[Pitanje] Boost - koje opcije imam
Results 1 to 3 of 3
    Senior Member Array

Default Boost - koje opcije imam

Pozdrav, nisam nigde uspeo da nadjem konkretno pitanje ali eto za one iskusne i vlasnike koji koriste busteve, osim gt.rs busta ima li nesto bolje od njega iliti pak blize njemu sto bi punilo lepo isto, ili nesto za preko noci sto je dobro i slicno?
    Gledao sam razne sajtove ima ih mali milion ne znam koliko su efikasni ne zelim sad da pominjem imena sajtova, ali ima li osim gt.rs-a neki od njih slican efekat da cu da se ovajdim koliko toliko ili ne? Svako misljenje je dobrodoslo. Hvala

Senior Member Array

Znam da je cs-boost punio noc do jaja ranije, e sad jedino sto je znao da posalje po nekog bota ali uopsten utisak je ok, znam da je skoro otvaran i neki natural boost(domaci), pa vidi kako ce to da ti puni
    double penetration sadomazo satisfaction
    kao svedski akcioni kada kazu action

Senior Member Array

Quote Originally Posted by DecaK View Post
    Znam da je cs-boost punio noc do jaja ranije, e sad jedino sto je znao da posalje po nekog bota ali uopsten utisak je ok, znam da je skoro otvaran i neki natural boost(domaci), pa vidi kako ce to da ti puni
    Mislim da je csboost izduvana prica, koristim gt.rs i koristicu ga jer jer jednom recju kvalitetan i moze da prica ko sta hoce puni cak i nocu pedantno, ne preterano ali pedantno, treba mi nesto dodatno plus preko gt.rs bosta ne nameravam da ga gasim. Kazi mi kako se zove taj bust ne mogu da ga nadjem pun kur ih ima po netu?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)