[Pitanje] Otvaranje CS servera
Results 1 to 17 of 17
    Junior Member Array

Question Otvaranje CS servera

Cao , zelim da otvorim CS 1.6 server pa ako neko moze da mi pomogne da me uputi kako sta ide?
    Igrao sam ranije CS dok sam bio mladji ali sam zaboravio kako sta ide
    Last edited by Miletic; 22-01-2018 at 03:00.

Senior Member Array

Cs server otvaras tak osto izaberes hosting za koji mislis da je naj - povoljniji, pouzdaniji i kvalitetniji, narucis i uplatis prema upustvima..
    - ili zakupis neki vps i dignes sam svoj srv za manje para ali bez podrske i zastite koju ti "pruza" hosting (mozda ovo nije laz ali ja nekako mislim da ne postoji zastita od hakovanja i obaranja samo ako se nekom ko ima znanja tupi da te zezne)

KAda imas podignut cs server, ubacis mod i sredis ga, pokrenes i teras (osnovno bi bilo da ubacis bans sistem i naucis neke amx komande za upravljanje serverom i funkcije admina)
    Stefan Nikolic - CyberFX
    - Web & graficki dizajner - & front developer.

| FB Stranica: Page
    | Galerija: Deviantart

FullPowerHD

| Facebook: Stranica
    | Youtube: Kanal

Kevia degeneriku riperski leci se!

Senior Member Array

Zavisi zasto otvoras server, da li za samo svoju ekipu koja planira igrat i poslat tu i tamo neki boost da privuce igrace, ili zelis da ti server bude popularan.Ako zelis sa svojim ortacima da mozete vi tu igrati zajebavati se, tu ti ne treba nista posebno osim volje da napravis server po svojoj zelji i da tjeras tako, a ako zelis da bude popularan onda tu dobro treba potegnuti finansijski.

Senior Member Array

Popularnosti nema vise u 1.6, igra je sve svoje dala. Jedino ako hoces da igras 5 vs 5 ti se isplati otvarati server neki manji na premium ako si iz Srbije.

Senior Member Array

Priznali ili ne kanter je igrica koja ce se uvjek igrati i koja ce uvjek biti popularna ali koja moze dozivjeti padove kao i svaka druga.Toliko o tome da je svoje dala da svaki dan digne se novih 50 servera dok imamo na GO tri servera 1 pun, druga dva polu prazna, ostali potpuni prazni sto se tice balkana i ta igrica nikad nece zazivjeti kod nas dok se ne unormale cijene sa nasim i to je sva svrha price, ma da ne bi igrao ni da je 1 euro server jer ne volim ultra fazon kantera prenapucan.
    Last edited by zone aka cnoxx; 23-01-2018 at 19:43.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by zone aka cnoxx View Post
    Priznali ili ne kanter je igrica koja ce se uvjek igrati i koja ce uvjek biti popularna ali koja moze dozivjeti padove kao i svaka druga.Toliko o tome da je svoje dala da svaki dan digne se novih 50 servera dok imamo na GO tri servera 1 pun, druga dva polu prazna, ostali potpuni prazni sto se tice balkana i ta igrica nikad nece zazivjeti kod nas dok se ne unormale cijene sa nasim i to je sva svrha price, ma da ne bi igrao ni da je 1 euro server jer ne volim ultra fazon kantera prenapucan.
    <3 <3
    double penetration sadomazo satisfaction
    kao svedski akcioni kada kazu action

Senior Member Array

Quote Originally Posted by DecaK View Post
    <3 <3
    <3 ti znas o cemu pricam

Senior Member Array

CS 1.6 jos je daleko da bi bila proslost, ima tu jos prostora, Da je kojim slucajem cs 1.6 na steamu djaba kao npr Dota 2 pa da svaki igrac igra preko steama ova igra bi bila dosta bolja za ljude koji drze server, a tu je ipak i financija koja nije mala.
    Ostalo vise manje se moze jos fino i uredno drzati. S nekim novim stvarima koje pratis i prilagodis se mozes imati sasvim pristojan server. Ako zelis ja ti mogu prodati server koji je nema dobar rank ali je placen na dosta vremena sredjen je poprilicno i mogu ti pomoci ( ne voditi server nego pomoci) na pocetku dok se ne snadjes sam.
    Inace server ne prodajem inace bi bio u temi oglasa ali ako zelis poceti javi mi se na PM.

Senior Member Array

sto kaze @zone aka cnoxx, cs 1.6 ce se uvek igrati...cak i izlaze 'nove'fore..u kz modu ima nekih inovacija (po pitanju engina, kretanja itd) sto je pre 5 godina bilo nezamislivo)...postoji KZ WR BOT sto je proizvod ideje od mozda pre 2 god...takodje oko mapa..primer su dynamicke mape (meni su bar nove) : de_pophouse...mapa radi na foru: ako je 3v3 onda se ne igra cela mapa i ima taman pusaka na zemlji za te igrace...kad se napuni server otvaraju se nove zone na mapi i dodatna oruzja...kul fora, za mene nepoznata do prekjuce
    tako da, mislim da ce i jos nesto novo da izadje, ko zna sta...cs go mislim da je samo trenutno popularan (a kako sam video i opadaju mu igraci u zadnjih god dve (za sitno ali opet...))...

