[Problem] DDOS napadi. Dokle? - Page 2
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 51 to 100 of 135
    Senior Member Array

Quote Originally Posted by Zlajaa View Post
    Sto se tice ovih napada. Obicno samo taj jedan server bude offline, drugi serveri rade bez problema i ne osete napad.
    Filtere nije moguce napisati jer napad je takav da salje iste pakete kao i obican CS igrac.
    Dakle,ako je server online svima,ali ipak dropuje dosta igraca,nisu u pitanju napadi vec neki drugi problem?

Senior Member Array

Postoje razne vrste napada koje ce fokusirati razlicite tacke u sistemima i izazvati razlicite probleme. A dropovanje igraca (Takodje postoje razne vrste) moze da prouzrukuje i brdo drugih stvari pored napada.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Senior Member Array

To nije odgovor koji trazim, to znam i sam, Trebao mi je neko iz kgb-a da proveri samo, al videcu to s njima u tiketu. Jer "mozda jesu, mozda nisu" mene kosta mnogo vremena.
    Nista licno, hvala na objašnjenu, samo nije to odgovor koji mi je trebao. Ovo sto sam pitao mogu samo momci iz podrske da mi odgovore,sve ostalo su samo nagađanja,ne zato sto neko od vas ne zna, vec jednostavno nemate uvid u server i ne mozete da vidite problem.
    Last edited by Cira '95; 14-04-2018 at 09:30. Reason: gramaticka greska

Senior Member Array

Problem sa steam avatarima nema apsolutno nikakve veze sa ovim napadima tj. nije povezano.
    Ali svakako kada je vec spomenuto, ja sam nasao resenje za taj problem i on bi ovih dana bi taj fix trebao da bude primenjen na svim serverima.
    Bili bi to i ranije sredjeno ali sam imao povredu.

Sto se tice drugog problema koji si naveo a to je da jedan server "dobro" radi a da tvoj baguje/ide offline a znam na koji se to server i odnosi.
    To bas nije istina, veruj mi, znam, jer nam vlasnici tog servera salju tikete i imaju isti problem kao i vi, s tim da kod njih je resen problem sa steamom avatarima tj. zapravo kod njih taj problem nikad nije ni postojao.

//---------------------

Sto se tice ovih napada. Obicno samo taj jedan server bude offline, drugi serveri rade bez problema i ne osete napad.
    Filtere nije moguce napisati jer napad je takav da salje iste pakete kao i obican CS igrac.
    Mozda moze da se masinskim ucenjem zabelezi snimak proseka paketa od svakog igraca i da se onda koristi taj prosek za uporedjivanje da se otkrije da li neko salje veci broj paaketa od proseka i da li salje iste pakete za redom.
    Verovatno imaju ili pattern ili randomizaciju paketa koje salju.
    E sad ako 500000 posebnih lokacija salje pakete nista ne moze da se uradi, mozda da se upamti ko je slao pakete pre povecanja proseka pa da se svi druge konekcije ignorisu dok se posek ne vrati u normalu.
    E sad to ako se primeni niko nov nece moci da se konektuje dok napad ne prestane.
    Eto neke ideje pa vidi ako mogu makar malo da pomognu.
    Last edited by milutinke2; 15-04-2018 at 13:35.

Donacije:
    BTC: 1FUKWDFMA95seCcYqhMetUmwbF5jSZzrae
    ETH: 0xF6693023B2F804e9db6b4aB142E6f4A132764283

Senior Member Array

moze da se dodje do resenja, samo koja je svrha da se resava ovako javno, kad mozda bas ti hakeri citaju ovo..? :/
    Corona Pub official site: corona-cs.mojkgb.com
    Na serveru imamo malo drugaciji top(rank) koji ujedno moze da se prati sa sajta, budite stalni jer uskoro idu nagrade a i turnir!

Senior Member Array

Svi kontaju da nas neko drugi ddosa medjutim od svih napada 1% je stranaca a ostali su Bosna, Srbija, Hrvatska, Makedonija, tu sto svi mislimo da nas rumuni obaraju vjerujte mi oni nemaju veze s tim i oni ne napadaju nikoga bukvalno oni rokaju svoje servere sa fake i nema potrebe da to rade kad su ravni non stop a to se vidi upravo sad jer svaki rumun radi ddos napada prelazi na nove masine sa 89 i sa 93 jer im je sve pogaseno.Mi se medjusobno ddosamo svi da nam ne treba nikakav stranac dovoljno je cetri zemlje balkana koje se medjusobno jebu non stop i mi to radimo a nama se smije cijeli svijet radi toga dok ostali neometano guraju svoj server pa se zapitam nekad zasto mi medjusobno ? Pa ako vec zelimo svi biti ti ddoseri neki treba ddosat onog ko ne postuje pravila a ne sankcionise ga se to treba radit a ne neduzne ljude i onog kome mos u svakoom trenutku sve.Medjutim ddos napad se sveo na to da ako je neki server makar malo teze oborit svi odustaju od njega kao npr pola stranih servera i onda tad prelazi na nase jer je nasa zastita kurceva i isklajuje se na necemu sto moze bilo ko bilo kad.
    Last edited by zone aka cnoxx; 15-04-2018 at 13:57.

