[Pomoc] Bag sa specom
Results 1 to 13 of 13

Thread: Bag sa specom

Senior Member Array

Default Bag sa specom

Naš post ka podršci:

Pozdrav,
    Imamo problem sa bagom koji se odnosi na spec
    Naime kada igrac ili zombie zaraze nekog admina njega neki plugin prebaci u SPEC ali je on idalje u igri i fakticki on igra al je kao u "specu"...
    Pokusavali smo da ugasimo admin_freelook2 medjutim nije do njega, takodje u samom modu biohazarda ne postoji ni jedna linija koda koja radi tako nesto..
    Programer nam kaze da je to radi neki KGBov plugin koji je ubacen po defaultu i koji je linkovan, mi ne mozemo nikako da saznamo koji eventualno plugin pravi problem pa eto, otvorismo tiket da probate da nam pomognete

Hvala

Njihov odgovor:

Poz, upoznat sam sa ovim bagovim ali za sad jos nisam pronasao nikakav fix.
    Ja jedino sto mogu da ti predlozim jeste to da potrazis pomoc na nasem forumu, jer se jos par njih zalilo na ovaj problem a verovatno neko zna i kako da ga otklonis.
    - Zlatko Poljovka

Jel je uspeo neko da reši ovaj problem?

Senior Member Array

znam za taj bag i na public serveru, i na mom i na proslim gde sam igrao...desi se kad je admin mrtav i speca nekog, i tad promeni tim iz ct/tr u spec...i onda kad se rodi stoji da je u specu ali je ziv...nesto na tu foru
    i ja mislim da je do kgb-a to...a resenje, iskodirati prost kod da resi to

Senior Member Array

Ne brate, to što si ti rekao trenutno nema veze sa našim problemom, pročitaj opet post hahah

Senior Member Array

Izbaci plugins.ini za pocetak. Mi nismo podrska ne vidimo sta imas na serveru

Senior Member Array

@juice jel si ti glup ili se prravis...mislio sam da ti pomognem jer je to upravo isti problem samo drugi mod, al me sad zabole nesto pa se snadji

Senior Member Array

Joco citaj bolje, nije isto... Reko bih da mod ima problema ili se jednostavno neke stvari kolju medjusobno pa izazivaju taj bag.
    Edit; U svakom slučaju nam treba informacija šta on ima na serveru kako bi mogli da nadjemo rešenje.
    Last edited by Cira '95; 27-04-2018 at 00:10.

Senior Member Array

pa ja sam isto mogo da otvorim temu da imam problem sa iskljucivo adminom (kao i on) i sa specom (kao i on) i to se javlja na smrt (isto kao on)...samo ja imam public mod a on zombie
    a ne znam kako ostali serveri nemaju taj bag (ili nisu prijavili do sad) a default je sve sem statistike ubaceno, mada za koj ja znam, to je vidjeno na jos jednog kgb serveru

Senior Member Array

Okaci i ti plugins.ini, Napomenite ako koristite rehlds...ne mozete napisati problem i očekivati da ce neko resiti a ne zna sta koristite na serveru.
    Ja mozda necu moci da pomognem,al ako ne date neke osnovne informacije teško da ce iko moci

Senior Member Array

brt default plugins.ini od kgb-a je...od mozda neobicnih su upaljeni anti_reklama, bind_keys i te zebancije (ali opet ubaceni od kgb-a)...dodat je statisticki plagin koji ne utice nikako na to...tako da i ja mislim kao sto taj za zombie lik kaze, da je do kgb-a nesto, sta tacno, to je tesko utvrditi jer je nepotrebno trosenje vremena

Senior Member Array

Bag je do reuniona cim smo presli sa dprota glitch sa specom se poceo javljati , bila je vec neka tema na forumu ovde davno i niko nije objavio resenje
    Last edited by Vracar Gaming; 27-04-2018 at 01:06.

Senior Member Array

Dodaj u plugin-u da se zapamti tim igraca pre zaraze i nakon zaraze prebaci igraca nazad u taj tim ako se nalazi u nekom drugom (Mozda ces morati i poziciju da im sacuvas posto mi se cini da se igrac respawn-uje kada mu promenis tim).
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Junior Member Array

I koje je konacno resenje?

Senior Member Array

Nema veze sa reunionom ni rehldsom, ovo je stari bug koji se javlja vec nekoliko godina. Ne mogu da se setim koje je tacno resenje, meni je ovo krv pilo isto ali cini mi se da ima veze sa onim Super Adminom, mada opet nisam bas siguran. Probaj to da ugasis pa javi da li je bolje. Ne bi trebalo da ubacuje sve admine vec samo sa odredjenim flagom
    double penetration sadomazo satisfaction
    kao svedski akcioni kada kazu action

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)