Premium serveri i ddos napadi?
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 50 of 150

Default Premium serveri i ddos napadi?

Pozdrav,

Samo bih da pitam neke ljude ovde koji drze servere i sve ostale koji nesto znaju, posto od kgba nema odgovora i nema resenja. Mesec dana nam server na masini 193.104 konstantno pada, da li je vreme prelaziti na lite ili ce se naci resenje za ove napade? Tj napade ko zna sta je ovo zapravo. Rank konstantno pada igraci samo odlaze a mi stojimo u mestu i dalje
    Last edited by Kifla Cacak; 23-11-2018 at 01:49.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Kifla Cacak View Post
    Pozdrav,

Samo bih da pitam neke ljude ovde koji drze servere i sve ostale koji nesto znaju, posto od kgba nema odgovora i nema resenja. Mesec dana nam server na masini 193.104 konstantno pada, da li je vreme prelaziti na lite ili ce se naci resenje za ove napade? Tj napade ko zna sta je ovo zapravo. Rank konstantno pada igraci samo odlaze a mi stojimo u mestu i dalje
    Na lite ti je moja preporuka. Nemacka i francuska imaju bolju ddos zastitu od ove na premium lokaciji. Jeste da je ping malo veci al zato ce ti biti kvalitetniji server, nek me neko ispravi ukoliko gresim negde.
    FreeLancer & Web Developer.
    Kontakt: E-Mail & Skype.
    Respect: Zlajo192, Wroy.

Ceo život su bili ovi problemi sa kgbom i uvek su uz neku muku bili resavani, a sad ne znamo sta ce biti. Najbolji smo srpski server na 1.6 i to dmo gradili na kvalitetu, nikad ne bi presli na lite da se ovo ne desava. Dogovor sa data centrom? Buraz za mesec dana Vucic i Merkelova sve dogovore, bas lose sve u svemu

Senior Member Array

Ceo život su bili ovi problemi sa kgbom i uvek su uz neku muku bili resavani, a sad ne znamo sta ce biti. Najbolji smo srpski server na 1.6 i to dmo gradili na kvalitetu, nikad ne bi presli na lite da se ovo ne desava. Dogovor sa data centrom? Buraz za mesec dana Vucic i Merkelova sve dogovore, bas lose sve u svemu
    Ja cu da kritikujem sada Datacentar zbog neozbiljnosti sto se tice tih DDOS napadaca i to:

- Kada vec uvide da imaju cesce DDOS napada, zasto dok napadaca ne tuze (a nije da ga ne mogu otkriti, to sa VPN-om i Proxy je samo prosipaj vodu, da je bilo do toga da ne mogu ih hvatati, kako onda u Americi FBI pronalazi odmah u roku od 24 h)
    - Kada vide da im je infrastruktura sto se tice filtriranje bad traffic losa, zasto ne uloze $$ na poboljsanje iste ili im je samo lakse da citav dan sede i zavaravaju hosting firme.

Junior Member Array

Kad vam ne bude bitan rank na gt.rs i gt.com tada nece biti ni dosa toliko.. 90 posto je ddos jer nekome negde neko smeta na ranku

Senior Member Array

Quote Originally Posted by SasaT View Post
    Kad vam ne bude bitan rank na gt.rs i gt.com tada nece biti ni dosa toliko.. 90 posto je ddos jer nekome negde neko smeta na ranku
    Pa znaci treba svaki server da ima po 2,3 igraca da ne bi bilo dosovanja ?

Zar nije poenta drzanja servera da server bude u vrhu i da bude pun non stop? Svi to hoce,ostalo je samo psr premium servera i to su resili da uniste i onako je sve unisteno

Junior Member Array

Poenta drzanja servera je odavno izgubljena.. Pre se drzao server radi druzenja i zezanja a sada se samo gleda kako biti u top5 a od tog ranka nema nikakve koristi...

