[Pitanje] Pitanje za pucanje cs 1.6
Results 1 to 6 of 6
    Junior Member Array

Default Pitanje za pucanje cs 1.6

Kako nekim igracima dok ih gledam, samo nekim ne svima, kad pucaju npr rafal NISAN ODE GORE odigne se, ali metci pucaju dole ispod nisana i to dosta ispod nisana. I gledam tako ima ih sretnem cesto te igrace, i uvijek kad ih gledam, njima se lepo metci lepe za igrace.
    A dok kod ostalih 90% normalno kao i u mene ako je nisan tu gdje jeste, kad pucam, prvi metak dva idu u nisan, a ostalo iznad nisana..
    Sad bi neki rekli pa kako rafala spusta nisana, e nije znam o cemu pricam. Igram cs 11 godina i znam i ja da kontrolism recoil, kako odize ja vucem na dole ili levo desno zavisi gdje zabacuje puska.. Ali ovi ne rade to tako, njima ispod nisana puca kad opale rafal ili ako pucaj brzo po 1 metak iz kalasa..
    Znaci sa neke velike daljine, primer Dust2, ovaj sto puca stoji kod A sajta, i puca onog kod B, opali brzo po 1 metak izklikce par metaka i ubije tog igraca skine mu 100hp iz 4-5 metaka.. Meni to nije moguce ni kad je afk igrac tako da pogodim jer odigne puska i onda kad tako brzo klikcem kao oni, metci idu iznad nisana,dok kod njih onde gde su naumili da pucaju. Ja cak pokusavao i sporije od tog njihovog tapkanja, svako pola sekunde tap tap pa opet ne pogadaju metci tamo gdje treba da idu kao kod njih koji opale tri metka dok ja 2 i njima dosta preciznije bude.
    Nemaju aim ni norecoil, sve je nromalno kad ih gledas, dosta ih igra na STEAM. Na svakom serveru bude admina, pa ja ih pitam je li cist, oni kazu jeste ili odu da pogledaju kazu nema nista, i ja kad ih gledam nemaju nista ali eto, drugacije im puca. Nama iznad nisana odu metci, njima ispod. Jednog sam bio banovo za norecoil(jer sma mislio da je to norecoil neki) ali ovi glavni su ga odbanovali i rekli da nema nista pa mi nije jasno.
    Igram cs i dobro igram, uvek sam prvi na serveru na kom igram ali eto ti bakzusi ima ih, pa me neviraju, njima je mnogo lakse, i onda dodje neki koji ne zna da igra kao ja ni blizu ali zbog tog on mene ubije nekad, ili mi svuce HP do 20 pa me osakati.
    Dajte bilo sta sto bi moglo pomoci. nije do virusa, graficke itd.. Promenio sam dva kompa.
    2GB graficka, 5gb ram itd pa i dalje isto kao i na starom komp. Radim sistem svako par mjeseci, ne skidam nista sem potrebni pgorama za internet, vlc player, jos pokoju igricu instaliram i to je to. Nikakvih problema nikad sa virusim nisam imao, svako mjesec dana skinem malwarebuys, antispover i neki antivirus da precisti ali nikad nista ne bude jer znam sta treba i gdje skidati, ali eto opet jebada sa cs. cak ni kad oborim sistem pa samo cs instaliram, isto bude.. Mozda prvi dan da bude malo bolji skill, ali drugi dan i ostatak vrati se na staro.
    Ping mi je 10, FPS 100.5 uvijek, steam sam.. Najnoviji drajveri za graficku oni pravi drajveri sa AMD ili Nvidia sajta u zavisnosti koju graficku imam. Tako da, windows 7 je inace.. Koristio sam i XP tamo jos gora situacija cini mi se.
    Ja bas moram medju oci naciljati na malo daljoj razdaljini da bi ga u glavu pogodio, dok gledam neke igrace, pa ofrlje pored glave puknu, kad ga opale krv izadje jedno 20cm od glave u igrici gledano, ne preko monitora. preko monitora to je mozda 1cm od glave. Pogledam posle i demo i usporim, i onda tacno se vidi kako krv izadje a igrac pored krvi ovamo, nije tu gde treba.. A meni bas ako ga u centar glave nisanim onda pogadja i izlazi krv. Ja kontam da je kod mene realno, ali nije posteno da njima tako hitbox buce veci i siri, pa im lakse pogodit..
    Da hitbox, ovako cu najbolje objasniti. Njima je hitbox veci i oko igraca pojacan, a kod mene i nekih vecine bi mogo reci cak i smanjen mozda gledajuci u modele i pucajuci u njih.
    Last edited by znacijabuka; 20-06-2018 at 04:28.

Senior Member Array

Oni to rade pomocu cfg-a gde menjaju aliase samo to nemoze da se primeti , a nisu ni retki oni koji imaju drukcije modele sa drugim hitboxom pa tako puno lakse pogadjaju od nas koji imamo default modele i defauot steam cfg

Super Moderator Array klipica's Avatar

Quote Originally Posted by Robin123 View Post
    a nisu ni retki oni koji imaju drukcije modele sa drugim hitboxom
    Ovo ne moze da radi jer server validira svaki pogodak, nevazno je kakve hitboxove imaju ljudi. Da se ovo moze mogao bi ubijati igrace na drugoj strani mape ako imaju hitboxove preko cele mape.
    Code:
    #YoMama {
        width: 200%;
        overflow: visible;
    }

Senior Member Array

Quote Originally Posted by klipica View Post
    Ovo ne moze da radi jer server validira svaki pogodak, nevazno je kakve hitboxove imaju ljudi. Da se ovo moze mogao bi ubijati igrace na drugoj strani mape ako imaju hitboxove preko cele mape.
    Mozda to nema veze sa modelom puske, ali cheat postoji. Pukne jednom glockom u patos na spawnu, pobije sve na mapi..
    double penetration sadomazo satisfaction
    kao svedski akcioni kada kazu action

Super Moderator Array klipica's Avatar

Quote Originally Posted by DecaK View Post
    Mozda to nema veze sa modelom puske, ali cheat postoji. Pukne jednom glockom u patos na spawnu, pobije sve na mapi..
    Koristilo bi se mnogo vise da je stvarno tako, jer ja jos uvek ne vidim kako klijent moze uraditi takvo nesto i da server to dopusti. Znam da je na CSGO bilo takvo nesto ali na kratko vreme, ne znam kako je radilo.
    Code:
    #YoMama {
        width: 200%;
        overflow: visible;
    }

Junior Member Array

Quote Originally Posted by klipica View Post
    Koristilo bi se mnogo vise da je stvarno tako, jer ja jos uvek ne vidim kako klijent moze uraditi takvo nesto i da server to dopusti. Znam da je na CSGO bilo takvo nesto ali na kratko vreme, ne znam kako je radilo.
    Daj klipica kakvi savjeta za optimizaciju cs-a, da mi onako orlje pogadja ko kod njih Sve sto znas i manje bitno i vise bitno

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)