Skripta za oglase
Results 1 to 13 of 13
    Senior Member Array

Default Skripta za oglase

Pozdrav,

Prodajem skriptu za oglase radjena od 0, tipa olx,kp za vise informacije inbox.

Member Array

Quote Originally Posted by MorpheuS ^^ View Post
    Pozdrav,

Prodajem skriptu za oglase radjena od 0, tipa olx,kp za vise informacije inbox.
    Posalji mi detalje i slike u inbox.

Senior Member Array

Po meni je ovo previse komplikovano i nepregledno za rezliku od pomenutog kp

Senior Member Array

Dobro dizajn je naljakse menjati, sto se tice funkcija identicno je

Senior Member Array

Dobro dizajn je naljakse menjati, sto se tice funkcija identicno je
    Upravo tako, jer takve skripte tj sajteve koriste uglavnom stariji ljudi tako da po meni treba da bude sto je moguce jednostavnije.

Ali u svakom slucaju je zanimljivo, puno srece u prodaji

Senior Member Array

Jeste da je jednostavnije, ali i bela boja dosta smeta starijima zar ne? Svi koriste već osvetljenje na maximum što se tiče starijih oni to ne znaju ni da promene, tako da je bolje da bude umesto bele neka druga boja. Takođe može da se ubaci da se menja tema, ali to je već neka druga priča, bolje je uraditi nešto što bi svima odgovaralo i lako će se prodati.

Senior Member Array

I KP je u beloj boji, u sustini Morph je lepo ovo uradio, nije ni previse komplikovano. Po meni je dobro, i svu srecu zelim u prodaji.

Senior Member Array

Hvala vam, najlakse je izmeniti dizajn po zelji

Senior Member Array

Kada sam poslednji put pogledao neki morphov rad bilo je to lepo dobro ali i ne bas preglednog koda ,vidim dosta je decko uznapredovao ja jedino nalazim manu u tom dizajnu previse mi "decije" izgleda mada to je jednostavno zameniti par linija u css-u i resi se ,izgleda zanimljivo skripta kao skripta ovo moze dobro da prodje ja imam recimo predlog da odradis (nisam citao sve komentare ako je vec neko spomenuo izvinjavam se na ponavljanju):
    1.Template menager (da krajnjem administratoru/vlasniku samog sajta bude jednostavnije da menja izgled (to bi dodalo malo i na ceni rada naravno)
    2.Language menager (danas je neizbezan )
    3.Potpun SEO (ako klijent hoce)
    Mislim da je ovako odlicno odradjeno ali ovo bi dosta poivecalo cenu samog sajta
    Srecno sa prodajom

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Negative|ol0$ View Post
    Kada sam poslednji put pogledao neki morphov rad bilo je to lepo dobro ali i ne bas preglednog koda ,vidim dosta je decko uznapredovao ja jedino nalazim manu u tom dizajnu previse mi "decije" izgleda mada to je jednostavno zameniti par linija u css-u i resi se ,izgleda zanimljivo skripta kao skripta ovo moze dobro da prodje ja imam recimo predlog da odradis (nisam citao sve komentare ako je vec neko spomenuo izvinjavam se na ponavljanju):
    1.Template menager (da krajnjem administratoru/vlasniku samog sajta bude jednostavnije da menja izgled (to bi dodalo malo i na ceni rada naravno)
    2.Language menager (danas je neizbezan )
    3.Potpun SEO (ako klijent hoce)
    Mislim da je ovako odlicno odradjeno ali ovo bi dosta poivecalo cenu samog sajta
    Srecno sa prodajom
    Hvala druze dobri predlozi, mozda odradim nesto za edit css-a kao na phpbb3 forumima )

Senior Member Array

Hvala druze dobri predlozi, mozda odradim nesto za edit css-a kao na phpbb3 forumima )
    Veruj mi bilo bi mnogo korisno jer ima ljudi koji ne znaju da otvore css i izmene odredjene linije koje bi trebalo da bi uradili ono sto cine ovako bi im se olaksalo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)