Junior Member Array

Evo i ja ovde da se javim posto se iznad pisalo u vezi stim problema sto baguje nekom online nekom ofline i tako baguje uvek,mozda je zlaja mislio na mene kada je napisao da zna o kom se serveru radi,ja taj problem imam od
    by Sladjan on 21.03.2018. 22:56 tad napisan tiket a zadnji odg sam 10.04 i ako sam pisao posle toga tiket mi i dalje otvoren a problem nije resen.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by milutinke2 View Post
    Mozda moze da se masinskim ucenjem zabelezi snimak proseka paketa od svakog igraca i da se onda koristi taj prosek za uporedjivanje da se otkrije da li neko salje veci broj paaketa od proseka i da li salje iste pakete za redom.
    Verovatno imaju ili pattern ili randomizaciju paketa koje salju.
    E sad ako 500000 posebnih lokacija salje pakete nista ne moze da se uradi, mozda da se upamti ko je slao pakete pre povecanja proseka pa da se svi druge konekcije ignorisu dok se posek ne vrati u normalu.
    E sad to ako se primeni niko nov nece moci da se konektuje dok napad ne prestane.
    Eto neke ideje pa vidi ako mogu makar malo da pomognu.
    Ovo je realno dobra ideja, mozda napraviti white listu i njih pustati kada dodje do napada a ostale blokirati? Zvuci kao dobro resenje ako je izvodljivo

Super Moderator Array klipica's Avatar

Quote Originally Posted by luka317 View Post
    Ovo je realno dobra ideja, mozda napraviti white listu i njih pustati kada dodje do napada a ostale blokirati? Zvuci kao dobro resenje ako je izvodljivo
    Ima preko 3 i po milijarde javnih IPv4 adresa (bez rezervisanih i privatnih opsega). Napadi mogu dolaziti sa svih tih adresa, svaki put sa druge i nikada ne mozes znati ko je pravi igrac a ko napadac sa laznom IP adresom. Sansa da dva puta posalju paket sa iste adrese je veoma mala, veca je sansa da ce igraci poslati vise puta.
    Code:
    #YoMama {
        width: 200%;
        overflow: visible;
    }

Senior Member Array

provera da li se u 5 sec salje vise od 20 bilo kakvih adresa? ako da, pauzirati svakom pristup, pa set_task 20.0 sec - enable again

valja je i milutinke tako nesto mislio
    Corona Pub official site: corona-cs.mojkgb.com
    Na serveru imamo malo drugaciji top(rank) koji ujedno moze da se prati sa sajta, budite stalni jer uskoro idu nagrade a i turnir!

Quote Originally Posted by JocA1 View Post
    provera da li se u 5 sec salje vise od 20 bilo kakvih adresa? ako da, pauzirati svakom pristup, pa set_task 20.0 sec - enable again

valja je i milutinke tako nesto mislio
    To je moguce uraditi sa cvarovima koji vec postoje u igrici. Takodje ne radi se o 20 requestova u 5 sekundi, radi se o hiljadama requestova u jednoj sekundi. Na tvoj nacin niko nikada ne bi dobio odgovor od servera.

Bez uvrede, ali tesko da neko ko ima jako malo znanja o IP protokolu moze da smisli resenje kada najvece IT kompanije ne mogu. Ako mislite da mozete obratite se Cloudflare, verujem da ce vas dobro nagraditi.
    Last edited by klipica; 15-04-2018 at 21:13.
    Code:
    #YoMama {
    }

Senior Member Array

Quote Originally Posted by klipica View Post
    Ima preko 3 i po milijarde javnih IPv4 adresa (bez rezervisanih i privatnih opsega). Napadi mogu dolaziti sa svih tih adresa, svaki put sa druge i nikada ne mozes znati ko je pravi igrac a ko napadac sa laznom IP adresom. Sansa da dva puta posalju paket sa iste adrese je veoma mala, veca je sansa da ce igraci poslati vise puta.
    Izgleda da nisi bas shvatio poentu, on je mislio da kada se registruje prevelik broj paketa, tj. preopterecenje da se odmah blokiraju svi novi zahtevi i da na serveru ostanu samo oni koji su vec bili online pre napada, a ja sam na to dodao da bi mogla da se napravi white lista i kada neki obican igrac provede recimo pola sata igrajuci bude dodat na listu i posle u toku napada njegova adresa ne bude blokirana

Pitanje za Zlaju: Ako je vec problem u tome sto mnogo adresa trazi server info, da li je moguce da se prosto blokira taj server info zahtev a ostali zahtevi (ulazak na server) da budu propusteni? Tako igracima moze da pise u csu da je server off ali kada probaju da udju da ih normalno konektuje?

