[Plugin] Bolji smo od chitera (ispraznjivaca servera)
Results 1 to 5 of 5
    Senior Member Array

Default Bolji smo od chitera (ispraznjivaca servera)

Poz ljudi. Dugo nisam ovde bio aktivan, ali eto igrom slucaja sam skoro bio admin jednog pub servera i imao prilike da vidim one retarde sa nick-changerom +ip+steamid changerom + wallhack +aim+ speed + sta jos?

I shvatio da to nije prosta stvar da se resi i da se to radi planski....jasno je valja da ulaze uglavnom uvece (kad je punije) i tu su sve dok ne bude pola igraca od njihovog ulaska...

sve je to jasno....i meni je jasno da mnogi vlasnici servera imaju problem sa njima...znamo da je nekoliko puta pravljen plugin ko ce ih ujeb*ti (DecaK ima verziju, milutinke, mozda jos neko, to vec ne znam)

U kontaktu sa jednim strancem, stvorili smo plugin koji bi (po meni - dosta) pomogao serverima koji imaju tu vrstu frke. jasno je da je brisanje dprota sigurica za resavanje ovoga, ali moramo da razumemo i postujemo odluke vlasnike servera...ja prvi ne bih to ugasio

Tako da, ovim putem bi da obavestim zainteresovane vlasnike servera (ne vidim razlog sto bi kupovao neko ko nema server) da sa kolegom prodajem ovaj plugin.
    E sad...mnogima ova poruka deluje smesno i da je ovo namestaljka neka...potrudicu se da vas uverim u ovo sto pricam

Na koj nacin:
    TeamSpeak (ovo je glavno po meni, ne vidim poentu u kucanju jer ako hocete detaljno objasnjenje morao bih lepo da obrazlozim kako i sta, ne bih da kucam sve to u privatnim porukama ili slicno...)
    Testiranje na mom serveru (LAN, sta pa ima veze...)
    Ako vam se dopada sistem rada plugina - mozete imati plagin na serveru (cena je 15e) - ako je nekome nejasna cena i to cu da objasnim zasto smo izabrali tu brojku...ali preko pp bolje to
    Ono sto bih voleo da znaju buduci potencijalni kupci plagina je da:

Nakon vase kupovine ja ne bezim nigde, ne brisem stim, ne brisem fb, kgb akaunt, znaci tu sam gde sam i bio...znaci spreman sam sa kolegom da vam apdejtujemo plugin...znaci da ga unapredimo (ali vas molimo da probate da shvatite na koji nacin je mogao taj hacker da zaobidje sve to)
    Meni je jasno da je veoma tesko (nemoguce?) da se oni 100% blokiraju, ali bar ova stvar funkcionise kako sam probao (ima i dva automatizovana dela u plaginu (=ne mora admin online, i to bih zainteresovanima objasnio))
    takodje nudimo da, ako zelite odredjenu stvar da aktivirate toj meti (hakeru) mi cemo vam napraviti za naravno istu cenu plagina (15e)...primer je:

"hocu da kad podesim preko cvar-a da haker ne moze da trosi dmg bilo kom igracu"
    "hocu da taj haker umire na svako rodjenje" (ovo je vec bilo, ali mozemo opet da ubacimo ako vise preferirate)

to cemo i ispuniti...tako da zainteresovanima stojim na raspolaganju...svako primerno pitanje ovde javno je dobrodoslo, a za 'privatnija' pitanja bolje preko inboxa...

I da ovo spomenem. Saljemo samo .amxx fajl pri kupovini (sa odredjenom zastitom, objasnicu i to koga zanima). najbolje kontakt preko PP, hvala

Senior Member Array

Koliko znam ima vec plugin amx_govno ili tako nesto plugin koji radi na igracu kad odradis komandu ne skida dm igracima..stim sto kad izadje sve se vraca na normalu, a moze da se napravi da radi na stem id i ip to ljudi koji znaju oko plugina mogu napraviti..takodje i kad ozivi da ide slay decak je napravio taj plugin..

Inace sam prestao cs da igram ali one okorele ne mozes da zaobidjes citere..primer koji menjaju ip..
    Steam only jedino resenje ali zna se kako kod nas steam serveri funkcionisu..cak klanovi sto igraju cwove miksove nemaju svi steam..toliko o tome.. ovde mozes malo blize objasniti kako radi ne u detalje pa ko se zainteresuje kontaktirace te..ali mogu biti ubedjen da ga mogu zaobici vrlo lako..

Senior Member Array

Quote Originally Posted by aleks. View Post
    ovde mozes malo blize objasniti kako radi ne u detalje pa ko se zainteresuje kontaktirace te..ali mogu biti ubedjen da ga mogu zaobici vrlo lako..
    I ja bih voleo da cujem na kom principu, moze u pm ako neces ovde da kacis javno

Senior Member Array

@aleks: burazereu ja nista ne vidim u tvom komentaru da je pozitivno...cak ni kritiku

Quote Originally Posted by aleks. View Post
    a moze da se napravi da radi na stem id i ip to ljudi koji znaju oko plugina mogu napraviti..
    ma ne pricaj da postoji to...mi ga hvatali sa ovim plaginom na datum rodjenja i seksualnoj orijentaciji

@luka napisacu ti pm ajde, ali nista posebno ne otkrivam...jer mi se prosto ne isplati ljudima koji ne bi koristi da pricam...u najgorem slucaju ostace mi na server i to je to...ali bih da eto na ovaj nacin malo pomognem ljudima koji nisu previse strucni a imaju probleme s ovakvim igracima...(i u slucaju da nisu naisli na vec spomenute plaginove, cak mislim da si i ti imao nesto ovog tipa u skorije vreme)

Senior Member Array

Aj cisto opet da objasnim..sto kaze skazy ko ce da cita roman....

KO HOCE DA KUPI PLUGIN NEK SE JAVI, POTRUDICEMO SE KOLEGA I JA DA STO DUZE TRAJE OVAJ NACIN PUNISHMENTA. KO NECE DA KUPI, JASNO SKROZ.

Ko je strucan da napravi za dzaba plagin, nek napravi i nek posalje u topic iznad...skroz po zakonu...ne znam sto bi se iko hvatao za ovaj plugin (temu) ako je dovoljno strucan za kodiranje i nema problem s ovim chiterima...
    ovo sve zvuci kao tajni neki plugin, podsecam na nekog lika sa foruma (ili likove) to mi nije namera vec zastita sopstvenog plugina...zasto da ista rizikujem...dajte da testiramo na serveru, sta imamo od price, smara...
    i naravno, ovo nije ono sto ce 100% da resi chitere vec ce malo brze da ih smori da rade te stvari koje rade...po mojoj proceni, tolko? to naravno pise u prvom postu, nego da podsetim ako se slucajno ne pohvata

EDIT: Pluginu je dodat i jos jedan metod detekcije ovih retarda...nije nikakav hardcore vec radi na princip: zdrav razum...cisto da javim...teznja je da pomognemo (iako taj kolega nema pojma za kog ovo pravimo haha)nasim ljudima, ali naucio sam da ono za sta se potrudim ne valja davati za dzabe...to cu i ovde za ovaj plagin primeniti...ne vidim zasto toliko sujete

Bice edit glavnog posta...jos malo nam fali da ovo bude 100% resavanja ovih smradova...
    Last edited by JocA1; 04-03-2018 at 12:54.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)