Super Moderator Array klipica's Avatar

Zar nije poenta drzanja servera da server bude u vrhu i da bude pun non stop? Svi to hoce,ostalo je samo psr premium servera i to su resili da uniste i onako je sve unisteno
    To nije poenta drzanja servera.
    Code:
    #YoMama {
        width: 200%;
        overflow: visible;
    }

Senior Member Array

Poenta je kvalitetna igra i dobro druzenje,okupljanja gde dodje vas 50 iz ko zna gde... a da,sve je to lakse ako je server pun

Kakvo bi druzenje bilo na praznom serveru? Ne bi imao sa kim da se druzis xd

Ma brt kad je vec server u vrhu, onda se borimo da tu ostane sta tu ima da se prica

Junior Member Array

Kakvo bi druzenje bilo na praznom serveru? Ne bi imao sa kim da se druzis xd

Ma brt kad je vec server u vrhu, onda se borimo da tu ostane sta tu ima da se prica
    Pa kako su se punili serveri pre ovog boosta na gt.rs??? Objavis ip na fb i za 5 minuta ti je pun server.. Ovoliko servera nije postojalo tada.. Ako si imao pun server mogao si redirekt da prodajes.. Ne znam dal se secas zajecar servera pa kgb alfa ne mogu se setim ko bese tu jos bio od jacih ali dosa tada nije bilo

Uvek je bilo dosa brt i uvek ce biti. Ma previse je ovo servera iz Srbije za ovu igricu, treba da se ostavi 2 3 jaka servera ovo pogasiti da bi igrica opstala, ovako ce izumreti jako brzo

Senior Member Array

Kako mislis 2-3 jaka servera ?
    Sta da ostanu 2 3 publica ? A ostali modovi da se ugase ?
    Glupo je sto tako pricas kiflo, sad zato sto ste vi u topu kao pogasiti i ostanu 2-3 servera.. a dok niste bili ni medju top100 sta je onda trebalo da se ugasi vas server.. Glupost

Igrica je polako pocela da umire kad je valve presao na cs go..

Quote Originally Posted by aleks. View Post
    Kako mislis 2-3 jaka servera ?
    Sta da ostanu 2 3 publica ? A ostali modovi da se ugase ?
    Glupo je sto tako pricas kiflo, sad zato sto ste vi u topu kao pogasiti i ostanu 2-3 servera.. a dok niste bili ni medju top100 sta je onda trebalo da se ugasi vas server.. Glupost

Igrica je polako pocela da umire kad je valve presao na cs go..
    Previse je ovo servera iz Srbije za ovu igricu samo to hocu da ti kazem, ljudi i dalje otvaraju servere i pokusavaju nesto da naprave, mislim da je to samo bacanje para

Senior Member Array

Verovatno tvoj server spada u tih 2-3 servera koji trebaju da se ostave.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Quote Originally Posted by SkazzY View Post
    Verovatno tvoj server spada u tih 2-3 servera koji trebaju da se ostave.
    Ma jok najbolje ovako da ostane 150 servera i da ih ni sa 100e mesecno ne mozes napuniti kako treba

Senior Member Array

Ako ti imas dovoljno drustva da ti treba tvoj server da bi se sprdao sa njima, ti ces sa dve poruke da napunis ceo server.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.

Junior Member Array

!~Preporučujem LITE~!
    Nemojte davati KGBu 12 eura za server!
    !~Imate 5e VPS sa BOLJIM performansama sa BOLJOM DDoS zaštitom od KGBa + imate FULL control preko Putty-a~!

Senior Member Array

Lako je biti pun kad ima 3 servera. Neka se otvore jos 100,cisto da kvalitet dodje do izrazaja

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Wajttachu View Post
    !~Preporučujem LITE~!
    Nemojte davati KGBu 12 eura za server!
    !~Imate 5e VPS sa BOLJIM performansama sa BOLJOM DDoS zaštitom od KGBa + imate FULL control preko Putty-a~!
    Ne zaboravi da napomenes da treba i znanja, i da ne jurite po hosting forume za pomoc ukoliko zapnete oko necega.
    Da za svaki exploit koji izadje trebas zakrpiti, pa cak i ove koje su stare.
    Jos kad si napomenuo cenu tog vps-a, zna se koliko je ta ddos bolja. LOL.