Izgleda da nisi bas shvatio poentu, on je mislio da kada se registruje prevelik broj paketa, tj. preopterecenje da se odmah blokiraju svi novi zahtevi i da na serveru ostanu samo oni koji su vec bili online pre napada, a ja sam na to dodao da bi mogla da se napravi white lista i kada neki obican igrac provede recimo pola sata igrajuci bude dodat na listu i posle u toku napada njegova adresa ne bude blokirana
    Jasno sada. Ali je i dalje problem u "da se blokiraju svi zahtevi kada se registruje prevelik broj paketa", to nije resenje jer se stalno desava. Mada s obzirom da ruteri jos do nekle izdrzavaju dok ne zabodu, mozda bi se i mogli whitelistovati IPevi koji se uspesno konektuju na server. Svakako ce otezati ulazak novih igraca.

Pitanje za Zlaju: Ako je vec problem u tome sto mnogo adresa trazi server info, da li je moguce da se prosto blokira taj server info zahtev a ostali zahtevi (ulazak na server) da budu propusteni? Tako igracima moze da pise u csu da je server off ali kada probaju da udju da ih normalno konektuje?
    Nisam Zlaja, ali verujem da tako i trenutno radi. Paketi FF FF FF FF 54 se koriste samo za server query i samo se to filtrira. Mislim da request za konektovanje pocinje sa '\xFF\xFF\xFF\xFFconnect' (svi paketi "bez konekcije" pocinju sa 4x 0xFF), ali da pre toga treba da dobije i 'challenge' od servera, no to je nevazno.
    Last edited by klipica; 16-04-2018 at 00:51.
    Code:
    #YoMama {
    }

Senior Member Array

Whitelist ce raditi ali i to je prilicno jednostavno zaobici. Mogu prosto pre napada poslati jako mali broj paketa da bi se ubacili u whitelist i da nakon toga puste pravi napad.
    Ovo je ista prica kao i za SteamID changer : Ne zelim da uvredim bilo koga, ali ako do sada niko nije nasao resenje za napade ili SteamID changer, verovatnoca da ce ga neko tek tako naci je skoro nepostojeca.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by SkazzY View Post
    Whitelist ce raditi ali i to je prilicno jednostavno zaobici. Mogu prosto pre napada poslati jako mali broj paketa da bi se ubacili u whitelist i da nakon toga puste pravi napad.
    Ovo je ista prica kao i za SteamID changer : Ne zelim da uvredim bilo koga, ali ako do sada niko nije nasao resenje za napade ili SteamID changer, verovatnoca da ce ga neko tek tako naci je skoro nepostojeca.
    Moras da igras neko vreme na serveru da bi bio dodat na whitelist, a ne samo da se konektujes?

Nisam Zlaja, ali verujem da tako i trenutno radi. Paketi FF FF FF FF 54 se koriste samo za server query i samo se to filtrira. Mislim da request za konektovanje pocinje sa '\xFF\xFF\xFF\xFFconnect' (svi paketi "bez konekcije" pocinju sa 4x 0xFF), ali da pre toga treba da dobije i 'challenge' od servera, no to je nevazno.
    Nisam primetio da se desava da pise da je server off a ja mogu da udjem :S
    Last edited by luka317; 16-04-2018 at 09:47.

Nisam primetio da se desava da pise da je server off a ja mogu da udjem :S
    Jesi probao preko "connect" komande? Znam da ne moze iz server browsera, ne dopusta join osim ako je server query uspeo, oduvek je tako.
    Code:
    #YoMama {
    }

Senior Member Array

Jesi probao preko "connect" komande? Znam da ne moze iz server browsera, ne dopusta join osim ako je server query uspeo, oduvek je tako.
    Nisam, moguce da zato nisam primetio, mislio sam da join sam poziva connect

Senior Member Array

Moras da igras neko vreme na serveru da bi bio dodat na whitelist, a ne samo da se konektujes?
    Na to sam i mislio. Oni ce samo slati podatke kao i svaki drugi igrac sve dok ne dodju na whitelist (Nece moci da znaju tacno koliko vremena treba da dodju na whitelist ali ce moci da ostave 1h i da budu sigurno da su na whitelist, pa samo povecaju vreme ako ne bude bilo dovoljno 1h).

Support Site Admin Array

E ovako, problem sa 'drop' nije jednostavan.

Drop se javlja i kada je server:
    - preopterecen (ne moze primiti igrace ali se u vecini situacija javlja kao overflow)
    - igrac(i) ima slabu konekciju ka serveru
    - igrac prekine ulazak na server (pa cak i pri skidanju fajlova sa fdl-a ili bez njega)
    - pukne konekcija izmedju igraca-servera
    itd...

