[Mod] Knife Mod edited by Kosta
Results 1 to 7 of 7
    Junior Member Array

Default Knife Mod edited by Kosta

Pozz,Gledam da neki ljudi traze na Facebooku po citavi dan Knife mod.Danas cu vama dati jedan knife mod koji sam ja editovao.
    Ali pre da vam dajem mod molim vas da ne prodajete ovaj mod ili da me ne brisete iz authora.OK je da vi stavite sebe authora ali mora
    da mene pise isto tako u authora.Ima Komande Za dodavanje/uzimanje XP-a nekom igracu.Maximum XP je 3900.Naravno vi mozete sebi
    dajete koliko ocete ali nema potrebe vise iz 3900 jer ne dobijate vise knifove.Isto tako sam stavio Modele za VIP-a kao sto i
    plugina.Ako treba jos da se izedita mozete me kontaktirate na fb.Neke plugine sam placao a neke sam dobio.Imate isto tako u modu
    Grab plugin i Hook iz Stari Zakon Brace JailbreaK.Hvala za paznju !!
    __________________________________________________ __________________________________________________ ____________________________

Link iz moj Facebook Profil je: www.facebook.com/jovanovski.kosta
    Link iz Knife Mod koji sam editovao je: [obrisano]
    Last edited by klipica; 27-06-2018 at 12:10.

Senior Member Array

Nemas ti veze s tim, samo si kopirao i promenio autore. Npr VIP Plugin: http://www.amxmodx.cz/viewtopic.php?...&view=previous
    double penetration sadomazo satisfaction
    kao svedski akcioni kada kazu action

Super Moderator Array klipica's Avatar

Izbaci stvari iz paketa koje su nevazne (ban i ostale gluposti), ostavi samo mod.
    Code:
    #YoMama {
        width: 200%;
        overflow: visible;
    }

Junior Member Array

Quote Originally Posted by DecaK View Post
    Nemas ti veze s tim, samo si kopirao i promenio autore. Npr VIP Plugin: http://www.amxmodx.cz/viewtopic.php?...&view=previous
    Nije to to,nego mi je jedan moj drug napravio VIP Plugina a ja njemu dao 3eura.

Junior Member Array

Quote Originally Posted by klipica View Post
    Izbaci stvari iz paketa koje su nevazne (ban i ostale gluposti), ostavi samo mod.
    Vidicu,ako bude trebo samo mod bez stvare ond stavicu

Senior Member Array

Nema sta da se gleda. Ako ti je neko iz administracije foruma rekao da uradis nesto, onda to uradi.
    P.S. Znaci ti hoces da tebe niko ne brise iz autora ali zato si ti obrisao originalnog autora i stavio sebe... Cak i da ti jeste drugo pravio plugin, on je autor, a ne ti.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Super Moderator Array klipica's Avatar

Quote Originally Posted by KostaIsKing View Post
    Vidicu,ako bude trebo samo mod bez stvare ond stavicu
    Trazim to jer ostali plugini nisu tvoji i otezava meni posao sa pregledanjem zbog bezbednosti ljudi koji ce da skinu to i koriste. Obrisao sam link, kada to odradis upload opet. Ljudi su sposobni da ubace ostale plugine (recimo mdb ban koji si ubacio? zasto?). Ako mislis da treba nesto da koriste sa tvojim pluginima (a ne zavisi direktno od tvojih plugina) onda postavi linkove da sami procene da li to zele.
    Last edited by klipica; 27-06-2018 at 12:12.
    Code:
    #YoMama {
        width: 200%;
        overflow: visible;
    }

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)