[Pitanje] Kgb Podrska
Results 1 to 17 of 17

Thread: Kgb Podrska

Default Kgb Podrska

Jel bi mogao neko od kgb podrske da se smiluje i pocne da gleda tikete ?
    Jutros u 8 sam poslao tiket,jos mi nisu odgovorili a mn server pada rank,a to ne mogu da resim bez njih

Senior Member Array

Obzirom da je danas ponedeljak i da podrska ne radi vikendom, svi koji su otvorili tiket za vreme vikenda su na redu pre tebe koji si otvorio tiket jutros.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Junior Member Array

i ja se bas pitam kome od ovih balavaca koji su sad kao neka podrska u onome sto je ostalo od KGB hostinga treba da se sagnem ili sta vec treba da uradim da bi mi otvorili i procitali tiket. Nego kakav hosting takva i podrska .

Senior Member Array

Rece covek u subotu u 3:44 ujutru.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.

Senior Member Array

Zasto ne napisete svoj problem ovde? Ima ovde pametnih glava, možda vam neko moze pomoci.

Junior Member Array

Quote Originally Posted by Cira '95 View Post
    Zasto ne napisete svoj problem ovde? Ima ovde pametnih glava, možda vam neko moze pomoci.
    A koje su to pametne glave?? Otvorio sam tiket 05.07 i jos uvek nemam odgovor. I kome da se zalim???
    Last edited by Ne-le; 07-07-2018 at 17:53.

Senior Member Array

Decko ti je napisao da napises ovde problem. Postoje ljudi koji nemaju nikakve poslovne veze sa KGB hosting-om koji mogu da pomognu (Mada sa tim ponasanjem tesko da ce iko da ti pomogne). Tebe treba da bude sramota sto koristis takav recnik u tvojim godinama.

Junior Member Array

Koji recnik?? "Balavac" ?? A zar nije?? "Jebena" a zar nije?? Drzava koja ne moze da mi obezbedi posao , kakva drugacije moze da bude??Drzava u kojoj nezn kako ce moja deca da zive. Ma super ke
    A evo i problem: Vec cetvrti dan ja ne mogu da koristim panel. Napisao sam lepo tiket i dobio sutradan odgovor kako ke verovatno neki plugin. A kako da covek ne prsne kad te neko napravi volom. Koji je to plugin zbog kog panel ne dozvoljava da bilo sta uradim. Koji plugin to sprecava ftp konekciju preko total komandera?? Cetvrti dan mi stoji mapa dd2 jer nesmem da je zamenim , inace padne server. Admini ne mogu da banuju. Citeri ulaze i sprdaju se sa adminima. Otislo brdo igraca za ova 4 dana.. I sta ja trebam da radim??? Da budem smiren ?? Zalosno , ali istinito je to sto kad ti se dese ovakve stvari nemas kome da se zalis. Ranije kad imam tako neki problem ja posaljem poruku Iggi-ju i problem resen... a sad moram da molim "podrsku"
    Ajd mi ti kazi kako da sredim panel i ja cu se izviniti. Kazi mi sta da uradim da kad hocu nesto da izbrisem iz panela meni napise "Doslo je do greske prilikom izmene file"

Senior Member Array

Sta trebas da uradis ? Pa to je bar jednostavan odgovor : Da sacekas da se problem resi. Ako panel ne radi, nisi ni blizu jedinog koji je napisao tiket ili ih napadao sa svih strana. Zbog takvih koji nisu mogli da sacekaju vec su samo napadali sa svih strana je iggi i otisao sa ovog host-a i batalio sve. Najgore sto mogu da urade (Najgore po njih) je da ignorisu problem obzirom da oni time gube klijente. Bolje je da resavaju problem sto je pre moguce nego da se prepucavaju na tiketima. A sto se recnika tice, dovoljno je da ukljucis caps lock i da to vec bude nepristojna poruka. Toliko od mene, nece biti vise postova u ovoj temi sa moje strane.

Junior Member Array

A kad treba da kazem?? Ja druze pokusavam na sve nacine da popravim sranje koje se desava na serveru ne mojom krivicom. Drzim cod server i server jednoatavno zavisi od rada panela, a meni ne radi. Ne razumem tvoj komentar i sto toliko stojis iza tih momaka koji danas reprezentuju KGB. Ako imas cilj neki , onda opeavdano, a ako pises tek da bi nesto napisao i da mi mozda imao sto vise postova onda mene zaobidji. To kad cu ja sta da napisem , to je moj problem. Meni mama i tata ne govore kad cu na spavanje 😉

