NOVO - Aukcije
Results 1 to 20 of 20

Thread: NOVO - Aukcije

Lutajući prodavac pokvarenih jaja Site Admin Array turshija's Avatar

Default NOVO - Aukcije

Kao sto sam vec obecao ovde zavrsene su aukcije
    Kako bi sto vise ljudi videlo, stavio sam link ka aukcijama direktno u navigaciju (umesto zajednica, a zajednice premesio u dropdown menu ispod dugmeta Serveri).

Trenutno je aktuelna jedna aukcija sa 24h boostom, aukcija se zavrsava sutra u 21h i bice dva pobednika !

Slusam komentare
    Novi portfolio ! www.turshija.com

Programming is a lot like Angry Birds. Every time I start, I end up playing Angry Birds.

Senior Member Array

Za sta ti sluzi ona stranica kod /auction ako ce se prikazivati aukije kod /auctions stranici jel to kod /auction sluzi da ako pobedis na aukciji da imas log od kad do kada ti traje boost ?
    Respect: Zlajo192, Wroy.

Senior Member Array

Lepa zamisao da se zaradi Inace ovo kad svi provale tj vecina bice bas gustpo pobediti.. Svi ce cekati last minut da daju poslednju ponudu, a tako moze da ode bas bas i da kosta primer taj day boost vise od da ga ja bustujem ceo dan preko sms-a..ALi nije losa novina i lepa ideja. Podrzavam kad je neko kreativan i snalazljiv.

Uspesno zavrsena prva aukcija

Iskreno, ocekivao sam vise akcije pred sam kraj aukcije, ali samo jedan lik je ispao pametan i 40 sekundi pred kraj iskalkulisao i ulozio taman dovoljno GTC da uleti na drugo mesto

Programming is a lot like Angry Birds. Every time I start, I end up playing Angry Birds.

Senior Member Array

I kazi mi kako je ovo bolje za nas korisnike ? 100 GTC-a 10 evra koliko je uplaceno u prvoj aukciji ( daleko ce vise biti vremenom kad bude izreklamirano ) za dnevni boost od 24h.. A nedeljni je 20 evra ?

Koliko si puta uspeo da upecas week boost ? U trenutku kada se week boost oslobodi, oko 50 ljudi refreshuje i u istoj sekundi po 20 ljudi uplati week boost i onda ceo boost trokira dan-dva dok se ne stabilizuje sve ...
    Gledaj na to ovako -
    2-3 sata boosta je ~1 euro, sta fali onda ceni od 10ak eura za 24h ? Cilj je da se i week boostovi prebace na aukcije (jer je potraznja mnogo veca od ponude), pa cemo videti kakva ce onda biti cena
    A prednost je ta sto sada mozete "udruzenim snagama" da licitirate. Tj vas nekoliko mozete da uplacujete za jedan server koliko zelite, ako vas neko prestigne i ne osvojite aukciju - dobijate pare nazad pa pokusajte sutra ponovo

A opet racunaj i da je ovo danas bila prva aukcija - svi su zeleli da probaju, a oni koji imaju vise novca su zacrtali da ce da pobede pa su zato iskeshirali vise .. Sutra mozda oni nece keshirati toliko - ko zna.

Senior Member Array

Uvek kad sam hteo, samo emajl pustio Igoru i sa uplatnicom i reseno
    Tesko da cemo mi ( kad kazem mi mislim na nas Balkance ) ovde imati nekakve koristi pored stranaca koji su bolji finasiski i uvek su vise spremni da iskesiraju. Cenim i lepa je zamisao makar sav novac ide vama a ne kao sms gde je 60:40 ili koliko vec.

