Lan turnir Zajecar
Results 1 to 2 of 2
    Senior Member Array

Default Lan turnir Zajecar

Sve informacije imate na sledecem linku https://www.facebook.com/events/281866439294202/

Nagrada od 50.000 din + letovanje za najboljeg igraca 2019 u Grckoj.

P.S Niti ucestvujem, niti sam u organizaciji, tako da ne znam nista sto se toga tice, ko zeli nesto vise da sazna ima brojeve telefona neka zove. Cisto sam okacio reklamu za ljubitelje ove igre.

Junior Member Array

Cool

Ako ste deo gejmer defintivno ste čuli ili ste već deo GNation-a. Medjutim, možda još niste upoznati sa GameCredits fondacijom, i njenim osnivačem, gejmerom sa doktoratom iz matematičkog modelovanja

Dakle, da li ste znali ko je Sergey Sholom?
    Znate za GameCredits?
    GameCredits je blockchain pionir, osnovan 2016 godine i koji ubrzo postaje globalno prihvaćen metod razmene i skladištenja vrednosti unutar gejming ekosistema bez potrebe za učešćem treće strane. Korisnici - gejmeri i korisnici kriptovaluta su na prvom mestu u ovoj priči.
    Misija fondacije je razvoj tehnologija vezanih za gamecredits i blockchain, kao i propagiranje upotrebe i razumevanje ovih tehnologija medju gejmerima, developerima, investitorima i svim entuzijastima. Cilj je ujediniti, ohrabriti i inspirisati svet gejminga, svakog igrača pojedinačno.
    Sergeja Sholoma možete naći na Linkedin-u, možete pratiti rad i inspirativne ideje GameCredits fondacije na Twitter-u i Linkedin-u i brzo se upoznati i zainteresovati za ove ideje. GameCredits će vam pomoći da steknete kontrolu nad svojim virtuelnim identitetom i kontrolišete upotrebu ličnih podataka, što je vrlo interesantno i važno (i aktuelno!).
    Last edited by TacaAA; 16-10-2018 at 14:14.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)