BAN rekonekt, ungag rekonekt.....
Results 1 to 22 of 22
    Senior Member Array

Default BAN rekonekt, ungag rekonekt.....

Kakav se ovo cit pojavio da ne mozes vise ni banovati citere,kako ih banujem on se samo rekonektuje i udje kao da se nista nije ni desilo,isto vazi i za gag,samo se rekonektuje i ungag je,sta je bre ovo?
    www.facebook.com/groups/PitbullArenaGaming

IP: 193.192.58.116:27024 Westwood ONLY
    IP: 193.192.58.189:27047 Pit Bull Public
    IP: 193.192.58.189:27048 mini DM
    IP: 193.192.58.116:27025 awp_maps

Pit Bull Arena ® | Gaming community

Senior Member Array

To su ti likovi sa Steam ID Changerima . Nista novo, ako pratis pre godinu, dve.
    Respect: Zlajo192, Wroy.

Senior Member Array

SteamID Changer... upisi u dproto onaj SteamIdHasSalt=nci2yh419421
    treba da bude kombinacija, nasumicnih 16 brojeva i slova nzm tacno pitaj
    @luka317

Kontakt:
    Ovde na forumu: [Klik]
    Na Facebook: [Klik]

Senior Member Array

moguce je da cim ih banujes/gagujes oni pomocu tamo nekog programa/chita zamene svoj steamID ali i IP...a plus ima i onih ******a koji koriste NameChanger...na svakih pola sekunde menja nik na nik od online igraca, ali se za tacku ili razmak razlikuje, u cilju da ne banujes njega nego pravog igraca...

mislim da ne postoji pravi ban za njih, ali je odlicna solucija amx_sslay, to mi imamo na serveru, cini mi se da ga ima u javnosti negde...
    taj plugin ih ubija na pocetku svake runde, a hvata im IP i SteamID u isto vreme...ali ti botovi zamene oba pa moras opet...po meni jedino resenje je: da im dosadis sa sslayom

Senior Member Array

Quote Originally Posted by JocA1 View Post
    moguce je da cim ih banujes/gagujes oni pomocu tamo nekog programa/chita zamene svoj steamID ali i IP...a plus ima i onih ******a koji koriste NameChanger...na svakih pola sekunde menja nik na nik od online igraca, ali se za tacku ili razmak razlikuje, u cilju da ne banujes njega nego pravog igraca...

mislim da ne postoji pravi ban za njih, ali je odlicna solucija amx_sslay, to mi imamo na serveru, cini mi se da ga ima u javnosti negde...
    taj plugin ih ubija na pocetku svake runde, a hvata im IP i SteamID u isto vreme...ali ti botovi zamene oba pa moras opet...po meni jedino resenje je: da im dosadis sa sslayom
    Zato kad banujes koristis banmeni i resen problem, moze da menja nick i milion puta u sekundi dzabe mu

Sto se idiota tice da, nema resenja, mogu da menjaju ip, steam, nick do mile volje i ne mozes nikako da ih banujes. Najbolje resenje je to sto je joca predlozio, smaras ga dok se ne smori i izadje sam

Senior Member Array

@luka317, to nije lose da se ban iz menija...nisam probao jer sam mislio da ce da kaze da ne postoji taj igrac haha

edit: ne znam ustvari na koj ban meni mislis, jer kad ga banujes brze udje nego sslay

Senior Member Array

Quote Originally Posted by JocA1 View Post
    @luka317, to nije lose da se ban iz menija...nisam probao jer sam mislio da ce da kaze da ne postoji taj igrac haha

edit: ne znam ustvari na koj ban meni mislis, jer kad ga banujes brze udje nego sslay
    Kada imas nekoga ko samo menja nick a ne menja ip, banujes ga preko banmenija na ip i gotovo, meni uzima userid a ne nick tako ga promena nicka ne utice uopste na meni

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Nexon369 View Post
    SteamID Changer... upisi u dproto onaj SteamIdHasSalt=nci2yh419421
    treba da bude kombinacija, nasumicnih 16 brojeva i slova nzm tacno pitaj
    @luka317
    Ovo ih nece spreciti da menjaju steam id. Samo ih sprecava da kradu isti tvojim stalnim igracima tako sto steam id koji vide pomocu status komande zapravo nije onaj pravi.

Senior Member Array

Prodajem plugin koji moze da banuje trajno, javi se u pm ako hoces da kupis.
    Cena: 20 €

Donacije:
    BTC: 1FUKWDFMA95seCcYqhMetUmwbF5jSZzrae
    ETH: 0xF6693023B2F804e9db6b4aB142E6f4A132764283

Senior Member Array

@luka, menjaju i ip...izgleda da imaju neki kompletan hack...ali obavezno i na majk ukljuce neki trans haha i tipa 10/10 su kod nas bili stranci

Senior Member Array

Quote Originally Posted by milutinke2 View Post
    Prodajem plugin koji moze da banuje trajno, javi se u pm ako hoces da kupis.
    Cena: 20 €

• milutinke2 has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.

Oćisti PM, zainteresovan sam al ako može da znam na koji naćin to radi (preko privatne sam hteo da te pitam).

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Riste#Kga View Post

• milutinke2 has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.