Sve u svemu, drop se moze javiti u svakoj situaciji gde dolazi do prekida komunikacije izmedju igraca-servera a da pritom igrac nije poslao 'disconnect' komandu.
    Dakle, ako u konzoli stoji "Player 'drop'." ne znaci da je to problem do servera, da ga je server odbacio. Ako se javlja masovni 'drop' (izbaci vise igraca sa servera) to znaci da ipak postoji neki problem na serveru, u vecini slucajeva je to napad a u retkim situacijama se radi o exploitu.

Overflow se sa druge strane obicno javlja kada je server preopterecen, ne moze prihvatiti/obraditi pakete koje salje igrac.
    Obicno je tu problem do nekog plugina ali to ne mora uvek da znaci. Postoje exploiti, kako javni tako i privatni a hlds je mator i dosta nestabilan.

Recimo ovih dana je izasao exploit za HLDS gde je dovoljno upisati jedan karakter kako bi server upao u 'infinite loop' i krenuo da izbacuje igrace a na kraju i obori server.

Ono sto sam ja primetio a to mogu da predlozim vlasnicima servera jeste da vode racuna o pluginima koji cuvaju neku statistiku/podatke o igracima, jer takvi plugini su losi, nisu lose napisani ali losi su a pojasnicu i zbog cega.
    Plugini koji cuvaju podatke u fajlovima (a tu spadaju i ban sistemi, cod mod, zp banka, itd...) su dobri u pocetku dok su fajlovi prazni a kako fajlovi (gde plugini cuvaju podatke) postaju sve veci i veci, tako je serveru potrebno znatno vise resursa i vremena kako bi ucitao a na kraju i obradio podatke iz tih fajlova te zbog toga do opterecenja servera i drop-a/overflow-a.
    Dakle, treba voditi racuna i ako vec imate takav plugin potrebno je da s vremena na vreme ocistite tj. obriste te fajlove.
    Drugo resenje je koristiti mysql-server za cuvanje podataka.

U danasnje vreme je jako tesko voditi stabilan server, a jos teze je odrzavati hosting za CS 1.6 servere
    Jer vodjenje servera/hostinga ne podrazumeva samo podici server, nagurati plugine i to je to.

Senior Member Array

Dakle, ako u konzoli stoji "Player 'drop'." ne znaci da je to problem do servera, da ga je server odbacio. Ako se javlja masovni 'drop' (izbaci vise igraca sa servera) to znaci da ipak postoji neki problem na serveru, u vecini slucajeva je to napad a u retkim situacijama se radi o exploitu.
    Ne znam da li sam lud ili ne ali ja sam do sada ziveo, i nastavicu da zivim u ubedjenju da je 'drop' obican izlazak sa servera. Sasvim mi je normalno kada neko izadje sa servera da u konzoli ispise:
    Code:
    Dropped Nick from server
    Reason:  Client sent 'drop'
    Mozda se to desava kada neko ugasi cs jer se onda igrac dropuje bez slanja diskonekt komande? >.<

Support Site Admin Array

Ne znam da li sam lud ili ne ali ja sam do sada ziveo, i nastavicu da zivim u ubedjenju da je 'drop' obican izlazak sa servera. Sasvim mi je normalno kada neko izadje sa servera da u konzoli ispise:
    Code:
    Dropped Nick from server
    Reason:  Client sent 'drop'
    Mozda se to desava kada neko ugasi cs jer se onda igrac dropuje bez slanja diskonekt komande? >.<
    "Problem" - ako ga uopste i tako mozemo nazvati, jeste to da server nikako ne moze znati da li je tebi igra zabola, doslo je do gubitka konekcije ili si pak "nasilno" (ugasio/ubio proces) izasao iz CS-a/Servera.
    Tako da to sve ulazi pod to da je igrac iz nepoznatog razloga napustio server - drop.

Ja sam na kraju skontao da postoji nacin da server uopste ni ne javlja ostalim igracima ako je neki igrac 'dropovao' sa servera tj. da ne prikazuje 'drop' poruku, cisto kako se vlasnici ne bi previse opterecivali oko toga.
    Medjutim, posle sam shvatio da je to lose i da neko sazna da smo to uradili, verovatno bi nas razapeo

Senior Member Array

Pošto i naš server trenutno ima problem sa velikim brojem dropovanih igrača, mi smo za početak ugasili mdb ban..
    Imam jedno pitanje a to jeste da li i gameMe statistika možda ulazi u ovu priču tj da li možda i ona pravi probleme, jeste da ne čuva fajlove na panelu i da radi preko rcona ali opet, dosta toga beleži pa ono, nismo sigurni za nju šta i kako

Senior Member Array

"Problem" - ako ga uopste i tako mozemo nazvati, jeste to da server nikako ne moze znati da li je tebi igra zabola, doslo je do gubitka konekcije ili si pak "nasilno" (ugasio/ubio proces) izasao iz CS-a/Servera.
    Tako da to sve ulazi pod to da je igrac iz nepoznatog razloga napustio server - drop.

