"POWER OFF" Tinejdžer iz Prokuplja uhapšen u jednoj od NAJVEĆIH MEĐUNARODNIH AKCIJA
Results 1 to 20 of 20
    Support Site Admin Array

Default "POWER OFF" Tinejdžer iz Prokuplja uhapšen u jednoj od NAJVEĆIH MEĐUNARODNIH AKCIJA

https://www.blic.rs/vesti/hronika/po...akcija/myncgxq

Evo jedan dobar tekst, a i upozorenje za ostale koji se bave slicnim "biznisom". (:
    Ovo je dobra stvar za nas kao hosting, kao i za vlasnike servera.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Zlajaa View Post
    https://www.blic.rs/vesti/hronika/po...akcija/myncgxq

Evo jedan dobar tekst, a i upozorenje za ostale koji se bave slicnim "biznisom". (:
    Ovo je dobra stvar za nas kao hosting, kao i za vlasnike servera.
    Upravo procitao, Mislim da ce da ga najebu posteno. Jedino ako su ostavljali pare za advokate

Support Site Admin Array

Ni ne ocekujem da idu u zatvor, nikog nisu ubili ali su nacinili pojedinim ljudima/firmama ogromnu novcanu stetu i zbog toga bi, ako nista drugo, trebalo da dobiju jako ogromnu novcanu kaznu.
    Ono zbog cega sam ja otvorio temu jeste to kako bih ukazao da se bas i ne treba igrati oko ovakvih stvari.

Pretpostavljam da ce odbrana ici na to da su oni samo nudili servis za testiranje od napada, te da nisu oni krivi zbog toga sto su korisnici sa njim obarali sajtove i servise.
    Ja ovde jedino mogu napraviti poredjenje sa Kim Dotcom (vlasnikom megaupload servisa) koji je "samo" nudio servis za slanje fajlova a kada je uhvacen tj. kada je podignuta optuznica, vadio se na to da on ne moze odgovarati za sadrzaj koji su njegovi klijenti kacili na sajt. Ipak on i dalje vodi bitku od toga... i jedino sto ga sprecava da bude optuzen je to sto zivi na Novom Zelandu koji odbija da ga isporuci Americi a inace bi u Americi vec bio u zatvoru.

Svakako i da nista od toga ne prodje, njih i dalje ceka ogromna (novcana) kazna jer nisu prijavili prihod tj. platili porez na prihod.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Zlajaa View Post
    Ni ne ocekujem da idu u zatvor, nikog nisu ubili ali su nacinili pojedinim ljudima/firmama ogromnu novcanu stetu i zbog toga bi, ako nista drugo, trebalo da dobiju jako ogromnu novcanu kaznu.
    Ono zbog cega sam ja otvorio temu jeste to kako bih ukazao da se bas i ne treba igrati oko ovakvih stvari.

Pretpostavljam da ce odbrana ici na to da su oni samo nudili servis za testiranje od napada, te da nisu oni krivi zbog toga sto su korisnici sa njim obarali sajtove i servise.
    Ja ovde jedino mogu napraviti poredjenje sa Kim Dotcom (vlasnikom megaupload servisa) koji je "samo" nudio servis za slanje fajlova a kada je uhvacen tj. kada je podignuta optuznica, vadio se na to da on ne moze odgovarati za sadrzaj koji su njegovi klijenti kacili na sajt. Ipak on i dalje vodi bitku od toga... i jedino sto ga sprecava da bude optuzen je to sto zivi na Novom Zelandu koji odbija da ga isporuci Americi a inace bi u Americi vec bio u zatvoru.

Svakako i da nista od toga ne prodje, njih i dalje ceka ogromna (novcana) kazna jer nisu prijavili prihod tj. platili porez na prihod.
    Mislim da se to svrstava u sajber kriminal sto se u svetu strogo kaznjava, sada kod nas misim da od toga nema nista ali ce ostali sigurno da ih terete

Senior Member Array

ovo mi mirise kao kao policija protiv piraterije....sredili su kickasss, ali ostalo je jos mali milion drugih sajtova sa istom svrhom
    nadam se da gresim haha

Senior Member Array

Quote Originally Posted by JocA1 View Post
    sredili su kickasss, ali ostalo je jos mali milion drugih sajtova sa istom svrhom
    nadam se da gresim haha
    https://kat.li ?