Junior Member Array

Quote Originally Posted by SkazzY View Post
    Sta trebas da uradis ? Pa to je bar jednostavan odgovor : Da sacekas da se problem resi. Ako panel ne radi, nisi ni blizu jedinog koji je napisao tiket ili ih napadao sa svih strana. Zbog takvih koji nisu mogli da sacekaju vec su samo napadali sa svih strana je iggi i otisao sa ovog host-a i batalio sve. Najgore sto mogu da urade (Najgore po njih) je da ignorisu problem obzirom da oni time gube klijente. Bolje je da resavaju problem sto je pre moguce nego da se prepucavaju na tiketima. A sto se recnika tice, dovoljno je da ukljucis caps lock i da to vec bude nepristojna poruka. Toliko od mene, nece biti vise postova u ovoj temi sa moje strane.
    Vidi druze... izvini.. Nemas ti nikakve veze s mojim problem. Nervozan sam jer ovo se nikad ranije nije desavalo, a smem glavu ma panj da stavim da su mi tiketi procitani, ali iz nekog razloga ne reaguju. I jos jedna stvar: Igor je lepe pare zaradio prodajom hosta i nije pobego, veruj mi

Senior Member Array

Pokusaj da se konektujes preko filezille. Licno, panel koristim samo za 4 stvari, restart, reinstal, freeboosf i brisanje linkovanih fajlova. Za sve ostalo vam ne treba panel i ne preporucujem da ga koristite.
    Ukoliko ne mozes ni preko filezille da se konektujes, a imas lite server, postoji sansa da na taj problem kgb ne moze da utice vec i oni moraju da cekaju strance koji ne rade vikendom.

Junior Member Array

Quote Originally Posted by Cira '95 View Post
    Pokusaj da se konektujes preko filezille. Licno, panel koristim samo za 4 stvari, restart, reinstal, freeboosf i brisanje linkovanih fajlova. Za sve ostalo vam ne treba panel i ne preporucujem da ga koristite.
    Ukoliko ne mozes ni preko filezille da se konektujes, a imas lite server, postoji sansa da na taj problem kgb ne moze da utice vec i oni moraju da cekaju strance koji ne rade vikendom.
    Ja koristim total komander brate za isto to. Hvala u svakom slucaju na savetu.. a brate taj problem mi stoji od cetvrtka, ja ne verujem da nekom vikend krece od cetvrta. Jedno sigurno znam. Cim potrosim sav novac sa panela, a ima jos doata KGB nece videti vise zajecar COD server u svom hostingu. I neznam ko ce da mi nadoknadi sve igrace koje sam izgubio i za dva dana pao 30 mesta na ranku. Ali to ke taj nas najbolji host 😉 Ziveo KGB

Senior Member Array

Meni panel radi, ali premium server. Tvoj je lite, sigurno je problem kod Nemaca (mislim da je nemacka lokacija).
    Nažalost, 99% sam siguran da cak i da vidi neko tiket ne bi mogao da ti ppmogne pre ponedeljka.
    Nije Kgb savrsen, ali treba shvatiti da na neke stvari oni ne mogu da uticu.

Senior Member Array

Meni svi serveri u panelu lepo rade, i premium i lite

Support Site Admin Array

Trenutno 2-3 masine se (da se izrazim) raspadaju tj. ne rade bas najbolje, od toga je jedna u read-only modu (nije moguce nista menjati, ftp ne radi).
    Ja sam pokusao da uradim reboot/restart ali masina ne reaguje na komande a to je sve sto ja mogu. Nemam pristup panelu ili kontakt od data centra, kako bih prijavio problem.

Inace, ja sam ovaj problem prijavio jos pre 5 dana ali za sad jos niko nije reagovao.

Junior Member Array

Quote Originally Posted by Zlajaa View Post
    Trenutno 2-3 masine se (da se izrazim) raspadaju tj. ne rade bas najbolje, od toga je jedna u read-only modu (nije moguce nista menjati, ftp ne radi).
    Ja sam pokusao da uradim reboot/restart ali masina ne reaguje na komande a to je sve sto ja mogu. Nemam pristup panelu ili kontakt od data centra, kako bih prijavio problem.

Inace, ja sam ovaj problem prijavio jos pre 5 dana ali za sad jos niko nije reagovao.
    Ma tebi Zlajo svaka cast,ali mislim da si i ti zalutao kao i ja �� Eto proso je i taj vikend, a neko rece vikendom ne rade, pa ce problem biti resen cim krene radni dan.
    Jedino ti brate radis nesto, a to je malo zalosno da tebi kaze cika Ne-le onako drugarski i bratski. Danas sam se kontaktirao sa starim znancima iz KGB i sad mi je sve jasno i kako stoje stvari. Zalosno je i to sto nisam imao pojma, jer me posteno nije zanimalo. Vodio sam server... nikakve zajednice, familije, bla bla me nisu zanimale, pa cak ni ovaj forum. Ocigledno sam zaglavio u neko proslo vreme sa uverenjem da je to tako i da se nista ne menja. Zabluda bato moj i to GOLEMA... Tako da i tebi savetujem "pazi se " ,da ti se ne desi isto sto i meni �������� Pozdravljam te i budi mi dobar... i hvala na svemu
    Last edited by Ne-le; 10-07-2018 at 02:51.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)