dproto.cfg SteamIdHashSalt ?
Results 1 to 8 of 8
    Banovani spamer Array

Post dproto.cfg SteamIdHashSalt ?

iz ove teme: https://forum.kgb-hosting.com/showthread.php?t=99395

broj posta #17
    U cstrike/dproto.cfg nadjes SteamIdHashSalt i u produzetku ukucas 16 random cifara i slova.
    Npr:
    SteamIdHashSalt = a91sA561nlaspo5e
    Mozes i da kopiras to sto sam ja napisao..
    Kad sacuvas to, restartujes server i tada ce se apsolutno svima na serveru, osim steam igracima, promeniti steam id na serveru. Tada das svima sta su imali na taj novi steam i od tada vise niko nece moci da krade tudji steam, i dalje ce moci da menja steam i da stavlja neki random, ali nece moci da stavi tacno taj steam koji zeli, nego mu server lupi nesto random...
    jel to tacno sto je napisano?

Super Moderator Array klipica's Avatar

Jeste.
    Code:
    #YoMama {
        width: 200%;
        overflow: visible;
    }

Senior Member Array

da li to znaci ako je igrac banovan npr, da mu je dzaba da ulazi na drugi server da proveri steamid (preko statusa mislim)...jer mu je drugi steamid na nasem serveru...?

Super Moderator Array klipica's Avatar

Da, ali isto tako moze da ga promeni i da ni ne znas da je to igrac kojeg si banovao.
    Code:
    #YoMama {
        width: 200%;
        overflow: visible;
    }

Senior Member Array

Quote Originally Posted by KGB [SRB] View Post

jel to tacno sto je napisano?
    Sumnjas u mene? XD
    Salu na stranu, taj hash sluzi upravo da hashuje steam kad neko ulazi na server, znaci kada igrac udje na server on mu sa tim hashom izmesa steam id i dobije se neki drugi steam koji se koristi na tom serveru za sve ostalo(banovi, leveli na codu, admini, vipovi itd.)
    Ako neko promeni svoj steam onda ce se i taj hashovani steam promeniti i bice mu drugi id kada udje na server.
    1 steam id ce uvek dati isti hashovani steam (taj novi steam koji se dobije kad udjes) osim ako ne pormenis hash
    Ovo pomaze u smislu da ostali igraci ne mogu da vide npr steam vipa na codu i da stave njegov steam da ukradu vipa, jer ne znaju koji je njegov pravi steam nego vide samo taj hashovan, a kada unesu taj hashovan onda ce oni dobiti skroz neki levi steam kada opet prodju kroz dproto :S

Senior Member Array

ne vidim benificiju ove stvari na serverima koji nisu cod...po mom misljenju: nek uzme moj steamid gde imam admina i konektovan sam...valjda ne moze dva igraca istim steamidom + ne zna setinfo _pw ?

Senior Member Array

Quote Originally Posted by JocA1 View Post
    ne vidim benificiju ove stvari na serverima koji nisu cod...po mom misljenju: nek uzme moj steamid gde imam admina i konektovan sam...valjda ne moze dva igraca istim steamidom + ne zna setinfo _pw ?
    Moze 2 lika sa istim steamom da udje...
    A to za pw ne znam, meni se desavalo da lik udje na moj nick iako sam imao pw...

Banovani spamer Array

Quote Originally Posted by luka317 View Post
    Moze 2 lika sa istim steamom da udje...
    A to za pw ne znam, meni se desavalo da lik udje na moj nick iako sam imao pw...
    Hakeri vladaju oca im jebm.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)