Imam jedno pitanje?
Results 1 to 5 of 5
    Member Array

Default Imam jedno pitanje?

Dali je moguce nekako da ja Hostujem svoj cs 1.6 server tjt da ga instaliram na Open Game Panelu i da mogu da Startam i stopiram server kad hocu.
    Naravno otvorio bi ja portove u svom ruteru.
    Razlog ovo sto radim jer prije sam ja portovao i tako dodavo na gametracker ali stalno mi mora biti upaljen onaj hlds ako on se ugasi server mi pada!

Member Array

Znam da je glupo pitanje i znam da bi bilo dobro da imam VPS Server svoj, ali i to se placa!

Senior Member Array

Sam si odgovorio na svoje pitanje. Uzeti server na hostingu je najbolja opcija.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Senior Member Array

Naravno da mozes, to je 10 minuta posla. Samo server nije kao na hostingu samo za steam igrace je, nemas zastitu...

Senior Member Array

Quote Originally Posted by CallMePan View Post
    Dali je moguce nekako da ja Hostujem svoj cs 1.6 server tjt da ga instaliram na Open Game Panelu i da mogu da Startam i stopiram server kad hocu.
    Naravno otvorio bi ja portove u svom ruteru.
    Razlog ovo sto radim jer prije sam ja portovao i tako dodavo na gametracker ali stalno mi mora biti upaljen onaj hlds ako on se ugasi server mi pada!

Mozes da ga hostujes sa svog PC-a ali ti se ne isplati. Razlog:

- Moras imati staticku IP adresu.
    - Racunar mora da ti je upaljen 24/7 kao i hlds (sto je normalno) ukoliko zelis da ti 24/7 bude online, sto se ne isplati realno.
    - Moras sam da se brines sto se tice exploita itd itd, ako ti je server Steam only onda i ne treba toliko da brines...

Ako vec zelis kao na game panelu i da pritom svako moze da ti pristupi game panelu, onda moras i za to otvoriti port 80, kao i da imas instalirano xampp/wamp..

Ako ti se i dalje isplati pored ovog navedenog, onda srecno .
    Respect: Zlajo192, Wroy.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)