[Problem] Server pada a ne puni logove
Results 1 to 10 of 10
    Senior Member Array

Default Server pada a ne puni logove

Dakle, kao sto naslov kaze, server pada a ne puni logove... Ne znam vise sta da radim. U screenlog-u samo ovo pise:

Code:
    $ ./hlds_run -game cstrike +ip 193.192.58.55 -port 27044 +maxplayers 32 +map de_dust2 +mapchangecfgfile server.cfg +fps_max 333 +sys_ticrate 333 +heapsize 250000 -zone 8192 -num_edicts 4096 -nobreakpad
    Uglavnom se to desi kada udju vise od 20 igraca... Ima li neko ideju kako saznati do cega je problem? Moguce je da zmurka mod pravi problem, ali opet, u amx logovima nema nista i ne znam kako da nadjem taj problem.
    double penetration sadomazo satisfaction
    kao svedski akcioni kada kazu action

Senior Member Array

bump, neki predlog ?

Senior Member Array

Ako nemas nikakav log onda ugasi prvo sve plugine koji ti ne trebaju (U prevodu svaki dodatak bez kojeg moze da se igra) a ako i dalje pada onda gasi i glavne plugine jedan po jedan dok ne vidis koji pravi problem.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Senior Member Array

Glavni plugin ima preko 3000 linija, vrlo je moguce da on pravi problem ali kao sto rekoh, nije mi jasno kako moze da ne puni logove a obara server? Ovo nisam nikada video
    Neki predlog kako da 'nateram' da se problem loguje? U pitanju je Zmurka koju je objavio MiljanX.

Super Moderator Array klipica's Avatar

Quote Originally Posted by DecaK View Post
    Glavni plugin ima preko 3000 linija, vrlo je moguce da on pravi problem ali kao sto rekoh, nije mi jasno kako moze da ne puni logove a obara server? Ovo nisam nikada video
    Neki predlog kako da 'nateram' da se problem loguje? U pitanju je Zmurka koju je objavio MiljanX.
    Nema tu nista cudno ako mislis na to da nema AMXX error logova. Nisu logovi ti koji obaraju server svejedno, obicno to radi nesto sto ti uradio pogresno a AMXX ne moze da uhvati da baci error.
    Pitaj podrsku da ti povecaju core dump limit. U screenlog ces imati stack trace kada padne server.
    Code:
    #YoMama {
        width: 200%;
        overflow: visible;
    }

Senior Member Array

Desava se da server padne a ne izbaci bas nista u konzoli, samo se restartuje kao da je neko kliknuo rr u panelu.. Nista neuobicajeno.. Moras ovim putem koji je skazy predlozio

Senior Member Array

Ne restartuje se, samo padne i off je. Nelogicno mi je da padne a nema nista u screenlogu, poslao sam ovo podrsci pa cemo videti

Senior Member Array

Quote Originally Posted by DecaK View Post
    Ne restartuje se, samo padne i off je. Nelogicno mi je da padne a nema nista u screenlogu, poslao sam ovo podrsci pa cemo videti
    Moze da zvuci nelogicno ali kazem ti da je moguce

Senior Member Array

Isti slucaj sa mnom poslao sam podrsci da i meni ubaci to za logove. Sta si uradio jel si nasao problem? Ako jesi kako?

Senior Member Array

Quote Originally Posted by mmaattiijjaa View Post
    Isti slucaj sa mnom poslao sam podrsci da i meni ubaci to za logove. Sta si uradio jel si nasao problem? Ako jesi kako?
    Nisam nasao resenje, a problem nije isto jer je kod mene bio problem u starom zmurka modu(znao sam da je do njega, ali nisam znao sta tacno jer server nije logovao kako treba).
    Tvoj BB mod je i ranije obarao server i sredio sam ga ako se secas pre par godina, javi mi se na fb mozda mogu opet

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)