Fix za "Kicked/Banned due VAC violation."
Results 1 to 10 of 10
    Junior Member Array

Default Fix za "Kicked/Banned due VAC violation."

Zasto je ovo na vecini CS:GO pub servera? Ja i drugar imamo VAC na igrici zvanoj "nether" koja nema nikakve veze sa Valve-om niti cs-om i ne mozemo uci samo na kgb-ove servere dok mozemo igrati sve mm,faceit,esea,retake servera i execute servere,itd.

Senior Member Array

Pa pazi, ako si dobio "VAC" (Valve Anti-Cheat) ban onda tesko da igra u kojoj si dobio ban nema veze sa Valve.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Junior Member Array

Ne kontas o cemu se prica. Igrica ima/imala VAC upaljen to je skroz nebitno ali nema nikakve veze sa CS-om. Hoces da mi kazes ako neko dobije ban na Call of Duty radi ubacivanja levela 55 da ne smije igrati csgo? Mogu igrati na svakom drugom mogucem serveru,zasto ne bi na kgb-ovima. Preko 1k sati

Senior Member Array

VAC ban je vezan za igru u kojoj si dobio ban i ne utice na druge igre (Osim u odredjenim slucajevima kada se banuje set igara). VAC ban na igri "Nether" ne moze da ti zabrani da igras na CSGO VAC secured serverima.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.

Junior Member Array

Pa zato sam i napravio ovu temu... Jesi procitao uopste sta sam pisao..

Senior Member Array

Procitao sam i kazem ti da nije moguce da se to desi zato sto si dobio VAC ban na igri "Nether" (bar nije moguce po informacijama o VAC ban-u na steam-u). Da nisi ti dobio VAC i na CSGO ili na necemu trecem ?

Junior Member Array

Quote Originally Posted by SkazzY View Post
    Procitao sam i kazem ti da nije moguce da se to desi zato sto si dobio VAC ban na igri "Nether" (bar nije moguce po informacijama o VAC ban-u na steam-u). Da nisi ti dobio VAC i na CSGO ili na necemu trecem ?
    E pa moguce je cim mi dolazi,wtf.. Da,dobio VAC na csgo-u (sarkazam u slucaju da ne znas),a igram mm i na svakom drugom mogucem serveru ukljucujuci surf,retake,execution,public,dm... -_- znam gdje sam VAC dobio,samo na kgb-ovim serverima dolazi ovaj error. Izgleda da ako imas VAC na bilo kojoj igrici,ne mozes uci na server.
    A evo ti i dokaz da ne zamaras glupostima kao da sam glup

A evo ti i sa dm servera
    Last edited by nrn; 22-06-2018 at 14:52.

Senior Member Array

Sa takvim ponasanjem ces odlicno proci u zivotu. Srecno sa trazenjem resenja.

Junior Member Array

Quote Originally Posted by SkazzY View Post
    Sa takvim ponasanjem ces odlicno proci u zivotu. Srecno sa trazenjem resenja.
    Druze logicno da cu se ovako ponasati kad mi neko pametuje i govori mi drugu stvar,a ja fino objasnio o cemu se radi. Ako ne znas o cemu se radi,jednostavno ne komentarises i gotovo. Ovako gubis i meni i sebi vrijeme. Ja ko ***** ocekivao neki solidan odgovor,na kraju dobijem lika koji ni ne konta o cemu pricam uopste i ignorise ono sto sam napisao na pocetku.
    Hvala,takodjer.
    edit: Slobodno se opet vrati na prvi post i procitaj opet sta je napisano u sve do jednom postu i skontat ces koliko je glupo.

I da dodam,nije mi jasno zasto bi serveri uopste ubacivali ikakve plugine za "VAC" protekciju kad je dovoljno imati samo VAC Secured server da se rijesi problema sa ljudima koji imaju VAC na csgo-u (u koje ne spadam)
    Last edited by nrn; 22-06-2018 at 20:50.

Moderator Array MAMAC's Avatar

Ja bih dodao i rekao da serveri na koje ne mozes uci vjerovatno koriste vac zabrane. mislim da i sourcebans koristi to a sourcebans koristi 90% servera. A sto bi owneri koristili? Zbog zastite naravno, niko ne zeli citera bilo da je s dote ili sa coda ili odakle vec...

Best free Counter Strike - Global Offensive [No-Steam]
    Click -----> Webpage [Download]
    Click -----> Forum
    Click -----> HLstatsX stats
    Click -----> Sourcebans
    Click -----> Youtube Channel (Please subscribe)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)