Senior Member Array

ma taj kickass sam cisto kao primer dao..

Senior Member Array

aaa okej ;P

Senior Member Array

Pz'te se deco, ne znam koje vam je zadovoljstvo da obarate, pricam u KGB slucaju, servere i pravite raznorazne programe da bi oborili metu. Niko vas nece hapsiti za mali napad servera, daleko od toga, al vidite da se ovo svrstava u kriminal i ako vas bilo ko upeca ima puno pravo da vas tuzi.
    Poenta je, nemojte da se zajebavate sa ovakvim glupostima, procitajte ovaj tekst i spustite se na zemlju.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Rade.kgb View Post
    Pz'te se deco, ne znam koje vam je zadovoljstvo da obarate, pricam u KGB slucaju, servere i pravite raznorazne programe da bi oborili metu. Niko vas nece hapsiti za mali napad servera, daleko od toga, al vidite da se ovo svrstava u kriminal i ako vas bilo ko upeca ima puno pravo da vas tuzi.
    Poenta je, nemojte da se zajebavate sa ovakvim glupostima, procitajte ovaj tekst i spustite se na zemlju.
    Cak i za te male servere mogu da najebu a kamo li za nesto vise

Senior Member Array

Znam licno tog decka iz prokuplja, hvalio se gde je stigao za to, mada koliku kaznu da im daju, oni su imali 150k registrovanih korisnika, a minimum je bio 10e mesecno...

Quote Originally Posted by punisher1389 View Post
    I ona reklama za verat.net onaj magarac sto njace to niko ziv nece da drzi na serveru!

Senior Member Array

Quote Originally Posted by todo View Post
    Znam licno tog decka iz prokuplja, hvalio se gde je stigao za to, mada koliku kaznu da im daju, oni su imali 150k registrovanih korisnika, a minimum je bio 10e mesecno...
    Uzeli su tu oni lepe pare, i da plate kaznu i da odrobijaju opet ce im ostati

Senior Member Array

da nisu preko tog servrisa napadani sajtovi americkih, britanskih i svajcarskih banaka, gde lezi 80 % svetskih zaliha novca, niko im ne bi na vrata zakucao.
    FAST DOWNLOAD
    MESEC + MESEC GRATIS

Poseti www.FDSrbija.com
    info: reglia@milf-cs.info

BEZ FD:

SA FD:

Senior Member Array

Takodje ga znam licno, maltene mi je komsija. Ko sto rece lik ispod, razbacivao se s parama ko blesav, mada su mi pricali njegovi najbolji ortaci da mesecno ima prihod oko 1000e, tako da sumnjam da su zaradili toliko velike pare, kao sto se prica. Napravise od dece milijardere.. A cenim da ce dobiti par godina, bar 2-3 minimum
    double penetration sadomazo satisfaction
    kao svedski akcioni kada kazu action

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Rade.kgb View Post
    Ne prave oni nikakve programe vec placaju za ovakve servise, da bi mogli nekom nauditi. I da bi se ja pitao, ja bi cim doznao neku stranicu da prodaje ovakve stvari, odem u najblizu policijsku stanicu i trazim odeljenje za visokotehnoloski kriminal, neko odgovoran od njih da prijavim i to je to.
    Respect: Zlajo192, Wroy.

Banovani spamer Array

Sami su sebi krivi, sta im treba takav posao.
    A ako vec rade, neka rade kako valja, a ne da koriste licni indetitet, ip adrese i da se hvale okolo.

Senior Member Array

IKS DE IKS DE

Senior Member Array

Quote Originally Posted by GarON.# View Post
    Fejk sajt koji mirroruje torrente sa 1337x.to

Jedini kat sajt koji vodi stara administracija pravog kata je katcr.co i imaju ojo 160k registrovanih ljudi na forumu

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Nep View Post
    Fejk sajt koji mirroruje torrente sa 1337x.to

Jedini kat sajt koji vodi stara administracija pravog kata je katcr.co i imaju ojo 160k registrovanih ljudi na forumu
    Aaaa vidis to nisam znao, ty

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)