Ja sam na kraju skontao da postoji nacin da server uopste ni ne javlja ostalim igracima ako je neki igrac 'dropovao' sa servera tj. da ne prikazuje 'drop' poruku, cisto kako se vlasnici ne bi previse opterecivali oko toga.
    Medjutim, posle sam shvatio da je to lose i da neko sazna da smo to uradili, verovatno bi nas razapeo
    Konklužn: Dropovanje igraca (iliti to sto vama izbaci u konzoli da je neko dropovan) je sasvim normalna stvar i javlja se svaki put kada igrac izadje sa servera bilo kako osim klikom na diskonekt dugme u meniju.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by JuiceFU93Kru View Post
    Pošto i naš server trenutno ima problem sa velikim brojem dropovanih igrača, mi smo za početak ugasili mdb ban..
    Imam jedno pitanje a to jeste da li i gameMe statistika možda ulazi u ovu priču tj da li možda i ona pravi probleme, jeste da ne čuva fajlove na panelu i da radi preko rcona ali opet, dosta toga beleži pa ono, nismo sigurni za nju šta i kako
    Ubacis Advanced Bans i dodas MySQL bazu i miran si.
    GameME bi trebalo da cuva podatke u njihovoj udaljenoj bazi, makar na Source verziji je tako.

Donacije:
    BTC: 1FUKWDFMA95seCcYqhMetUmwbF5jSZzrae
    ETH: 0xF6693023B2F804e9db6b4aB142E6f4A132764283

Senior Member Array

Preteruju ljudi sa tim drop izmisljotinama. Bio sam u situaciji da lik pljuje po hostingu i svemu, jer mu 'server dropuje' a nema cak ni masovnog dropovanja, tek po neki posalje drop(izadje). Procitao neko negde da je drop problem i napravio mit, koji se vrti community-em godinama.
    double penetration sadomazo satisfaction
    kao svedski akcioni kada kazu action

Senior Member Array

Kako su ljudi uopšte tako nesvesni da pričaju o nečemu gde se ne razumeju, niti su studirali cs, niti drop.

Support Site Admin Array

Konklužn: Dropovanje igraca (iliti to sto vama izbaci u konzoli da je neko dropovan) je sasvim normalna stvar i javlja se svaki put kada igrac izadje sa servera bilo kako osim klikom na diskonekt dugme u meniju.
    Da ali i ne.
    'drop' moze biti i naznaka da postoji neki problem na serveru.
    Ako dolazi do masovnog drop-a to znaci da se nesto definitivno desava sa serverom tj. da je preopterecen, da l' zbog napada ili zbog nekog plugina.

Quote Originally Posted by DecaK View Post
    Preteruju ljudi sa tim drop izmisljotinama. Bio sam u situaciji da lik pljuje po hostingu i svemu, jer mu 'server dropuje' a nema cak ni masovnog dropovanja, tek po neki posalje drop(izadje). Procitao neko negde da je drop problem i napravio mit, koji se vrti community-em godinama.
    Delimicno. Na zombie, jb, cod i slicnim modovima je drop daleko ucestaliji od npr. na public serveru gde imas samo par plugina.
    Cisto da ne dodje do neke zabune, broj plugina je totalno nebitan vec je bitno sta ti plugini rade.

broj plugina je totalno nebitan vec je bitno sta ti plugini rade.
    Ovo zalepiti na svaku stranu foruma i game panela fontom velicine 72.
    Last edited by klipica; 27-04-2018 at 22:11.
    Code:
    #YoMama {
    }

Senior Member Array

Ovo zalepiti na svaku stranu foruma i game panela fontom velicine 72.
    Agree

Da ali i ne.
    'drop' moze biti i naznaka da postoji neki problem na serveru.
    Ako dolazi do masovnog drop-a to znaci da se nesto definitivno desava sa serverom tj. da je preopterecen, da l' zbog napada ili zbog nekog plugina.
    Pa da, ako vidis da je 20 igraca dropano iste sekunde onda postoji neki problem, ali ako povremeno vidis drop to je prosto prirodno izlazenje igraca sa servera

Member Array

Obrisano.
    Last edited by DaXteRRR; 09-05-2018 at 18:08.