Znas ima jedna cinjenica, koliko para toliko muzike​.

Quote Originally Posted by Cira '95 View Post
    Lako je biti pun kad ima 3 servera. Neka se otvore jos 100,cisto da kvalitet dodje do izrazaja
    Nek se otvori jos koliko hoce sto se mene tice, samo kazem da je bacanje para otvarati server sad, pogotovo premium, imas par tu servera koji postoje 100god pokusavaju nesto napraviti i opet im ne ide bas najbolje, ne ide najbolje ni najjacim serverima, a kamo li ovim slabijim jer nema dovoljno igraca da podnese toliko servera

Senior Member Array

A jbg... njihovo je da probaju,nase je da pokazemo da smo bolji i da igraci ostanu kod nas... prosto

A jbg... njihovo je da probaju,nase je da pokazemo da smo bolji i da igraci ostanu kod nas... prosto

Sad serveri padaju u 4 nocu...

Senior Member Array

Uvek je bilo dosa brt i uvek ce biti. Ma previse je ovo servera iz Srbije za ovu igricu, treba da se ostavi 2 3 jaka servera ovo pogasiti da bi igrica opstala, ovako ce izumreti jako brzo
    objasni mi tu logiku? po kom kriterijumu bi se gasili serveri i ko bi odredio koji serveri mogu da ostanu a koji ne?

Pa kako su se punili serveri pre ovog boosta na gt.rs??? Objavis ip na fb i za 5 minuta ti je pun server.. Ovoliko servera nije postojalo tada.. Ako si imao pun server mogao si redirekt da prodajes.. Ne znam dal se secas zajecar servera pa kgb alfa ne mogu se setim ko bese tu jos bio od jacih ali dosa tada nije bilo
    naprotiv. vrhunac po broju servera je prosao pre 5-6 godina, tamo 2012/13. ovo sada je mizerija u odnosu na to vreme, sa tendencijom daljeg stabilnog pada. vi imate privid zbog malog broja igraca kako su cs serveri rasprostranjeni, a cinjenica je da su igraci prestali da igraju ili presli na druge igre.
    sigurno je da cs igrica nece nikada konacno prestati da postoji. kao najstariji (polu)aktivni clan foruma mogu ispricati nesto vise o tome ako nekog zanima. i naravno, tu su ljudi da posvedoce kako je to bilo pre nekoliko godina i koliko se danasnje vreme razlikuje.
    SAMO MILF
    10.10.2008.

Quote Originally Posted by reglia View Post
    objasni mi tu logiku? po kom kriterijumu bi se gasili serveri i ko bi odredio koji serveri mogu da ostanu a koji ne? .
    Pa eto neka dodje do nekog spajanja servera ili nesto tako, to ce pre ili kasnije biti preko potrebno da bi cs 1.6 jednostavno opstao.

Evo sad je 2.40, pogledaj premium servere, znaci u celoj Srbiji, Crnoj Gori, Bosni, Hrvatskoj u ovom trenutku ima 60 igraca koji igraju cs pa ti vidi dokle je cs stigao http://prntscr.com/lne67l

Senior Member Array

Pa eto neka dodje do nekog spajanja servera ili nesto tako, to ce pre ili kasnije biti preko potrebno da bi cs 1.6 jednostavno opstao.

Evo sad je 2.40, pogledaj premium servere, znaci u celoj Srbiji, Crnoj Gori, Bosni, Hrvatskoj u ovom trenutku ima 60 igraca koji igraju cs pa ti vidi dokle je cs stigao http://prntscr.com/lne67l
    Ja tebe druze uopste ne mogu da te razumem. Evo sta ako njima nije bitan rank na gt.com i gt.rs, nego drze server cisto da bi igrao sa svoje prijatelje?
    I ne znam jel si pogledao koliko je sati i jel znas ko sada u ovo doba od noci igra jos cs ?

