[Plugin] Deathrun Timer v1
Results 1 to 17 of 17
    Senior Member Array

Default Deathrun Timer v1.1

Deathrun Timer v1.1

Info o pluginu:

SLIKE IZ CS-a (tu su i primeri za ljubitelje manje rezulucije - 800x600)
    Slike novog dizajna. Verzija: 1.1

Zelis start timer i end-timer da imas na deahtrun mapi? Mozda je bas ovo plagin koji ti treba. Zelis i top15 uz to? Mislim da si na pravom mestu

Postoji komanda u pluginu koja pokrece meni preko kojeg admin moze postavljati timere na mapama. Slika:

Kad igrac predje mapu, ovakva poruka stize:

Cvarovi:

Namera je da sto prostije moguce bude. Cvarovi koji postoje su samo za podesavanje sql baze

Na koj nacin se cuvaju?

Iz plagina je podeseno da se sve cuva u sql bazi. Od pozicije oba timera do svakog rekorda igraca, mape i sve vezano za potrebe ovog plugina

Sta je obavezno imati?
    Morate imati prostor na kojem se mogu cuvati sql baze (znaci neki VPS/hosting)...ako nemate, a hocete da nabavite, mozda mogu da vam pomognem za neku jeftinu varijantu (postoje domeni za dz + italijanski jedan nudi vps za 1-2e) - ovo je predlog jednog prijatelja, nisam se tu licno oprobao
    Preporucivo je da posedujete vec ovo, ali dobro sta je tu je

Sta dobijate uz kupovinu?
    -Dobija se .amxx i 2 .php koda. jedan php je za prikazivanje top15 drugi je za prikazivanje igracevih rekorda po mapama (ima gore u prvom linku za slike)
    -Stojim na raspolaganju pri povezivanju plagina sa vasom bazom
    -Ono sto planiram ispod, mocicu da vam prebacim i tako update-ujemo .php tj topove

Sta u sledecoj verziji?
    Ako postoje jos neke greske/bagovi u .amxx dacu sve od sebe da ih se resimo
    Tezim ka jos boljim funkcijama i naravno izgledu tj dizajnu top15 motd-a. Skoro je dodata funkcija da se pri kliku na igraca iz top-a mogu videti sve njegove predjene mape...pa cu smisliti jos nesto interesantno
    Ako mi jos nesto padne na pamet, dodacu...uz mogucnost da posaljem i vama ako ste kupili proslu verziju

Cena
    1500din

dodatak
    Mozda se neko pita sto sam pravio ovo i sto uopste prodajem...pravio sam jer me zanima. a prodajem, tj nije za dzabe jer mislim da onda ne bi bilo moralno prema ljudima koji su to radili (privatno) za druge dr servere, prosto, sramota bi me bilo..uz to da da sam najzad shvatio da vise nikakve stvari ne radim za dzaba a da sam ulozio dosta bremena i mozdanih vijuga
    Plugin koliko je testiran (a testiran je na vise mapa, sa vise igraca) radi kako treba tj kako je zamisljen.
    Moze se testirati na: RAZER Deathrun-u (145.239.149.82:27032 (ako se ovo smatra reklamom servera, obrisite slobodno)) dok je tu jos aktivan plugin
    Hvala nekim ljudima koji nikad nece ni da posete ovaj forum, ali hvala i klipici za AS razlika

Izmene:
    DR Timer v1.1 - 25.08.2018 - Komplet promenjen izgled top-a, sitni dodaci i za player info php, slike: https://imgur.com/a/xcTn2d9 (rez 1024x768)
    Last edited by JocA1; 19-09-2018 at 16:20. Reason: PHP change

Senior Member Array

Quote Originally Posted by JocA1 View Post
    Cena
    Ne znam koliko je profesionalno da se stavlja cena javno, ali napisacu: 20e
    Profesionalnije je staviti cenu ovde nego napisati 'po dogovoru' ili 'pm'.

Senior Member Array

ok, hvala, da znam...

