Facebook Ads/Billing
Results 1 to 13 of 13
    Senior Member Array

Default Facebook Ads/Billing

Pozdrav svima,

Pre par dana sam kupio jedan fb profil koji je jako aktivan ali sve je to manje vazno, na profilu tacnije u delu za reklame ima jos oko 10$ dolara za sponzorisane objave to jest reklame.
    Ali ne mogu da ih pokrenem jer trazi da se doda kreditna kartica ili paypal nalog, medjutim tu se javlja problem jer moju karticu ne prihvata ni paypal ni facebook iz nekog glupavog razloga.
    Pa me zanima da li je moguce dodati neku virtualnu karticu ili tako nesto ako neko zna da mi pomogne? meni to treba samo da posluzi dok potrosim ovih 10$ i to je to, jer bez kartice ne moze
    da se pokrene reklamiranje kako mogu da primetim.

Senior Member Array

koju karticu imas ti cim ti ni paypal ne prihvata ?
    Corona Pub official site: corona-cs.mojkgb.com
    Na serveru imamo malo drugaciji top(rank) koji ujedno moze da se prati sa sajta, budite stalni jer uskoro idu nagrade a i turnir!

Senior Member Array

Quote Originally Posted by JocA1 View Post
    koju karticu imas ti cim ti ni paypal ne prihvata ?
    Da ne skrecemo sa teme, mene zanima kako da resim ovo sa nekom virtualnom karticom ili kako god samo da ga resim, a sto se moje kartice tice najmanji mi je problem da odem do banke ili da uzmem drugu ali ne bih da dodajem na takav profil svoju karticu

Senior Member Array

Nema vise fake card, to je pofixano vec 2 godine, a sto se tice kartice ocigledno je neka kartica/paket koji/a ne podrzava internet kupovinu
    Cryptable Technology - Internet magazin
    Posjetite www.cryptable.tech

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Long#Horn View Post
    Nema vise fake card, to je pofixano vec 2 godine, a sto se tice kartice ocigledno je neka kartica/paket koji/a ne podrzava internet kupovinu
    Upravo sam na to mislio, jer meni to treba samo dok sjebem ove kredite koje imam na nalogu i to je to. Medjutim cuo sam da sada u otp banki postoji kartica "Visa Virtual" oko 200 dinara kosta. Pa me zanima da li neko zna nesto vise o tome
    tipa koliko se placa odrzavanje i sve to. Trenutne informacije koje ja imam je da se placa 200 dinara i da traji 3 godine

Senior Member Array

ima Visa Internet u Banci Intesi. 0din odrzavanje
    Na serveru imamo malo drugaciji top(rank) koji ujedno moze da se prati sa sajta, budite stalni jer uskoro idu nagrade a i turnir!

Senior Member Array

ima Visa Internet u Banci Intesi. 0din odrzavanje
    Videcu ovo posto ne znam da li kod mene u grad ima banka inteza ali msm da ima, ali videcu prvo za ovu visa virtual, ako se placa odrzavanje ili tako nesto onda idem u intezu da vidim sta oni imaju, e sada jos ovo me zanima te kartice od prilike
    sluze kao i mobilne kartice to jest pravim samo poredjenje ne bukvalno. Znaci koliko imam para toliko mogu da kupujem na primer, znaci nema minus nema nista. i zanima me jos jedno da li moguda se koriste tipa kao obicne kreditne kartice za primanje i podizanje novca ili iskljucivo samo za placanje putem interneta. i da li se uplata novca na te kartice vrsi klasicno odes u posti popunis uplatnicu ili mora u banku gde je kartica kreirana

Senior Member Array

ovo Internet je Devizna kartica. sluzi za internet novac...ne mozes u minus nikakav da odes (kolko ja kapiram)...mozes da uplatis na nju jedino tako sto odes do same banke pa preko saltera uplatis u toj valuti koju izaberes. a podizanje novca je moguce i na bankomatu...prosto je povezivanje sa paypalom (za ostalo ne znam)...valjda je ovo od pomoci..

Senior Member Array

ovo Internet je Devizna kartica. sluzi za internet novac...ne mozes u minus nikakav da odes (kolko ja kapiram)...mozes da uplatis na nju jedino tako sto odes do same banke pa preko saltera uplatis u toj valuti koju izaberes. a podizanje novca je moguce i na bankomatu...prosto je povezivanje sa paypalom (za ostalo ne znam)...valjda je ovo od pomoci..
    To to, to mi je jako bitno iz razloga jer ko zna mozda se desi da izgubim karticu da mi je neko ukrade ili bilo sta slicno a ne bih voleo da dodjem u sitaciju da mi neko skine minus pa da posle otplacujem bez veze, A u mom slucaju
    svakako necu drzaati neki veliki novac na kartici tako da necu imati problema ni kada bi je izgubio ili kada bi neko uzeo podatke to jest ukrao podatke na internetu. Znaci kartica koju mi predlazes moze bez problema da se poveze
    na paypal i fb ? odrzavanje se ne placa i jos samo jedno da li mozda znas koliko kosta da se izvadi takva kartica i koliko se vremenski ceka? Pa cu ja sutra najverovatnije da idem malo detaljnije da se raspitam

Senior Member Array

0din kosta...bas sam pitao tamo zaposlenoh na koj nacin oni zaradjuju od ovog, nisam dobio konkretan odgovor haha

za paypal nije tesko, za facebook pisljivi ne znam, to vidi sam...prosto je sve, proguglaj za detalje

Senior Member Array

0din kosta...bas sam pitao tamo zaposlenoh na koj nacin oni zaradjuju od ovog, nisam dobio konkretan odgovor haha

za paypal nije tesko, za facebook pisljivi ne znam, to vidi sam...prosto je sve, proguglaj za detalje
    Cudi me da neko nesto daje dzaba, mozda je to opcija za ljude koji vec imaju kartice kod njih pa samo kao neki dodatak

Senior Member Array

0din kosta...
    Bio sam danas u banku i rekli su mi da kartica kosta 800 dinara ostalo je sve kao sto si rekao da se ne placa odrzavanje i sve ostalo. Tako da sutra idem da podnesem zahtev. Hvala na pomoci

Senior Member Array

moja greska izvinjavam se...zaboravio sam da su to ubacili za 800din jbg

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)