KGB tu ne moze uticati niti bilo ko drugi u ovome sto ti pricas, ne znam ni zasto uopste spominjes sve ovo, jer da su hteli vec bi otvarali teme na forumu oko toga. Po meni totalno bez ikakvog smisla je ovo sto ti pricas.

Evo sad udju 2 citera i haraju serverom, ja moram da lok server u 4 nocu, jer nema drugog resenja za takve.. Prvo dos sad ovo, majke mi sve zivce cemo pogubiti.

Ma buraz ne mislim ja to sad ovog trenutka, nego uskoro ce doci do propadanja mnogih servera, sta ce ti ostati Fatality Global Gaming Sumadija Buxna ovo ostalo je umrlo vec odavno

Senior Member Array

Ti imaj aktivnog admina u 4h i citer nije problem.
    Citeri su,bar za mene odavno proslost.
    Problem mogu biti exploiti,trenutno znam za jedan,a ne znam resenje,problem je sto je takav da rusi server i tu nam ni Sveti Zlaja nece pomoci ako krenu s tim dok ne izadje fix. A fix-a ni na vidiku,doduse,nema jos uvek ni rusenja pa je jos i ok
    E to je vec problem,a citeri,broj igraca... nije to problem

Senior Member Array

Evo sad udju 2 citera i haraju serverom, ja moram da lok server u 4 nocu, jer nema drugog resenja za takve.. Prvo dos sad ovo, majke mi sve zivce cemo pogubiti.

Ma buraz ne mislim ja to sad ovog trenutka, nego uskoro ce doci do propadanja mnogih servera, sta ce ti ostati Fatality Global Gaming Sumadija Buxna ovo ostalo je umrlo vec odavno
    to "uskoro" traje vec ko zna koliko.
    ja milf drzim vec deset godina, u oktobru smo proslavili. ne znam da li ti je poznato da je milf alfa najstariji server u srbiji?
    postoje tu jos mnogi poput clariona, zrenjanina, sirmiuma, globala. ljudi su mozda zaboravili na kolibu, spin ili balkan ekspres. mada, mislim da je ova tema vec ispricana mnogo puta da bismo ponavljali isto. poenta je da ljudi imaju razlicite motive za drzanje servera i oko tih stvari nema potrebe diskutovati.
    SAMO MILF
    10.10.2008.

Senior Member Array

Serveri koji imaju po 7/8 i vise godina iskustva kao sto je MILF nece sigurno biti ugaseni To su serveri koji su prosli sve krize CSa do sad i vrlo uspesno ce preziveti i trenutku krizu.

=== MOJ PORTFOLIO ===
    === Zombie Plague 4.3 PREMIUM ADDONS ===
    === Moje tutoriale i plugine mozete pronaci OVDE. ===
    === Sredjivanje Zombie Plague servera, javite se ovde ===

<3 CS Forever Zombie Plague <3 - 193.192.59.62:27015

Quote Originally Posted by MiljanX View Post
    Serveri koji imaju po 7/8 i vise godina iskustva kao sto je MILF nece sigurno biti ugaseni To su serveri koji su prosli sve krize CSa do sad i vrlo uspesno ce preziveti i trenutku krizu.
    Ja mislim da ce ova sad nailazeca kriza biti ujedno i poslednja u cs 1.6, nije stvar samo u postanju stvar je i u tome kako je server funkcionisao sve to vreme, npr milf je mu je regila vlasnik, da je neko drugi odavno bi bio ugasen xd

Senior Member Array

I Miljan koji je drzao server jos dok je milf imao riseler, nepravedno sam ga izostavio na spisku
    Sve u svemu, igrajte cs i uzivajte dok igrica postoji u ovom formatu.
    SAMO MILF
    10.10.2008.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by reglia View Post
    to "uskoro" traje vec ko zna koliko.
    ja milf drzim vec deset godina, u oktobru smo proslavili. ne znam da li ti je poznato da je milf alfa najstariji server u srbiji?
    postoje tu jos mnogi poput clariona, zrenjanina, sirmiuma, globala. ljudi su mozda zaboravili na kolibu, spin ili balkan ekspres. mada, mislim da je ova tema vec ispricana mnogo puta da bismo ponavljali isto. poenta je da ljudi imaju razlicite motive za drzanje servera i oko tih stvari nema potrebe diskutovati.
    Dje bolan Brijesnicu zaboravi.. Boga oca prezival u sve ovih 10 godina

