Vps
Results 1 to 7 of 7

Thread: Vps

Senior Member Array

Default Vps

Preporucite neki vps hosting koji je pogodan sto se tice ddos zastite. Sta mislite o evovps ? vasi utisci?

Planiram zakupiti vps koji ce mi sluziti za web development purpose, sa 2 , 4 ili 6 gb rama bice dovoljni za pocetak dok projekte ne zavrsim i testiram.

Video sam i na ovh, pa me zanima i misljenje za njih sto se tice ddos zastite?
    Respect: Zlajo192, Wroy.

Senior Member Array

Ako planiras da koristis za web development, moja preporuka ti je da uzmes web host.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Senior Member Array

Ja sam sa evovpsom imao dosta problema i ne preporucujem ga, mnogo cest i velik downtime.

Senior Member Array

@Skazzy da budem direktan, radi se o Game Panelu i GameTrackeru. Koristicu drajvere za kesiranje Memcached ili Redis, obzirom da su najbolji od ostalih.

Ne mogu ja vrsiti testiranje na web hostingu, jer niti mogu instalirati memcache i redis niti ista. Web hosting je za aplikacije tipa Wordpress, forume i toga, za ovakve aplikacije ne.

Obe aplikacije radim ih u Symfony MVC framework, i po defaultu koristim memcache kao default drajver za kesiranje sto se tice Game Panela. A kod Game Trackera cu koristiti najverovatno REDIS.

@tema, a sto se tice OVH , kakve su preporuke, imao li neko iskustva s njime?

Servera ce ih biti najverovatno 2 ili 3, ne znam jos uvek ali sada mi je bitno bar 1 da pocnem da testiram deo po deo.

Senior Member Array

Za OVH mogu samo da kazem da su im dedicate serveri odlicni, VPS nisam koristio. VPS sam imao na firstheberg i hetzner (oba su jako jeftine i stabilne opcije) ali su im support-ovi uzasni (pretpostavljam da ti nece trebati support vec da znas da se snadjes sam da resis probleme).
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by SkazzY View Post
    Za OVH mogu samo da kazem da su im dedicate serveri odlicni, VPS nisam koristio. VPS sam imao na firstheberg i hetzner (oba su jako jeftine i stabilne opcije) ali su im support-ovi uzasni (pretpostavljam da ti nece trebati support vec da znas da se snadjes sam da resis probleme).
    Support mi nece trebati inace , jedino ako vec postoje probleme hardverske pa moram prijavljivati kod support-a.

Razmisljam sada trenutno oko ove koje si naveo i Hosgatora.

Senior Member Array

U tom slucaju uzmi na herzner-u. Panel im je odlican, stabilan je server, jeftini su, mozes odraditi upgrade servera u bilo kom trenutku, mozes drugim ljudima davati odredjeni pristup serveru, itd.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)