[PHP] Kontakt forma prestala da radi
Results 1 to 11 of 11
    Senior Member Array

Unhappy Kontakt forma prestala da radi

Postovanje imam problem sa kontakt formom na sajtu a radila je prije
    Nista dirao nisam dal je moguce da je do webhosta ? Posto je oduvek radilo i sad ispise da je poslat mail ali nista ne dolazi ni na inbox ni na spam a probao sam i menjati email na config php moze li mi ko pomoc hvala
    www.apartments-in-ulcinj.com/contact.php

Senior Member Array

Odradi debug i vidjeces gdje je klopka. Uspust, sigurnost ti je na vrhunskom nivou
    Cryptable Technology - Internet magazin
    Posjetite www.cryptable.tech

Senior Member Array

Ko zna koliko ne radi ta skripta. Posalji nam ceo kod od contact.php da vidimo kako da ti pomognemo. Mozda je i do samog servera da ne mozes da saljes mailove, verovatno nemas proveru da li je sam smtp ili pop server aktivan.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Long#Horn View Post
    Odradi debug i vidjeces gdje je klopka. Uspust, sigurnost ti je na vrhunskom nivou
    Objasni mi malo sto se toga tice 😊

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Rade.kgb View Post
    Ko zna koliko ne radi ta skripta. Posalji nam ceo kod od contact.php da vidimo kako da ti pomognemo. Mozda je i do samog servera da ne mozes da saljes mailove, verovatno nemas proveru da li je sam smtp ili pop server aktivan.
    Uskoro cu vam poslat

Senior Member Array

Ako ne znas kako da odradis onda nadji nekoga da ti pomogne, posto vidim da sve ganjas dzabe
    Cryptable Technology - Internet magazin
    Posjetite www.cryptable.tech

Senior Member Array

https://pastebin.com/LsJjXnSc izvoli unapred hvala

Senior Member Array

Ovaj kod je uzasan, bolje nadji neki kod na internetu od ovog, prvo ti nikad nece proci provera jer se $_GET['MESSAGE'] nikad ne setuje, forma se prosledjuje preko POST metode.

Quote Originally Posted by punisher1389 View Post
    I ona reklama za verat.net onaj magarac sto njace to niko ziv nece da drzi na serveru!

Senior Member Array

Nije da ne valja tolko mnogo ali ne valja. Ako si testirao na localhost serveru onda ti nece raditi. Jesi probao mozda da madjes neki gotov kod i da samo ispravis sta treba? Ako hoces poslacu ti novi kod u ponedeljak, kad me ne mrzi da upalim komp, i posaljem ti. To je bukvalno 10 min posla, pa cak i da ne znas PHP moz se snadjes.

Senior Member Array

Nije da ne valja tolko mnogo ali ne valja. Ako si testirao na localhost serveru onda ti nece raditi. Jesi probao mozda da madjes neki gotov kod i da samo ispravis sta treba? Ako hoces poslacu ti novi kod u ponedeljak, kad me ne mrzi da upalim komp, i posaljem ti. To je bukvalno 10 min posla, pa cak i da ne znas PHP moz se snadjes.
    do hosta je ovo su mi poslali https://pastebin.com/gM4LZzNV ali ne znam kako da povezem www.apartments-in-ulcinj.com/contact.php i ovo sto treba

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Corleone_Adi View Post
    do hosta je ovo su mi poslali https://pastebin.com/gM4LZzNV ali ne znam kako da povezem www.apartments-in-ulcinj.com/contact.php i ovo sto treba
    Zna li neko da prilagodi ovo hvala

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)