Senior Member Array

Ja tebe ne kuzim nikako, da mi je dati po eurao koliko sam to puta cuo dans bi vozio golfa 2. Vodim server od 2013 i garantiram da su tada vlasnici imali dosta manjih problema nego mi danas, cinjenica je da CS slabi ali ne iz razloga koje si ti napisao. Ovo i nije neka kriza koja traje mjesec dana, KGB ce morati dati rjesenje ili nece biti i njih ili bar manja zarada. S druge strane ovo sto se sad dogadja premium dogadjase kad tad i litle, ne mozda bas ovaj problem ali sigurno u ranku ovoga.
    Problem nisu ni citeri ni previse servera ni lag i ping niti ista od toga. Problem je po mom misljenju sto nema noviteta. Kako je sada igrlo se i prije nekoliko godina s tim da je sam kvalitet igre pao, nema nekih novih plugina kojima igracima pase, neke fore ili sta vec, nema ih vise tko napraviti, nema turnira s malo vecom nagradom. Nema aktivnosti toliko i zanimanje ni KGB da sve to malo odrzi, reklama ma nista.. jednostavno je koliko traje traje samo od sebe.
    zasto npr KGB kao neku nagradu za nesto ne bi dao steam koji sad kosta na akciji 1€..takve su stvari problem..Kazem samo moje misljenje.

Sto se tice samih servera koji se gomilaju to je po meni glupost. Smio staviti placu da koliko se ovaj mjesec otvorih novih da se toliko i zatvaraju, vecinom su to serveri od nekih 2-3 mjeseca vjeka i onda K..
    To da na nasim prostorima,, tj. Srbije ostane ne znam 10 servera e to je gluposta koju odavno nisam vecu cuo. A sad cu ti reci i zasto,kad bi se to dogodilo i kad se dogodi a jednog dana oce sigurno bezobzira tko to dozivi kao vlasnik budi svjestan da je tada CS vec odavno propo.
    Da se samo malo uozbilji "netko" i da da malo vjetru CS arantiram da bi se dosta toga popravilo i promjenilo na bolje. A u to cisto sumnjam.. jbg.

Senior Member Array

Bilo je toliko vecih sranja da je ovaj problem bio laganica. Samo smo mi malo zaboravni,cak je i "stek je lek" bio veci problem od ovoga (za vecinu,za nas oni nikad nisu bili problem)...

Support Site Admin Array

Jos 2013. smo mi imali u planu da uz svaki kupljeni server od 24 ili vise slota ide i gratis Steam CS, ali je posle Steam promenio pravila oko slanja igara i mislim da to vise nije moguce raditi.

Senior Member Array

I dalje mozes da saljes giftove, samo sto ne mozes da nakupujes brda na popustu pa da ih cuvas u inventory-u.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Zlajaa View Post
    Jos 2013. smo mi imali u planu da uz svaki kupljeni server od 24 ili vise slota ide i gratis Steam CS, ali je posle Steam promenio pravila oko slanja igara i mislim da to vise nije moguce raditi.
    Moze se kupiti koliko zelis giftova na razlicitim mail adresama i instaliras i djelis kad zelis i koliko zelis, ali nije to poanta sat sam htio reci nego da se nitko ni najmanje ne trudi oko CS pogotovo KGB koji ako propadne cs najvise gubi.. Da bi kao Hosting trebao malo vise paznje posvetiti da se CS odrzi i da budeatraktivan igracima privce mladje generacije, a kad bi se to dogodilo vjerujem da bi i stariji igraci dolazili.To je samo jedan veik +

