[Pomoc] Zvuk na slusalicama
Results 1 to 4 of 4
    Senior Member Array

Default Zvuk na slusalicama

Pozz.. Kupio sam nove bluetooth slusalice i sad mi je posto problem zvuk ali samo na CS 1.6.
    Naime kad slusam glazbu ili bilo sta drugo one odvajaju zvuk, ljeva desna strana. Ali u CS nece.. cujem igraca da mi dolazi ali nemam pojma odaklen dolazi kao da dolazi sa svih strana.
    a bas sam ih i kupio za CS Nisu pro ali su ok bar prema sveme osim CS. dali se moze to uraditi preko postavki mozda driver ili nesto drugo.. preko komandi na kozoli.. imam jedne starije koje su popucale i nisu bezicne one rade super sto se CS tice, ali pukle su mi na nekoliko mjesta i nemam volje popravljati da bi opet imao stare zvucnike..

Sta mi je uraditi da mi sluske opet budu super i da znam s koje mi strane Igraci dolaze??

Senior Member Array

to znaci da ti je u CSu zvuk Mono, dok ti je van CSa Stereo...ne znam kako je to moguce, mene je nekad bananica zezala, pa je bio mono na svim zvucima sa kompa a ne tako podeljeno...ako nadjem nesto javicu

Senior Member Array

E to.. i ne kontam nikako kako je to moguce, steam igrac sam, iako ne bi trebalo biti nikakve razlike.. ali ne ne zna msta napraviti..
    mislio sam dali se moze sta napraviti u postavkama ili nesto??

Senior Member Array

Sorry rjesio sam problem, u postavkama imas namjestanje zvuka. i ja sam kad sam tek dobio sluske imao problem dok nisam spoijo kako treba. i dok sam namjestao za steam sam pobrko zvuk, Sad je sve ok.. radi ko singerica.. Hvala na pomoci i trudu..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)