Looking for head admin to lead server.

Onda je moguce da je problem u tome, video koji sam ubacio traje nekih 12 sec ali sto se pregleda tice oko 90% ljudi je odgledalo skoro ceo video dok su ostali pregledali do pola. E sada sta mi se sledece desilo svi pregledi su mi nocas bili skljonjeni sa videa dok su u anlalitici stojali pa su vraceni 20 pa kroz nekih 30min jos 20 pregleda i tako polako rastu pregledi. tj vracaju se

Senior Member Array

Za to ne znam, ja samo iz iskustva znam da sam imo jedan dan 1,129 pregleda, a iduci dan samo 129 i evo trenutno imam na tom videu 340...
    Looking for head admin to lead server.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)