Quote Originally Posted by Franky View Post
    Moze se kupiti koliko zelis giftova na razlicitim mail adresama i instaliras i djelis kad zelis i koliko zelis, ali nije to poanta sat sam htio reci nego da se nitko ni najmanje ne trudi oko CS pogotovo KGB koji ako propadne cs najvise gubi.. Da bi kao Hosting trebao malo vise paznje posvetiti da se CS odrzi i da budeatraktivan igracima privce mladje generacije, a kad bi se to dogodilo vjerujem da bi i stariji igraci dolazili.To je samo jedan veik +

+1, Kgb su uvek pljuvali i uvek ce ih pljuvati. Nikad nisu radili neke stvari kako bi promovisali cs ili nesto tome slicno, kgb se jedino pominje kad su neka sranja, jer nikad nije postojao drugi pristojan i ozviljan hosting

Senior Member Array

+1, Kgb su uvek pljuvali i uvek ce ih pljuvati. Nikad nisu radili neke stvari kako bi promovisali cs ili nesto tome slicno, kgb se jedino pominje kad su neka sranja, jer nikad nije postojao drugi pristojan i ozviljan hosting
    Neeee.. nemoj me krvo svatiti, ja KGB ne pljujem i nemam namjeru pljuvati.. Ako si procito sve moje postove vidics i sam da ni jedna moja rjec nije isla na pljuvanje ali sam reko da i KGB hosting najaci hosting dalko ispred svih nije napravio nista posebno da promovira CS kao igru..Igra po sebi postaje monotovna tj. dosadna ako sam server po sebi ne pravi neku atrakciju. Evo naprimjer sad odes na bilo koji server Pub i vidices da je skoro idetican jedan prema drugome, Znaci razlika jako mala ili je nema, ja sam kod sebe stavio color smoke samo da nije kao kod ostalih da je bar taj mali detalj drugaciji.
    Za CS fali reklame, fali zivosti i fali ljudikoji ce to gurati. Ova igra jos nije propala i nece tako lako propasti ali da bi bila jedna jaca od igara na nasim prostorima treba je malo pogurati.. To ja govorim cjelo vrijeme, evo ako mislis da ja kakim bezveze reci u ceme grijesim. ne zelim sad tu nesto pametovati svak ima svoje misljenje oko toga tako i ja svoje.

Brt mi imamo forum od 20k ljudi, 10 servera ali je uglavnom fokus na ovom jednom, ali opet nije dovoljno pa ti vidi, nema reklame koja moze da spase cs 1.6

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Franky View Post
    Evo naprimjer sad odes na bilo koji server Pub i vidices da je skoro idetican jedan prema drugome, Znaci razlika jako mala ili je nema, ja sam kod sebe stavio color smoke samo da nije kao kod ostalih da je bar taj mali detalj drugaciji.
    To je pub,nema se tu sta razlikovati,razlikuju se pravila na serveru i kvalitet igre i igraca,konkretno tu smo mi s matorcima jedini ostali koji drze do necega,tj drzimo neki nivo ponasanja...bez ljutnje al na pojedinim serverima adminuju oni koji s ponasanjem kakvo imaju kod mene ne mogu ostati ni kao igraci,kamoli slot ili admin (i nisu,banovani su).
    Drugo,matorci i mi smo jedini gde slot zaista ima smisla... vi kad ugasite slot ili upalite onaj sto ne kikuje igraca bez slota da bi sacuvao slot mesto,vi unistavate sami sebe,vama slot nema svrhu i bezveze punite users.ini ...da ne budem grub,al sami sebi kopate rupu,jako glupa stvar bez imalo logike,terate server da cita nesto sto nema poente.
    No da ne pricam dalje o optimizaciji plugina,zastiti od raznih vrsti exploita itd itd...
    U sustini razlikujemo se,na prvi pogled sitnice,al u stvari nebo i zemlja

