[Pomoc] admin_freelook i nevidljivi spec
Results 1 to 9 of 9
    Senior Member Array

Default admin_freelook i nevidljivi spec

Pozdrav,

Većina od vas zna da se plugini amx_spectate i admin_freelook međusobno kolju i da nevidljivi spec zna da zajebava,
    Server nam sad radi na HLDSU, bez updejtova reHLDS i reuniona, prosto nam je bolje ovako tako da nemojte pisati da pređemo na reHLDS
    Naimer, nevidljivi spec sa admin_freelook.amxx pluginom donekle radi, ne vraća igrača u spec na tabu ali ne radi team_say kada je admin mrtav isto tako kad je admin mrtav a piše na say izlazi mu ono SPEC, isto tako je potrebno da igrač uđe prvo u spec pa onda da udari amx_spectate,
    Imali smo reAdminFreelook.amxx kad smo bili na reHLDSu i nevidljivi spec je radio odlično, čak iz igre kad si mrtav udariš komandu amx_spectate on te ubaci u nevidljivi spec, team_say radio normalno, kad je admin mrtav a piše na say izbacuje DEAD a ne SPEC, sve je bilo dobro
    admin_freelook2.amxx u paru sa nevidljivim specom pravi ozbiljne bagove, tako da on ne pomaže u ovom slučaju
    Jel ima neko rešenje za servere koji su na HLDSu? preguglao sam skoro sve, okačio temu na alidesu međutim pomoći nema..

Senior Member Array

bump

Senior Member Array

Plugin za amx spectate je ok, tebi treba dobar adminfreelook i chat. To se ne uklapa....
    probaj da ugasis spectate plugin i dalje ce adminima pisati spec kad cetuju dok su mrtvi.
    Probaj modul za adminfreelook...
    p. s. nadam se da znate na vam na Hlds svako ko zeli moze preuzeti kontrolu nad serverom i sve vas pobanuje npr.. Ne znam dal je taj exploit resen, sumnjam da je.

Senior Member Array

Da li si nasao resenje za freelook posto znam da smo trazili zajedno resenje da modul nije radio i da si na kraju plugin ostavio Ciro ?

Senior Member Array

Na rehlds nije radio. Tacnije refreelook. Mozda i radi al uz neku ubi Boze staru verziju rehlds-a...nasao sam plugin koji radi uz reapi modul i to funkcionise.
    Stara instalacija nije ok. Ne smem iskreno da kažem u cemu je jedino bolja stara instalacija jer ce ispasti da prozivam.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Cira '95 View Post
    Plugin za amx spectate je ok, tebi treba dobar adminfreelook i chat. To se ne uklapa....
    probaj da ugasis spectate plugin i dalje ce adminima pisati spec kad cetuju dok su mrtvi.
    Probaj modul za adminfreelook...
    p. s. nadam se da znate na vam na Hlds svako ko zeli moze preuzeti kontrolu nad serverom i sve vas pobanuje npr.. Ne znam dal je taj exploit resen, sumnjam da je.
    veruj mi da ne znam da taj exploit
    jel imaš link tog modula da probamo sa njim pa da vidimo dal će da bude bolje

Senior Member Array

javljam dal sam uspeo
    hvala na linku

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Cira '95 View Post
    Na rehlds nije radio. Tacnije refreelook. Mozda i radi al uz neku ubi Boze staru verziju rehlds-a...nasao sam plugin koji radi uz reapi modul i to funkcionise.
    Stara instalacija nije ok. Ne smem iskreno da kažem u cemu je jedino bolja stara instalacija jer ce ispasti da prozivam.
    Znam i ja za plugin za reapi, ali i ja sam se tad cimao da nadjem modul jeste da re nije radio makar obican freelook ali nisam nasao. Ako uspem nesto da valja da nadjem da radi javljam ovde

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)