Izazivaju KGB ponovo djubrad!
Results 1 to 6 of 6
    Banovani spamer Array

Default Izazivaju KGB ponovo djubrad!

ljubomorne duse krivo im sto je kgb bolji od njih
    http://prntscr.com/ip0chl
    http://prntscr.com/ip0cq9
    http://prntscr.com/ip0cwy
    krivo im sto kgb napreduje djubrad jedana pokvarena

Senior Member Array

Ne branim nikoga ali kakve veze ovo ima sad da ovako postavis ? Sve ima svoje mane i prednosti, kao sto je mana da taj isti trail nije firma kao kgb tako i kgb ima manu sto ne moze zastititi servere svojih klijenataa a firma su ozbiljna.Nemoj da me shvatis pogresno takodje ne volim e trail hosting kao ni ti ali kad uporedis da dijete od 3 godine moze oborit svaki kgb server i da se poprilicno malo ulaze u servere i zastitu osim ove novije masine koju su uzeli na tome svaka cast, ali treba malo uloziti jer ljudi uvjek idu dje im je bolje pa tako i u ovom slucaju i vecini, ono sto jedan hosting ne moze osigurat moze drugi.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by zone aka cnoxx View Post
    Ne branim nikoga ali kakve veze ovo ima sad da ovako postavis ? Sve ima svoje mane i prednosti, kao sto je mana da taj isti trail nije firma kao kgb tako i kgb ima manu sto ne moze zastititi servere svojih klijenataa a firma su ozbiljna.Nemoj da me shvatis pogresno takodje ne volim e trail hosting kao ni ti ali kad uporedis da dijete od 3 godine moze oborit svaki kgb server i da se poprilicno malo ulaze u servere i zastitu osim ove novije masine koju su uzeli na tome svaka cast, ali treba malo uloziti jer ljudi uvjek idu dje im je bolje pa tako i u ovom slucaju i vecini, ono sto jedan hosting ne moze osigurat moze drugi.
    Apsolutno se slazem sa svime sto si rekao.
    Btw. ne vidim uopste poentu teme, ja ne vidim da se bilo gde kgb spominje, mozda sam slep :S

Senior Member Array

Quote Originally Posted by luka317 View Post
    Apsolutno se slazem sa svime sto si rekao.
    Btw. ne vidim uopste poentu teme, ja ne vidim da se bilo gde kgb spominje, mozda sam slep :S
    Ne spominje se kgb ali decko se ocito pronasao u tome, moje je misljenje da svako ide gdje zeli i da ima pravo izbora.

Banovani spamer Array

kgb je kgb!

Banovani spamer Array

ima ih ovde koji pljuju po kgb-u na raznim stranicama,grupama,foruma mislim da to nije uredu ali ajd neka vam tako bude.
    stavljam katanac da ne bi otisla tema u pick matr lock.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)