To je pub,nema se tu sta razlikovati,razlikuju se pravila na serveru i kvalitet igre i igraca,konkretno tu smo mi s matorcima jedini ostali koji drze do necega,tj drzimo neki nivo ponasanja...bez ljutnje al na pojedinim serverima adminuju oni koji s ponasanjem kakvo imaju kod mene ne mogu ostati ni kao igraci,kamoli slot ili admin (i nisu,banovani su).
    Drugo,matorci i mi smo jedini gde slot zaista ima smisla... vi kad ugasite slot ili upalite onaj sto ne kikuje igraca bez slota da bi sacuvao slot mesto,vi unistavate sami sebe,vama slot nema svrhu i bezveze punite users.ini ...da ne budem grub,al sami sebi kopate rupu,jako glupa stvar bez imalo logike,terate server da cita nesto sto nema poente.
    No da ne pricam dalje o optimizaciji plugina,zastiti od raznih vrsti exploita itd itd...
    Jeste buraz, drzite do ponasanja to stoji. Ali to tek smara, ja sam im dozvolio da psuju na serveru posle 3 4 ujutru kad je odabrana ekipa i to xd Inace najbitnije je su mape, nivo igre i ekipa, a to dal ce da psuju il nece to je manje bitno. Ovo za slot sto kazes, koliko se ja secam upalili ste slot pre jedno mesec dva, ranije zvek bilo 32/32 kao i na ostalim. Mi pustamo redirekt tokom dana tako da ti to na isto dodje. Jedino se nocu desava da bude 32/32 pa bas ne moze da se udje po sat na srv to nrkad jeste problem, al sta je tu je

Senior Member Array

Bilo je i ranije,samo je bila frka naći plugin koji ce da radi kako treba
    Nisam to spomenuo zbog toga,al necu sve da crtam ... tu je vise bio savet kako da rasteretite server

Inace opet su pali premium serveri Zar nije resen problem?

Senior Member Array

Inace opet su pali premium serveri Zar nije resen problem?
    Nema smisla vise.Propada ono sto se godinama mukom gradilo.

Senior Member Array

Skrenuo si s teme, tko sta drzi i na koji nacin vodi to je njegova stvar, ja kazem u globalu kako je. Ne znam kako ti je na serveru stvarno mislim da nisam nikad bio.. opet kazem ne znam.
    ispada da kukam sad sto je tvoj server 6 a moj 70, inace mi nikad za tim rankom nismo patili i ne zanima nas uopce ali je rank neko ogledalo.
    Ja kazem da se ne reklamira CS da postaje igracima dosadan. Da igraci zbog toga odlaze nebitno sad koji server je u pitanju i koji mod. CS pada.
    Cak ni lag ni ping ni ovakvi problemi ne utjecu toliko na igrace kao svaki dan isto.
    A to za slot bas sam htio napisati da je i kod vas bilo 32/32.. ali nebitno. Vasa stvar kako vodite.

Senior Member Array

A zar nije bolje kad par dana ne rade uopšte serveri, ljudi dobiju neku želju za igrom?

Senior Member Array

Pa pričamo u pub serverima... koju razliku očekujes? Kad vidim vipa na pub server misliš da to racunam u pub servere? To je fun server za mene, Sve sa tim glupim dodacima poput vipa,to nije pub za mene vec fun server
    Razlika u pub serverima se primecuje samo u načinu na koji se vode. Svako ima pravo da vodi svoj server kako zeli,ja sam nabrojao razlike i poprilično sam siguran da nikog nisam uvredio time. Kako ja nekom kazem da recnik previse "opusten" tako neko moze reci meni da je kod mene "prestrogo".
    Kazes nema razlike,eto ja sam ti reko najvecu razliku.
    Sto se solotova tice. Ajde ovako cu da bi me razumeli. Cemu 2000 slota u users ini ako je slot ugaen? Znate da taj users ini server mora da proverava kad god se konektuje neko? Ako vam je slot isključen,bezveze se vrsi ta provera,.. valjda sad kontate poentu.. sitnica,ali maknete 10 takbih sitnica i server bolje radi,manje dropa...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)