Banovani spamer Array

Quote Originally Posted by DaXteRRR View Post
    Ne verujem da je od pomoći ovde, ali to što je cnoxx rekao je tačno, garantujem da ako može da se prvo zabrane napadi sa balkana, da se to uradi, neko ko prati po FB-u te "novije" hostove, znaće da od kad se GH.biz (nije reklama) ili kako već se zove hosting, od njegovog otvaranja počeli su masovni napadi na sve servere, bio sam u admin timu gde je vlasnik tog hostinga, dok je držao svoj server obarao sve servere ispred njega kako bi njegov bio najbolji, pa pogledajte samo svi njihovi serveri rade dobro, iz kog razloga njihovi rade tako dobro a KGB-ovi ne rade, hosting je maltene otvoren juče a KGB je dugo na sceni i ne moguće da su imali toliko para da uzmu toliko dobru zaštitu, možda komentar nije baš za ovu temu, ali imao sam potrebu ovo da kažem.
    pre 3 dana sam bio u bosni i hercegovini u sarajevu likovima je ping preko 70 izgleda da ti napadi jako stete masine pa zato i ping raste a i kod mene u nis-u skocio ping na 60 50 nikako da bude 35,40,50 samo ide na vise znaci 50,60,70 i sve tako a likovi drze velike zajednice pa imaju i jake servere i ondak se njima i ne isplati drzati ako ce ping bit preko 70 govorim samo za public servere a za zm,knife itd... da ne govorim znaci strasno pa zato skoro polovina prelazi na neki drugi hosting gde nema lagova itd... ali i tamo bude neko vreme nema lagova od jednom budu dossovi napadi itd... znaci jebaji ga svukud je isto

(tako kako je jbg)

Senior Member Array

Quote Originally Posted by DaXteRRR View Post
    Ne verujem da je od pomoći ovde, ali to što je cnoxx rekao je tačno, garantujem da ako može da se prvo zabrane napadi sa balkana, da se to uradi, neko ko prati po FB-u te "novije" hostove, znaće da od kad se GH.biz (nije reklama) ili kako već se zove hosting, od njegovog otvaranja počeli su masovni napadi na sve servere, bio sam u admin timu gde je vlasnik tog hostinga, dok je držao svoj server obarao sve servere ispred njega kako bi njegov bio najbolji, pa pogledajte samo svi njihovi serveri rade dobro, iz kog razloga njihovi rade tako dobro a KGB-ovi ne rade, hosting je maltene otvoren juče a KGB je dugo na sceni i ne moguće da su imali toliko para da uzmu toliko dobru zaštitu, možda komentar nije baš za ovu temu, ali imao sam potrebu ovo da kažem.
    Nisam se htjeo mjesati dok nisi objavio ovaj komentar ja nemam nista sa GH-om ali pola drugova mi tamo rade i nemoj molim te pisati gluposti da oni nekog ddosaju ne lupaj djabe i ja sam takodjer radio u podrsci i nije istina da je vlasnik hostinga drzao niti jedan server tako da ne lupaj

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Fr0zen :$ View Post
    Nisam se htjeo mjesati dok nisi objavio ovaj komentar ja nemam nista sa GH-om ali pola drugova mi tamo rade i nemoj molim te pisati gluposti da oni nekog ddosaju ne lupaj djabe i ja sam takodjer radio u podrsci i nije istina da je vlasnik hostinga drzao niti jedan server tako da ne lupaj
    Ne slazem se s tobom is mnogih razloga. Pod 1, sve sto je rekao DaXteRRR je u pravu. Koji legalan hosting ce da ti tebi omogucava stresser i te takve stvari koje su zakonom ilegalne.
    Oni su bre do juce imali u navigaciju link koji vodi do putin stresser-a, i sada dodje neko koji je radio za njih ili mozda i dalje radi, da bi branio doticnih.
    Respect: Zlajo192, Wroy.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Riste#Kga View Post
    Ne slazem se s tobom is mnogih razloga. Pod 1, sve sto je rekao DaXteRRR je u pravu. Koji legalan hosting ce da ti tebi omogucava stresser i te takve stvari koje su zakonom ilegalne.
    Oni su bre do juce imali u navigaciju link koji vodi do putin stresser-a, i sada dodje neko koji je radio za njih ili mozda i dalje radi, da bi branio doticnih.
    Apsolutno, ghoster se bavi samo dosanjem konkurencije i nicime vise.

Senior Member Array

Ovo nije mesto za prozivanje bilo koga. To sto vi radite njih samo reklamira i nista vise.

Junior Member Array

Od kako su usli u top10 odmah krenuli napadi na ove bolje servere
    Oni verovatno ddosaju monster i nis

Senior Member Array

I sad sve svalit na nas iz GH? Lepo lepo,dali ti znas kolike napade mi svaki dan blokiramo? Ako treba ostavicu grafik ...
    Takodjer postoji i neki rehlds exploit koji jos blokirali nismo...