Senior Member Array

Pored svih beneficija ovog sistema koje su navedene u postovima iznad postoji i beneficija da je ovo automatizovan sistem i da je ovo sistem koji moze da izoluje gt.rs administraciju od prozivanja ljudi kako "varaju" i slicno. Hoces boost ? Idi i probaj da ga dobijes. Preskupo ti je ? Probaj sledeci put, mozda ce biti jeftinije. Imas dobar server ? Skupis par drugih servera, pobedite zajedno na aukciji, ti sa punim serverom dobijes visak igraca koje saljes na njihove servere, svi ste potrosili mnogo manje para da dobili ste to sto ste trazili. Podeli 10 eura na 3 servera (tvoj pun + 2 praznija), to je 3.33 eura po serveru, za tih 3.33 eura oni mozda nece dobiti sve igrace, ali ce dobiti jako lep i konstantan broj igraca za prilicno male pare.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Quote Originally Posted by aleks. View Post
    Uvek kad sam hteo, samo emajl pustio Igoru i sa uplatnicom i reseno
    da ali to vise nece moci

Kao sto rekoh, inicijalna aukcija je ispala dosta "skupa" posto su svi zeleli da ucestvuju i pobede ... evo ova poslednja aukcija koja se zavrsila je ljude kostala 50 GTC, sto je u sustini 5 obicnih boostova ... Vecina jacih servera budu boostovani 7-8+ puta dnevno, tako da je 24h boost za 50 GTC dosta isplativo

http://www.gametracker.rs/auction/3/

Senior Member Array

Week ako predje na aukciju stranci ce se otimatj i vi cete uzeti vece pare nego sada kad kosta 20€, jedino sto mi pada na pamet je da mzd stavite povremeno aukcije koje traju par minuta pa da tu uletimo mi koji imamo malo manje kesa

Eksperimentisacemo i sa "blic aukcijama", evo bas sam pre sat-dva opalio jednu za nocni boost od 10h, aukcija traje do ponoci, pa pozurite

Senior Member Array

Svidja mi se ovo

Member Array

Quote Originally Posted by turshija View Post
    evo ova poslednja aukcija koja se zavrsila je ljude kostala 50 GTC, sto je u sustini 5 obicnih boostova
    5 boosta je 5e, sto je onda 31 GTC 8e? http://i.pics.rs/K3WFy.png.

Senior Member Array

Zato sto je to SMS. Od SMS uplate gt dobije samo 40% (gore dole par procenata u zavisnosti od kolicine) tako da nije isto. Ako ces raditi sa SMS-om, za sad ti se vise isplati da koristis onaj stari, ali onda nemas mogucnost aukcija, prebacanje GTC-ova i slicno. Najvise ti se isplati da uzmes preko PP.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by DaXteRRR View Post
    5 boosta je 5e, sto je onda 31 GTC 8e? http://i.pics.rs/K3WFy.png.
    Ne isplati ti se kupovati GTC preko sms-om. Nego vec PayPal-om.

177,00 mkd = 9 GTC (0 boostova).

Ja bi rekao GTC je jedino koristan oko aukcije, boostovati normalan boost kao sto mozes preko sms-a nece ti se isplatiti jer, 177,00 mkd (govorim za moju zemlju) mi su 3x normalna boostove preko fona, a s tim 177,00 mkd da kupim GTC mogu samo 9 GTC dobiti za te pare . U sustini ni nemas ni 1x boost .
    Respect: Zlajo192, Wroy.

Senior Member Array

U planu je da se GTC koristi kao valuta, tj da mozes da kupujes servere od drugih sa njom, da mozes da ih saljes drugima, pa cak da mozes i da ih unovcis. Za sad im je glavna prednost aukcije, ali bice tu jos toga u buducnosti.

Senior Member Array

Moze li se sa GTC uzeti week boost al bez aukcija ? Recimo uplatim 20-30e GTC i uzmem week preko sajta... P.s. izgleda da su ove aukcije glupost iz razloga sto stranci lupaju cijene i platis duplo vise nego inace

EDIT: Kako se uopce placa week boost ako nemas paypal ?
    Last edited by squint; 16-07-2018 at 13:05.

Senior Member Array

To sto ga oni placaju toliko znaci da vredi toliko. Cilj aukcija i jeste da se cena menja u zavisnosti od potraznje tj. da korisnici diktiraju cenu.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by squint View Post
    EDIT: Kako se uopce placa week boost ako nemas paypal ?
    Kontaktiraš ih putem mail-a i dogovoriš se, odnosno pošalješ uplatnicu.
    Code:
    SteamIdHashSalt = Ad38e@$5aat41PQL

Senior Member Array

Quote Originally Posted by dange View Post
    Kontaktiraš ih putem mail-a i dogovoriš se, odnosno pošalješ uplatnicu.
    Igor kaze da se moze samo preko sajta

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)