Senior Member Array

Uglavom za rarucivanje cs server nije potrbna pamet sva ovog svjeta tako da odes na link www.kgb-hosting.com i stisnes naruci server,zatim ides registrirat tvoj nalog i pravi email kako bi mogao uc na taj email i aktivirati game panel,kad aktiviras ulogukes se i stisnes naruci server,zatim uplatis pare na uplatnicu iz koje si drzave i posaljes njima uplatnicu.. to je to uzivaj u svom kanter straj serveru

Senior Member Array

Mnogo vi zivite u zabludi, poredite CSGO i 1.6, jedina stvar zasto na csgo ima igraca su skinovi i zarada. Imas premium hackova koliko hoces koje otkriju tek nakon par mjeseci a igraci uveliko igraju sa njima.
    Cijena CSGO nebi trebala da bude 13 eu nego 50 eu pa onda nebi bilo toliko djece niti rusa i turaka koji unistavaju igru jer je kod njih ta ista igra po 5 eu dok je kod nas po 13 eu a standardi nebo i zemlja.
    I bas me zanima kakav je smisao igrati 1.6 kad ni ne znas koji je pravi igrac od bota, boostas server trazis neki rank koji je obicna brojka a od 32 igr 20 se vrti ukrug po bazi.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Jigsaw70 View Post
    Mnogo vi zivite u zabludi, poredite CSGO i 1.6, jedina stvar zasto na csgo ima igraca su skinovi i zarada. Imas premium hackova koliko hoces koje otkriju tek nakon par mjeseci a igraci uveliko igraju sa njima.
    Cijena CSGO nebi trebala da bude 13 eu nego 50 eu pa onda nebi bilo toliko djece niti rusa i turaka koji unistavaju igru jer je kod njih ta ista igra po 5 eu dok je kod nas po 13 eu a standardi nebo i zemlja.
    I bas me zanima kakav je smisao igrati 1.6 kad ni ne znas koji je pravi igrac od bota, boostas server trazis neki rank koji je obicna brojka a od 32 igr 20 se vrti ukrug po bazi.
    Pa ne bi se bas s tim slozio, vecinom vlasnici svoga servera namjerno stavljaju bootove ili pristaju na to da im server puni preko botova. Javna tajna. Pravi server, normalan server, server za raju, to su najbolji serveri bez obzira na rank, tu nema botova fino igrac zezas se i uzivas.. Moje misljenje je takvo.

Member Array

Quote Originally Posted by Franky View Post
    Pa ne bi se bas s tim slozio, vecinom vlasnici svoga servera namjerno stavljaju bootove ili pristaju na to da im server puni preko botova. Javna tajna. Pravi server, normalan server, server za raju, to su najbolji serveri bez obzira na rank, tu nema botova fino igrac zezas se i uzivas.. Moje misljenje je takvo.
    Isto mislim i ja

Junior Member Array

........

Junior Member Array

ljudi imam jedan veliki problem. server je radio normalno i ja mu instaliram mod predatora kad sam hteo da ga iskljucim srver nece da mi radi ovo pise samo kad aktiviram opet mod predatora radi bez problema
    Server online :
    Ne
    Problem :
    Server je startovan u panelu, ali nije online!
    Resenje :
    Desi se da server nekad zabaguje zbog loseg plugina ili nekog drugog problema. Restartovanje servera u panelu u vecini slucajeva pomaze kod toga!
    Ako ste upravo ubacili novi plugin ili menjali pocetnu mapu, pokusajte da vratite kako je bilo, a zatim restartujte server.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by thedjole96 View Post
    ljudi imam jedan veliki problem. server je radio normalno i ja mu instaliram mod predatora kad sam hteo da ga iskljucim srver nece da mi radi ovo pise samo kad aktiviram opet mod predatora radi bez problema
    Server online :
    Ne
    Problem :
    Server je startovan u panelu, ali nije online!
    Resenje :
    Desi se da server nekad zabaguje zbog loseg plugina ili nekog drugog problema. Restartovanje servera u panelu u vecini slucajeva pomaze kod toga!
    Ako ste upravo ubacili novi plugin ili menjali pocetnu mapu, pokusajte da vratite kako je bilo, a zatim restartujte server.
    Mislim da nije do tebe, nego do KGBa, svi su imali taj problem.. Vidi sada da li je sve ok
    double penetration sadomazo satisfaction
    kao svedski akcioni kada kazu action

Junior Member Array

Otvaram da igram sa drugovima a i ovako da privucem igrace.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)