Senior Member Array

Sve postenjacina do postenjacine nema sta.Posto se toliko prica o gamehosteru i svemu tome napisat cu i ja neke stvari kako za kgb, za ovaj forum, za ddos napade, za sve opcenito sto niko od vas ne zna.Do prije mjesec dana ja sam drzao chivas deathmatch na kgb hostingu na francuskoj lokaciji i nisam opstao od ddos napada na moj server i nisam znao sta cu i odlucim preci na gamehoster i nisam se nimalo pokajao u vezi toga i ja sam imao misljenja kakva i vi ali zasto nagadjate svi ? Zasto nagadjate kad pojma nemate ja sam isao 50% 50% jer nisam ni ja znao a ispostavilo se sigurnost 100% ddos ti ne moze prici uopste server nikad bolje ne radi, zasto pljujete kad znate da ni kgb ni bilo koji hosting ne moze zastiti servere svoje kao mi ? Razlog nase zastite je taj sto se ulozilo dosta para u te masine a samim tim i ljudi koji rade tu su majstori sto se tice svakog vida napada i svega tako da ja sam na chivas dm 1300 gbs podnio napad na toj masini na kojoj je sad mdb deathmatch i sta trebam reci kriv je onaj ovaj ? Nije niko kriv svi pljujete ovdje nesto mi ddosamo ovo ono ko ddosa ? Jel ti mislis da se taj ddos ili sta vec dijeli tako sakom i kapom pa sto ga ovdje onda ljudi nemaju ? A meni kad je server bio pod ddosom ko je tad ddosao sta mislite ? Samo cu reci decko iz podrske koji jos uvjek drzi servere svoje i koji je dao para i para da ja ne bi stigao do prvog mjesta ali ne to nije ovdje za pricu to nema veze nego ghoster ddosa obara i slicno vi ste svi cvjecke znaci.Druga stvar da se razjasni stresser koji spominjete i hosting nema nikakve veze jedno s drugim uopste hosting je preuzeo odavno dalibor, a stresser drzi skroz drugi lik i cemu poredjenje da su ovi tamo ovi vamo, to se sve placa i nikome dzaba nema da si ne znam ti sta niti jedni s drugima dodira imaju.Kakva crna konkurencija da prelazi o cemu pricate vi ? Pa konkurencija za nase masine ne postoje uopste kad bilo koji server bude izdrzao napad kakvi su bili na tom ip dobit ce priznanje od sviju nas, do tad jedini hosting koji ti moze osigurat anti ddos full je gh i to je cinjenica ne zato sto sam ja tu nego je cinjenica ako vec zelite cinjenice zasto to niko ne spomene nego kgb je kgb ali gh obara oni stresser oni ovo, svi nagadjate dodjite pa se uvjerite, decko sa kgb je presao kod nas radi vasih padova i ddosova pa ga pitajte kako mu radi zm
    Last edited by zone aka cnoxx; 09-05-2018 at 19:56.

Banovani spamer Array

Quote Originally Posted by zone aka cnoxx View Post
    Sve postenjacina do postenjacine nema sta.Posto se toliko prica o gamehosteru i svemu tome napisat cu i ja neke stvari kako za kgb, za ovaj forum, za ddos napade, za sve opcenito sto niko od vas ne zna.Do prije mjesec dana ja sam drzao chivas deathmatch na kgb hostingu na francuskoj lokaciji i nisam opstao od ddos napada na moj server i nisam znao sta cu i odlucim preci na gamehoster i nisam se nimalo pokajao u vezi toga i ja sam imao misljenja kakva i vi ali zasto nagadjate svi ? Zasto nagadjate kad pojma nemate ja sam isao 50% 50% jer nisam ni ja znao a ispostavilo se sigurnost 100% ddos ti ne moze prici uopste server nikad bolje ne radi, zasto pljujete kad znate da ni kgb ni bilo koji hosting ne moze zastiti servere svoje kao mi ? Razlog nase zastite je taj sto se ulozilo dosta para u te masine a samim tim i ljudi koji rade tu su majstori sto se tice svakog vida napada i svega tako da ja sam na chivas dm 1300 gbs podnio napad na toj masini na kojoj je sad mdb deathmatch i sta trebam reci kriv je onaj ovaj ? Nije niko kriv svi pljujete ovdje nesto mi ddosamo ovo ono ko ddosa ? Jel ti mislis da se taj ddos ili sta vec dijeli tako sakom i kapom pa sto ga ovdje onda ljudi nemaju ? A meni kad je server bio pod ddosom ko je tad ddosao sta mislite ? Samo cu reci decko iz podrske koji jos uvjek drzi servere svoje i koji je dao para i para da ja ne bi stigao do prvog mjesta ali ne to nije ovdje za pricu to nema veze nego ghoster ddosa obara i slicno vi ste svi cvjecke znaci.Druga stvar da se razjasni stresser koji spominjete i hosting nema nikakve veze jedno s drugim uopste hosting je preuzeo odavno dalibor, a stresser drzi skroz drugi lik i cemu poredjenje da su ovi tamo ovi vamo, to se sve placa i nikome dzaba nema da si ne znam ti sta niti jedni s drugima dodira imaju.Kakva crna konkurencija da prelazi o cemu pricate vi ? Pa konkurencija za nase masine ne postoje uopste kad bilo koji server bude izdrzao napad kakvi su bili na tom ip dobit ce priznanje od sviju nas, do tad jedini hosting koji ti moze osigurat anti ddos full je gh i to je cinjenica ne zato sto sam ja tu nego je cinjenica ako vec zelite cinjenice zasto to niko ne spomene nego kgb je kgb ali gh obara oni stresser oni ovo, svi nagadjate dodjite pa se uvjerite, decko sa kgb je presao kod nas radi vasih padova i ddosova pa ga pitajte kako mu radi zm
    jao ko ce procitati toliki tekst hahaha