Oćisti PM, zainteresovan sam al ako može da znam na koji naćin to radi (preko privatne sam hteo da te pitam).
    Pisi sad

Donacije:
    BTC: 1FUKWDFMA95seCcYqhMetUmwbF5jSZzrae
    ETH: 0xF6693023B2F804e9db6b4aB142E6f4A132764283

Senior Member Array

I mene zanima kako radi, kako da znamo da je to siguran ban? :S

Senior Member Array

Sigurno nije lud da vam kaze na koji nacin radi.
    @Milutinke, daj neki test ip da ga testiramo ili server koji ga koristi vec.
    Prodaja privatnih i besplatno skidanje sređenih modova i plugina.
    www.MASUZA.com

Senior Member Array

Quote Originally Posted by GarON.# View Post
    Sigurno nije lud da vam kaze na koji nacin radi.
    @Milutinke, daj neki test ip da ga testiramo ili server koji ga koristi vec.

GaRON daj bre ne lupaj vise, taj koji je zainteresovan da kupi treba da zna dal je bas siguran, a jedini sigurniji nacin bi bio na MAC ban, ali znamo da sa AMX Mod po defaultu ne moze se banovati nikako na MAC.

Ne ocekujemo previse al bar bi smo trebali biti sigurni da bi banovao tog steam changera trajno. Mislim znamo da se IP menja, ID menja na koji jos nacin?

PS: Ne ocekujemo javno da kaze, vec privatne poruke onom koji je zainteresovan..

Super Moderator Array klipica's Avatar

a jedini sigurniji nacin bi bio na MAC ban, ali znamo da sa AMX Mod po defaultu ne moze se banovati nikako na MAC.
    Guglaj "MAC Spoofing".
    Code:
    #YoMama {
        width: 200%;
        overflow: visible;
    }

Senior Member Array

Quote Originally Posted by klipica View Post
    Guglaj "MAC Spoofing".
    80% su deca koja i ne znaju sta znaci to a ne da to da rade.

A vi olaksavate taj posao da nauce tako sto javno napisete o toj fori. I kada banuje nekog nece valjda da mu napise da je banovan na MAC :v hah.

Senior Member Array

GaRON daj bre ne lupaj vise, taj koji je zainteresovan da kupi treba da zna dal je bas siguran, a jedini sigurniji nacin bi bio na MAC ban, ali znamo da sa AMX Mod po defaultu ne moze se banovati nikako na MAC.

Ne ocekujemo previse al bar bi smo trebali biti sigurni da bi banovao tog steam changera trajno. Mislim znamo da se IP menja, ID menja na koji jos nacin?

PS: Ne ocekujemo javno da kaze, vec privatne poruke onom koji je zainteresovan..
    Zbig vas koji ste zainteresovani za sve u zivotu je i propao cs. Umesto da ti on kaze, ti lepo skini steam id changer, neki vpn program i ostala sranja pa testiraj sam. Izazovi cak i neke citercine pa i na njih testiraj. Sta bi ti hteo, da ti kaze jos neki fazon koji klinci nisu otkrili da zaobidju? (Pored mac adrese).
    Pa ni za steam id changer se nije znalo pa sad muke imate sa klincima.
    Zato mi ne soli pamet.
    Prodaja privatnih i besplatno skidanje sređenih modova i plugina.
    www.MASUZA.com

Senior Member Array

Quote Originally Posted by GarON.# View Post
    Zbig vas koji ste zainteresovani za sve u zivotu je i propao cs. Umesto da ti on kaze, ti lepo skini steam id changer, neki vpn program i ostala sranja pa testiraj sam. Izazovi cak i neke citercine pa i na njih testiraj. Sta bi ti hteo, da ti kaze jos neki fazon koji klinci nisu otkrili da zaobidju? (Pored mac adrese).
    Pa ni za steam id changer se nije znalo pa sad muke imate sa klincima.
    Zato mi ne soli pamet.
    Ti meni ne soli pamet jer nemas nikakvo pravo da me ponizavas. I kao drugo niti sam ja klinac niti ja imam ikakvih problema sa klincima. TO sto sam rekao za nacin rada tebe se ne tice, nego to je izmedju mene i Milutinke je to.

Ja znam da cuvam tajne za razliku od nekih ovde realno.

I nemoj govoriti ili pokusati da govoris da sam ja jedan od te koje pravi probleme serverima i kako sam ja jedan od te koje bas hoce da se bavi glupostima samo zaradi nekog x razloga.

Niti ja CS shvatam serioznom igrom a igram CS u slobodno vreme jer su mi prioritet drugih stvari.

I opet jos jednom, obratio sam se milutinke2 u ovoj temi jer mu je PM bio full al sad je sredjeno, nemam ja nikakve veze s tobom tako da i necu da ulazim u dalju raspravu s tobom, ma sta god ti lupao dalje. TO mozes lupati nekom drugom.

Banovani spamer Array

Guglaj malo ima metamoda koji banuje igrace sa steam id changerom Kupovanje plugina cista budalastina, samo da mi drugar dodje da mi donese moj stari hard, objavicu metamood pa testirajte do sutra, ja sam na zmu koristio i nikad problem nisam imao sam *****ima sto menjaju steam id, a STEAM HAS SALT je da ne mogu da kradu steam id ostalih igraca.

Banovani spamer Array

Svemu ce dodji jednog dana kraj.

Member Array

Ima li kakva pomoc sto se ovoga tice imam isti problem
    pwnam ga nista ,banujem mu nick, steamid, ip sve dzaba on udje promjeni nick sebi hladno stavi maximalno amma i jebe mi server konstanto

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)