Minimalna izmena:
    U koloni gde ispisuje vreme koje igracu fali do prvog mesta, stojalo je ko je bio 1. -> POKIDO sad stoji tu koliko dana je dugo na prvom mestu, slika:

Neka zamisao:
    Da se na neki nacin, rekordi sa drugih domacih(balkanskih) dr servera (npr clarion ima dobar timer plugin) povezu i da najbolje vreme od plaginova racunamo kao World Record, pa tako da postoji kolona koja ce da prikazuje (+time to WR)...ali sumnjam da cu se dogovoriti s njima...cisto mi je palo na pamet

Senior Member Array

A zasto "To #1" ? Sto se tog WR-a tice, uvek mozes da probas da scrap-ujes podatke. Mada cini mi se da trenutni plugin koji CLARION koristi prikazuje rekorde iskljucivo mape koje se trenutno igra, mada mozda moze nekako da se pristupi i ostalima.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Senior Member Array

Vreme do prvog mesta..nisam znao sta tako kratko da napisem...
    Nepoznat mi termin taj...jel treba da se dobije dozvola od tog od kog bi scrappovao ?

Senior Member Array

A sto ne obrises tu celu kolonu i u time stavis u zagradi pored vremena koliko je sporiji od najboljeg. To ti je prostorno najoptimalnije.
    Obzirom da ti mozes da vidis te podatke, nista te ne sprecava da ih i koristis.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.

Senior Member Array

da, to cu i da uradim, mislio sam da nece lepo da izgleda, ali nisam lepo razmislio..
    taj scrap vidim da nije prosto a i ipak ne bi tako da uzimam podatke..ako se sloze za ovo, mogli bi nesto da povezemo, mada nismo u nesto najboljim medjusobnim odnosima

Senior Member Array

Promenjen dizaj topova...nadam se da je malo lepse sad, plus je za player info.php dodat igracev steamid signature, nije velika izmena, ali radi se

Link za obe slike: https://imgur.com/a/xcTn2d9

@skazy, setio sam se zasto sam stavio 3 DAYS #1...jer mi je ruzno kad ne budu jednake kolone...sve sem prve ce da imaju +10 karaktera
    Last edited by JocA1; 25-08-2018 at 14:13.

Senior Member Array

Promena...cena je 1500din, nece se menjati vise

Senior Member Array

Quote Originally Posted by JocA1 View Post
    Promena...cena je 1500din, nece se menjati vise
    Sta prodajes ti?

Smisli nesto unikatnije...

Bas me zanima, https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=286682.
    DR Timer vec postoji i to su radili xPaw, Mistrick, Keniski, Klippy

Respect: Zlajo192, Wroy.

Senior Member Array

Samo mi nije jasno sto si kopirao credits (ljudi koji su pomogli) a ne author (covek koji je napravio).

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Riste#Kga View Post
    Sta prodajes ti?
    ja prodajem ovde nesto sto 100% radi, za razliku od tog sto saljes a nisi ni testirao :/

Senior Member Array

Samo guraj napred, ako je funkcionalno i bez bagova prodaj i ne brini, ako neko kupi nema da zažali, od free i bagova samo glava boli.

Senior Member Array

hvala...razmisljao sam da mu dodam jos jednu opciju, ali smanjio sam cenu...pa mi to trneutno ne ide jedno s drugim haha

Senior Member Array

Dodata je i opcija u top15 i rekord sa Clarion Deathruna za trenutnu mapu...mislim da je win win varijanta sa ovim, a ako onom ko je zainteresovan za plugin ne treba taj podatak, bice bez toga
    kad nadjem vremena stavicu i sliku

Banovani spamer Array

Moram prvo videt sliku s'toga,nebih ovako kupovao ako ne znam ni sta je,kako je.

Senior Member Array

slika toga nece da se izbaci jer trenutno nemam motiaviju da iskodiram to iako je jedna linija htmla i phpa

kako ne znas sta je i kako je? eto ti slike gore kako izgledaju top15, meni i ostale stvari..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)