Web Site + youtube video
Results 1 to 10 of 10
    Senior Member Array

Default Web Site + youtube video

Pozdrav svima, imam jedan maleni problem.
    Naime uplatio sam jednom sajtu kojeg ne zelim da imenujem da postavi moj video na pocetnoj stranici kako bih povecao broj pregleda.
    Medjutim na sajtu je u proteklih par dana bilo dosta poseta ali na video je bilo svega par pregleda.
    E sada znaci nakon ulaska na sajt video se automatski pokrece i sve to ali me cudi zasto ih nema pregledi. Pa ako neko zna u cemu je problem da pomogne ako hoce?
    Ja cu ostaviti kod koji je dodan na sajt cisto kako bi ste imali uvid.
    Code:
    		<iframe width="320" height="320" 
            src="https://www.youtube.com/embed/mojvideoid?rel=0&amp;controls=0&amp;showinfo=0&amp;autoplay=1" 
            frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Senior Member Array

ne znam kako se bese racuna youtube pregled ali cini mi se da mora odredjeno vreme da prodje...sto znaci da je posetioc sajta prekidao pre nego sto dodje do tog minimuma?
    Corona Pub official site: corona-cs.mojkgb.com
    Na serveru imamo malo drugaciji top(rank) koji ujedno moze da se prati sa sajta, budite stalni jer uskoro idu nagrade a i turnir!

Senior Member Array

Quote Originally Posted by JocA1 View Post
    ne znam kako se bese racuna youtube pregled ali cini mi se da mora odredjeno vreme da prodje...sto znaci da je posetioc sajta prekidao pre nego sto dodje do tog minimuma?
    Video je tipa kao promocija i traje svega 1 minut, a taj sajt nema nista drugo sem te pocetne stranice gde je smestena cela prica sajta i ovaj video. Prosecno vreme posete sajta je bilo od 5 minuta do 10 minuta. e sada jedino ako su zaustavljali video.
    Ali mislim da je potrebno 10-15sec da bi se uracunao pregled ako se ne varam.

Senior Member Array

pa da..a i znas da se ne apdejtuju pregledi na jutubu live, vec posle nekog vremena..pa mozda da se proveri kasnije
    Corona Pub official site: corona-cs.mojkgb.com
    Na serveru imamo malo drugaciji top(rank) koji ujedno moze da se prati sa sajta, budite stalni jer uskoro idu nagrade a i turnir!

Senior Member Array

Quote Originally Posted by JocA1 View Post
    pa da..a i znas da se ne apdejtuju pregledi na jutubu live, vec posle nekog vremena..pa mozda da se proveri kasnije
    Da da znam to, nego rekoh opet da pitam jer dzaba bacam pare ako nista ne dobijem. Jer sam mislio da pravi problem jer pregledi idu preko sajta. ali sacekacu 24-48h pa cu da vidim sta i kako dalje

Senior Member Array

Mozda je najbolje da kontaktiras YT podrsku
    double penetration sadomazo satisfaction
    kao svedski akcioni kada kazu action

Senior Member Array

Quote Originally Posted by DecaK View Post
    Mozda je najbolje da kontaktiras YT podrsku
    Neki link? i da li znas koliko je potrebno da prodje vreme da bi odgovorili?

Senior Member Array

Jos neko misljenje? Posto jos uvek nista nisam provalio niti su stigli pregledi. Posete na sajtu rastu, Jos jedna zanimljiva stvar je ta da sam ubacio drugi video dodao ga na sajt i poslao link prijateljima koji su odgledali video preko sajta do kraja i bukvalno se nije dodao ni jedan pregled. Dok kada su pregledali video direktno preko yt linka uracunao se pregled.

Senior Member Array

Probaj da uklonis autoplay=1 atribut, moguce da je do njega, ukoliko se secam potrebno je da se klikne na video da bi se racunao pregled, a ne da se automatski pokrene.

Quote Originally Posted by punisher1389 View Post
    I ona reklama za verat.net onaj magarac sto njace to niko ziv nece da drzi na serveru!

Senior Member Array

Quote Originally Posted by todo View Post
    Probaj da uklonis autoplay=1 atribut, moguce da je do njega, ukoliko se secam potrebno je da se klikne na video da bi se racunao pregled, a ne da se automatski pokrene.
    Dosao sam na isti zakljucak pa sam iz tog razloga uradio redirect svake 2-3 posete na video i sada sve lepo radi.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)