Problem dos
Results 1 to 7 of 7

Thread: Problem dos

Senior Member Array

Default Problem dos

Molio bih nadlezne da obrate malo paznju na svoje klijente koji drze pitbull dm vane i djomla veljkovic radi napada koje salje i exploite.Bolje da se ovdje napise i da se to rijesi nego da svi ispastamo jer necu zaliti ni para ni zivaca ako se moj server dira dok ja nikog ne diram.
    Last edited by zone aka cnoxx; 31-05-2018 at 13:07.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by zone aka cnoxx View Post
    Molio bih nadlezne da obrate malo paznju na svoje klijente koji drze pitbull dm vane i djomla veljkovic radi napada koje salje i exploite.Bolje da se ovdje napise i da se to rijesi nego da svi ispastamo jer necu zaliti ni para ni zivaca ako se moj server dira dok ja nikog ne diram.
    Koliko sam ja citao nema tu pomoci.

Senior Member Array

Ja nisam na kgb i ne trazim pomoc ja cu zakrpit to dje treba zakrpit ali nek obrate malo paznju na klijente koji su uvjek cisti ko suza i kako njihovi serveri uvjek padaju a ne diraju nikog.

Support Site Admin Array

Cekaj, ti ocekujes od nas da mi kontrolisemo sta klijenti rade u slobodno vreme?
    Retoricko pitanje. Da li si ti normalan?

Ne koriste oni nase servere/servise za slanje ddosa, vec neki 50ti sajt koji nema veze sa nama.
    Svasta...

Mozda bi bilo dobro da kokontaktiras njihovog provajdera, jer koriste svoj net kako bi pristupili servisu za slanje napada? To mi vise ima smisla.

Senior Member Array

Ja ti samo mogu dostaviti dokaze dje mene ti isti momci obaraju, vidi nije to za mene svasta npr znate reci kako nasi klijenti salju ddos ma kgb i da se nesto po tom pitanju uradi i to se odradilo, dobro ja sam samo iznio svoje da ako ti mogu dostavit dokaze dje taj decko to govori da me ddosa to se treba to uradit i zaustavit, necu ja kontaktirat ni provajdera niti bilo sta, prvo obojica iz srbije ja da ganjam iz bosne to ne pada mi napamet.Zakljucat cu temu donijeli smo zakljucak.

Senior Member Array

Cekaj, nismo doneli zakljucak. Pa zar nije bio taj hosting bez ikakvih problema, tj ne mogu da ga klinci obaraju kao sto si pljuvao po KGB-u ?
    2) To odakle je on, ti ne mozes znati. Mozda koristi proxy itd itd.

jer necu zaliti ni para ni zivaca
    -->
    ja da ganjam iz bosne to ne pada mi napamet
    Prosto sada mislim da znam sta ti upravo radis.

Ne zna se ko je goriji, vi ili oni ko vas ddosaju. Po recniku vidim da i ti baratas ovim "biznisom".

Da se bas zaustavljalo kao ti sto mislis i GH bi bio prvi na listu gasenja sajta, a vecina zna i razlog necu da se ponavljam. To sto sada vas napadaju sa druge *****ancije za to se prvenstveno vi sami krivi, i ne mozes KGB a niti bilo koji drugi hosting kriviti jer oni nisu Policajci i Sudije pa da im sude.

KGB se ne bavi s tim stvarima sto mozes videti i na www.kgb-hosting.com sta imaju u ponudi, dok kod GH do juce su bili linkovi do tog stresera.
    Respect: Zlajo192, Wroy.

Member Array

Quote Originally Posted by Riste#Kga View Post
    Cekaj, nismo doneli zakljucak. Pa zar nije bio taj hosting bez ikakvih problema, tj ne mogu da ga klinci obaraju kao sto si pljuvao po KGB-u ?
    2) To odakle je on, ti ne mozes znati. Mozda koristi proxy itd itd.

-->

Prosto sada mislim da znam sta ti upravo radis.

Ne zna se ko je goriji, vi ili oni ko vas ddosaju. Po recniku vidim da i ti baratas ovim "biznisom".

Da se bas zaustavljalo kao ti sto mislis i GH bi bio prvi na listu gasenja sajta, a vecina zna i razlog necu da se ponavljam. To sto sada vas napadaju sa druge *****ancije za to se prvenstveno vi sami krivi, i ne mozes KGB a niti bilo koji drugi hosting kriviti jer oni nisu Policajci i Sudije pa da im sude.

KGB se ne bavi s tim stvarima sto mozes videti i na www.kgb-hosting.com sta imaju u ponudi, dok kod GH do juce su bili linkovi do tog stresera.
    tacno

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)