obara server
Results 1 to 14 of 14

Thread: obara server

Default obara server

Poz ljudi, moze neko da mi kaze kako da proverim plugin koj pravi problem. Stavio sam svuda debug ne puni logos,
    a obara server.

Senior Member Array

to je vrlo siroka tema, moze biti da ti neka kombinacija plugina baguje ili ti jednostavno ne pase uz mod.
    FAST DOWNLOAD
    MESEC + MESEC GRATIS

Poseti www.FDSrbija.com
    info: reglia@milf-cs.info

BEZ FD:

SA FD:

Senior Member Array

Nije moguce da server padne a da nista ne pise u screenlog.0
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by SkazzY View Post
    Nije moguce da server padne a da nista ne pise u screenlog.0
    Moguce je

Najbolje je da gasis plugin po plugin i da gledas kad ce server prestati da pada.
    Ako imas neki mod na serveru najvece sanse su ti da ga on obara

Banovani spamer Array

Otvori screen.log pomocu total komandera/filezile mora da pise nego ovako ne otvara

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Dragan015Bre View Post
    Otvori screen.log pomocu total komandera/filezile mora da pise nego ovako ne otvara
    Kad tresneš neku glupost, tresneš da ne može podići ni helikopter. Obrati pažnju šta pišeš
    Respect: Zlajo192, Wroy.

Banovani spamer Array

Quote Originally Posted by Riste#Kga View Post
    Kad tresneš neku glupost, tresneš da ne može podići ni helikopter. Obrati pažnju šta pišeš
    Tresnem? naravno kad otvaram pomocu pretrazivaca nekad mi pise da nema nista u screen.log bas nista, ako imas neki problem pisi u PM a ne ovde da pokusavas da me spustis

Senior Member Array

screen.log
    screenlog.0
    Kao sto rekoh, moguce je da padne server a da ne izbaci nikakav error u konzolu (iliti screenlog.0) nego se samo ponovo startuje kao da je neko odradio rr iz gpanela

Banovani spamer Array

Quote Originally Posted by luka317 View Post
    screenlog.0
    Kao sto rekoh, moguce je da padne server a da ne izbaci nikakav error u konzolu (iliti screenlog.0) nego se samo ponovo startuje kao da je neko odradio rr iz gpanela
    isti djavo moja greska okej, ali prosto nije moguce, ako pada zbog plugina nije moguce

Senior Member Array

Moguce je Mogu da izazovem to ako hocu

Senior Member Array

isti djavo moja greska okej, ali prosto nije moguce, ako pada zbog plugina nije moguce

Dragane, proćitaj još jednom ovo što sam ti obeležio.

Nemoj pomagati nekom jer samo njemu odmažeš.

Isti ali baš isti problem sam imao ja kad sam držao kod KGB servera, i dok nisam ugasio 1 po 1 plugin nisam mogao ustanoviti koji plugin pravi probleme, a u screenlog.0 ništa.

Banovani spamer Array

Dragane, proćitaj još jednom ovo što sam ti obeležio.

Nemoj pomagati nekom jer samo njemu odmažeš.

Isti ali baš isti problem sam imao ja kad sam držao kod KGB servera, i dok nisam ugasio 1 po 1 plugin nisam mogao ustanoviti koji plugin pravi probleme, a u screenlog.0 ništa.
    ajde pametni pomazi doktore, sta se ja raspravljam sa tobom, svakako ne pomazem tebi tako da ja sam mu dao svoj predlog ako oce nek poslusa ako nece nek slusa tebe "doktora" toliko od mene. I nemoj da mi se obracas ako ces da mi kenjas

Senior Member Array

ajde pametni pomazi doktore, sta se ja raspravljam sa tobom, svakako ne pomazem tebi tako da ja sam mu dao svoj predlog ako oce nek poslusa ako nece nek slusa tebe "doktora" toliko od mene. I nemoj da mi se obracas ako ces da mi kenjas
    Misliš na tvoje greške u predlozima, mislim da ipak baguješ kao Internet Explorer al ajd.

Samog sebe demantuješ u postovima.

Usput šta da posluša, taj tvoj prethodni post gde si potvrdio da si pogrešio ili?

Onaj se trudio na drugom forumu da izbaci plugin C4 Timer koji vec ima, sem sto je sebi stavio za Autora i totalno nepotrebni plugin, al smatra da njegov moze nekome pomoci, tako i Ti i tvoje smešne predloge.

Isti si Milos Jokic broj 2, a tvoje poruke citao, a njegov isti djavo razlicito pakovanje.
    Last edited by Riste#Kga; 04-01-2018 at 18:06.

Banovani spamer Array

Misliš na tvoje greške u predlozima, mislim da ipak baguješ kao Internet Explorer al ajd.

Samog sebe demantuješ u postovima.

Usput šta da posluša, taj tvoj prethodni post gde si potvrdio da si pogrešio ili?

Onaj se trudio na drugom forumu da izbaci plugin C4 Timer koji vec ima, sem sto je sebi stavio za Autora i totalno nepotrebni plugin, al smatra da njegov moze nekome pomoci, tako i Ti i tvoje smešne predloge.

Isti si Milos Jokic broj 2, a tvoje poruke citao, a njegov isti djavo razlicito pakovanje.
    Izvini "Tesla". Ajde bre mani se mene, znaci nauci da se ponasas pod broj jedan pa onda mozes da vodis diskusiju samnom. Do tad mogu samo da ti kuliram poruke.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)