Senior Member Array

Samo cu reci decko iz podrske koji jos uvjek drzi servere svoje i koji je dao para i para da ja ne bi stigao do prvog mjesta
    iz kgb podrske? veoma zanimljivo, voleo bih da se zna ko je.
    FAST DOWNLOAD
    MESEC + MESEC GRATIS

Poseti www.FDSrbija.com
    info: reglia@milf-cs.info

BEZ FD:

SA FD:

Senior Member Array

Umesto da raspravite,mogli bi da pokusate napravit resenje za ove nove exploite,u zadnjih mesec dana se pojavilo 30 komada ,i svi jebu rehlds... Sto dosada slucaj nije bio.

Senior Member Array

greska
    Last edited by zone aka cnoxx; 09-05-2018 at 23:27.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Futavac View Post
    jao ko ce procitati toliki tekst hahaha
    Bratko mozes a i ne moras xD

Senior Member Array

Quote Originally Posted by reglia View Post
    iz kgb podrske? veoma zanimljivo, voleo bih da se zna ko je.
    Znas ti ko je najbolje niti sam glup niti bilo sta prije ili kasnije sve se sazna pa i to da si ti meni ziv i zdrav

Banovani spamer Array

Bratko mozes a i ne moras xD

Senior Member Array

E sada, vidim ti bas u kojoj "firmi" radis.

Ti jos pre nego sto si presao, i pre nego sto su ukinuli link ka putin stresseru koji je to vodio lik vlasnika gamehoster-a, i jos je imalo i popuste za klijente GH-a. Razlog zasto nije imalo ddosovanje je to zato sto vecina ovih nasih balkanaca zna samo za taj stresser i kupuje od toga, dok vlasnik tog stressera je blacklistovao GH tj niti mozes ddosovati njima s njihovom stresseru.

I dzabe pljujes KGB (nisam ja advokat, ali sta je istina istina), da bi sad neko sa drugog stresera poceo napadati GH, padali bi ko kruske, verovao ili ne. Cak im je i panel dosta ubagovan, a koliko vidim i dosta je slican sa Arenin, koji je radio Morpheus, sa nekim sitnim izmenama.

Kada smo sada kod ovog, taj GH se uopste ne moze nazvati ni kao firma, jer da je bila firma, bila bi odavno zatvorena zbog nelegalnih stvari kao sto su stresseri. Evo jos nekih interesantnih stvari i dokaze da se vidi ko je zapravo vlasnik tog GH-a, i da je isti vlasnik Putin Stresser-a.

O optimizaciji samog sajta i da ne govorim jer je suvise jadno.

http://prntscr.com/jfw9j3

Kazes ulozio velike pare na novca i zastite, a sto nije ulozio na optimizaciju sajta i da iskesira stranicu?

Mozes pitati i Luka ako mene ne verujes. Svi ovde dobro poznajemo ko je boa i cime se bavi.

Vlasnik GH je Kristian Boa, koji je takodje vlasnik Putin Stresser-a.

Svaki ovakvi hosting koji se bavi ili koji nudi ddos servise ne opstaje dugo, pre ili kasnije ce ga ugasiti. Jedino koji ce biti za*ebani su klijente tog game hosta...
    Last edited by Riste#Kga; 10-05-2018 at 01:51.
    Respect: Zlajo192, Wroy.

Senior Member Array

Znas ti ko je najbolje niti sam glup niti bilo sta prije ili kasnije sve se sazna pa i to da si ti meni ziv i zdrav
    ne znam, ozbiljno ti kazem. zato me i zanima.
    FAST DOWNLOAD
    MESEC + MESEC GRATIS

Poseti www.FDSrbija.com
    info: reglia@milf-cs.info

BEZ FD:

SA FD:

Senior Member Array

Iiii ode mas' u propas'.. Steta za temu :P

Mozete da branite gh koliko god hocete, svi znaju ko ste i kakvi ste, kraj.

Senior Member Array

Iiii ode mas' u propas'.. Steta za temu :P

Mozete da branite gh koliko god hocete, svi znaju ko ste i kakvi ste, kraj.
    Vidi se da si se registrovo 2015 tako ti i prilici da nemas pojma i da si djecak neki maleni sa cvikerima ko dno tegle i nagadja za ostale sta su u ko su.Jest svi znaju ko smo i sta smo da smo najjaci sto se tice zastite i da ocito ne znas ko ddosa, sve se dogadja u vasoj basti a vi pojma nemate

Senior Member Array

Quote Originally Posted by reglia View Post
    ne znam, ozbiljno ti kazem. zato me i zanima.
    Popricat cemo ja i ti dok nahvatam vremena samo, ma znas ti sve a znas ko i ja ko je.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)