[Pomoc] Ko resi problem, sledi nagrada!
Results 1 to 3 of 3
    Junior Member Array

Default Ko resi problem, sledi nagrada!

https://video.fbeg4-1.fna.fbcdn.net/...=5A7E1878&dl=1 Ljudi, jedno pitanje, kada pucam polako metak po metak, bilo puskom ili pistoljem, dolazi do bagovanja, pritisnem dva puta klik ispali se jedan metak, kao da zabada cs.
    Na videu, pucam metak po metak polako, ispalim prvi i kada pritisnem drugi metak on ispali rafal, umesto jedan metak.
    Ovo se desava i na online i protiv botova. Da li neko zna resenje problema? Reinstalirao sam cs vise puta. Non steam sam. Portove za mis menjao. Mis je kineski, 400 dindji.
    Kucao vec cl_lw, cl_lc, developed, cl_cmdrate... Internet mi je dobar, ms mi je na online oko 11 a fps 100. Komp 3.1 procesor, ram 8gb. Hard disc u redu.
    Hvala unapred!
    Last edited by Vojkanovski; 08-02-2018 at 21:57.

Senior Member Array

Dosta ljudi se zale na to u poslednje vreme, koji CS koristis? Probaj da skines neki drugi?
    Probaj da udjes da igras lokalno sa botovima, pa reci da li imas isti problem ili se to desava samo na serverima
    double penetration sadomazo satisfaction
    k'o svedski akcioni kada kazu action

Quote Originally Posted by Skubishaa View Post
    Moze bit do mašine na kojoj je hostovan taj server.
    Ili ti je do napajanja neta tvog

Junior Member Array

Skinuo sam brate 2,3 verzije i na svakoj je isto.. Warzone trenutno, a ovo se desava i na online serverima i protiv botova..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)