[Pitanje] dropovanje igrača
Results 1 to 5 of 5
    Senior Member Array

Default dropovanje igrača

Poštovanje svima,

Jel ima još neko od vas problem sa dropovanjem igrača, odrađeni su nam najnoviji updejtovi rehldsa i reuniona na server međutim idalje imamo nenormalno dropovanje igrača, juče nam je za minut puklo deset igrača..
    Kako su noviji updejtovi ubačeni, gde se non steam igračima STEAM ID promenio, dodata je jedinica umesto nule na početku steam ida, nama se dešava isto, to nam ništa nije pomoglo da se otarasimo tih napada
    Jel postoji nešto što treba dodatno da se uradi ili ne..
    Uradili smo komplet reinstal servera, testirali svaki plugin pojedinačno međutim ništa, ti napadi nastavljaju da nas ubijaju..
    Da li su nekome od vas dropovi prestali nakon najnoviji updejtova rehldsa i reuniona ili i vi trpite idalje te napade?

Senior Member Array

Bratko moj slatki nisu to nikakvi napadi ako zelis vise informacija javi se na pm.

Senior Member Array

Sta tacno u konzoli dobijes kad ih dropuje? Ako moze da ostavis...

Senior Member Array

Quote Originally Posted by zone aka cnoxx View Post
    Bratko moj slatki nisu to nikakvi napadi ako zelis vise informacija javi se na pm.
    Imaš PM

Quote Originally Posted by Robin123 View Post
    Sta tacno u konzoli dobijes kad ih dropuje? Ako moze da ostavis...
    U principu ispisuje kao da je igrač izašao

Dropped bata skove from server
    Reason: Client sent 'drop'

Pročitao sam ovde Zlajin post u temi "Dokle više" gde je objasnio da je izašao neki exploit koji izbacuje igrače a ispisuje u konzolu kao da je igrač sam izašao
    Kako sam pročitao njegov post tako sam otvorio tiket i dobio isti odgovor, da je izašao exploit za rehlds i reunion..
    Čekali smo ja msm 20ak dana sigurno da izađe fix rehldsa i reuniona i preključe nam je podrška odradila updejtove, juče ceo dan katastrofa, samo dropuju igrači, po 5,6 odjednom..
    Međutim danas totalno druga situacija, server radi super i nemamo nikakvih velikih dropova kao što smo imali dvadeset dana unazad..
    Tako da za sada kao da su ti napadi prestali što je super vest

E sad još jedna sitnica koja me zanima a tiče se steam igrača..
    Svako ko uđe preko steama u kanter, i klikne jednom refresh, naš server se pokaže u favorit listi, međutim kad klikneš dva ili više puta zaredom server prosto ne stane iz liste, i onda mora da prođe minut da bi se nakon jednog refresha server pojavio ponovo kao online..
    Sad ne znam šta to može da bude, nema 4,5 dana da smo uradili komplet reinstal servera i odmah nakon reinstala smo proverili i problem je idalje bio prisutan, dok naprimer imamo neke druge premium servere gde nakon udaranja 10x refresha njihov server se pokazuje non stop kao online, nema da nestane iz liste..
    Pisali smo podršci taj problem međutim dobili smo ovaj odgovor:
    Problem sa Steam avatarima nije bas tako jednostavan.
    Iz nekog razloga steam ne prihvata registraciju servera na steam master server a upravo je to neophodno kako bi avatari radili na serveru.
    Pisao sam ja steamu uvezi ovog problema, pa sad cekam da mi odgovore.
    Ja kontam da su oni meni odgovorili na nešto drugo a nisu na ovo moje pitanje, možda i grešim, nisam baš stručan u svemu ovome

Junior Member Array

A ti problemi sa Steamom se samo gomilaju.. meni je prvo na 2 servera isto prestalo prikazivati Steam ikonice u scoreboardu
    Dok npr. na trećem serveru taj problem mi se još nije pojavio, svi se vidimo medjusobno bez problema
    A konkretno taj problem što si pisao podršci imam i ja kada udjem u igru pa refreshujem Favorites, nestane mi server, al' kad kucam u konzolu connect IP odmah me spoji iako server u favoritima stoji kao not responding..
    Možda je sve Gabenova urota da uništi ovo malo CS 1.6 svijeta i svi predjemo na CS:GO

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)