[Pomoc] Kako napravit mod?
Results 1 to 3 of 3
    Junior Member Array

Default Kako napravit mod?

Pozz svima poceo sam da igram cs pre 10 godina i ne znam dal sam glup ili sta ali jednostavno ne razumem kako ljudi prave modove za sta oni kodovi sluze koj qrc i tako to ako moze neko dobrog srca i slobodnog vremena da mi pojasni kako se prave modovi u ovom amx mod x studio npr ja bih htio napraviti jailbreak mod ne nesto previse kompleksno nego npr da ima sajmona i sve ono ali drugaciji menu i to mogu ako mozete samo malo da pojasnite a ako vidim da se razumete mogu i platit ako neko ima vremena da me nauci brzo kontam samo da mi se objasni normalno video sam dosta ljudi kako imaju isto pitanje pa ako neko moze pomoci hvala mogu i platiti ako vidim da se razumijete...
    HVALA!

Senior Member Array

Ne previse kompleksno i jail break nikako ne idu zajedno u istoj recenici. Ja bi ti preporucio da uzmes neke proste plugine i da gledas kod, i dovoljno je da znas engleski da bi sta i kako. Ako nemas apsolutno nikakvu osnovu sto se tice programiranja uopste nece da bude lako nauciti ovo. Nemoj ocekivati da ces da naucis da pravis plugine a kamoli modove tek tako preko noci.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Senior Member Array

Nesto sto ti se cini ovako 'iza zavese' da nije previse tesko, mozda je sa tehnicke strane mnogo zahtevno. Pravljenje modova je zapravo programiranje. AMX Mod X je nista vise do programa gde se pise i kompajluje kod(doduse, ima par alata kao sto su Hud Creator, Socket itd, ali to nije nista posebno). Velika vecina ga ni ne koristi za pisanje koda, vec samo za kompajlovanje(pretvaranje obicnog koda koji razumemo mi u jezik koji kompijuter razume, najprostije receno). Ako hoces da potrosis dan-dva na pravljenje nekog zezancija moda i nakon toga batalis sve to, nemoj ni da pocinjes. Ako te zanima programiranje i hteo bi da posvetis veliki deo vremena za to, mozes da pocnes.

Koliko god delovalo dosadno na pocetku, moras prvo nauciti neke osnovne stvari(programerske, koji ni nemaju toliko veze sa CSom, ali bez kojih ne mozes uraditi nista sam a veliki je plus sto ces naleteti na iste fazone i u drugim jezicima(ako se odlucis za nesto vise od CS-a)), pa tek kada budes siguran da si to savladao da nastavis na stvari 'blizim CS-u'. Mozes i platiti nekome da te uvede u to(brza mogucnost) a mozes i sam traziti stvari po netu i uciti postepeno(mnogo duza varijanta, ali ces nauciti kako da nesto naucis sam, sto je za programera od kljucne vaznosti), ponekad i bez konkretne stvari koji trazis. Najbolji resurs koji mozes naci je forums.alliedmodders.net(ako znas engleski a nadam se da znas ako te zanima programiranje).
    Last edited by DecaK; 08-06-2018 at 00:41.
    double penetration sadomazo satisfaction
    kao svedski akcioni kada kazu action

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread