Premium serveri i ddos napadi? - Page 3
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 101 to 148 of 148
    Senior Member Array

vidim kazu da opet udje i kad se banuje...mozda je provera bolja if( is_user_bot( id ) ) -> amx_ban...ali mozda onda banuje i one reklamne botovi iz kgbbots plugina

Senior Member Array

Ljudi ovo je exploit u pitanju, ne moze se resiti tek tako pluginom.Ovo mora u reunionu, obratite pažnju, steam mu nekad počinje sa 0:4 iako niko od nas nema podešeno da neko dobije taj steam id... Ovaj bot je poslat na servere s namerom da ih rusi, spamuje nenormalno chat, ali antiflood radi svoj deo... bolje trazite rešenje kod Bugara, Rumuna i Rusa... nece im trebati jos puno da totalno zaobiđu sve i da ruse servere lagano.
    Jedini fix koji ja imam za sad je gasenje dprota i reuniona, tj steam only.

Super Moderator Array klipica's Avatar

STEAM_0:4:... ili STEAM_4:0:...?
    Code:
    #YoMama {
        width: 200%;
        overflow: visible;
    }

Senior Member Array

E imam pitranje da li neko zna zasto steam klijenti imaju steam 0:1 a neki 0:0 (znam da je ranije bilo samo 0:1 kakos ada pojedinic imaju 0:0
    Ne nzam da li je to nesto posle update-a steama ili kako vec (znam da ej ovo otislo u offtopic ali opet da pitam da ne otvaram novu temu)..

To je oduvek tako. U STEAM_X:Y:Z, Y i Z su deo identifikacionog broja. Pola naloga ima 0, pola 1 za Y.
    Code:
    #YoMama {
    }

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Negative|ol0$ View Post
    E imam pitranje da li neko zna zasto steam klijenti imaju steam 0:1 a neki 0:0 (znam da je ranije bilo samo 0:1 kakos ada pojedinic imaju 0:0
    Ne nzam da li je to nesto posle update-a steama ili kako vec (znam da ej ovo otislo u offtopic ali opet da pitam da ne otvaram novu temu)..
    Prvi broj: https://prnt.sc/lu5cy5

Drugi broj: http://prntscr.com/lu5dtn

https://developer.valvesoftware.com/wiki/SteamID

Senior Member Array

Quote Originally Posted by klipica View Post
    STEAM_0:4:... ili STEAM_4:0:...?
    Steam_0:4:

Spamuje i cet konstantno,samo su te spam poruke blokirane,pa se ne vidi.
    esit:
    STEAM_0:4:1158139394 - jedan od...
    https://imgur.com/a/NbPUaxq - ono sto verovatno nije primećeno jer se na serveru ne vidi.
    Last edited by Cira '95; 12-12-2018 at 23:23.

Senior Member Array

Hvala bro

Ja sam mu stavio slot na nick, sad ga nema ma da neverujem da ce to resiti problem trajno..

Senior Member Array

Nekad na najednostavniji nacin mozemo resiti veliki problem

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Cira '95 View Post
    Steam_0:4:

Spamuje i cet konstantno,samo su te spam poruke blokirane,pa se ne vidi.
    esit:
    STEAM_0:4:1158139394 - jedan od...
    https://imgur.com/a/NbPUaxq - ono sto verovatno nije primećeno jer se na serveru ne vidi.
    Ovakvog bota ima i na Milfu samo pod nikom Steam Boost.ru sto je najcudnije iste poruke al lik troluje i na voice prica na ruskom neki trol da je to komedija totalna haha.
    Bota banuju svaki put kad udje al uzalud posle 30 minuta ili sat vremena opet udje sa speedhackom uspemuje malo chat i na voice troluje pa izadje .

Ovog sam zabelezio slucajno na MILF ZE a mozda ga ima i na publicu hah.

EDIT: Rusi se igraju sa exploitima ocigledno da su se smorili .
    FreeLancer & Web Developer.
    Kontakt: E-Mail & Skype.
    Respect: Zlajo192, Wroy.

Nije moguce imati STEAM_0:4 ID, tako da je u pitanju dproto/reunion ako neko moze doci do toga. Slobodno napravi plugin da kikuje sve koji nemaju 0:0 ili 0:1.
    Code:
    #YoMama {
    }

Nije moguce imati STEAM_0:4 ID, tako da je u pitanju dproto/reunion ako neko moze doci do toga. Slobodno napravi plugin da kikuje sve koji nemaju 0:0 ili 0:1.
    Mozda je mislio VALVE:0:4 al napiso steam

Senior Member Array

Steam je,nije valve...jeste do reuniona i dprota... jos nisam testirao novu verizju reuniona,mozda je zakrpljeno ovo u toj novoj verziji.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Riste#Kga View Post
    Ovakvog bota ima i na Milfu samo pod nikom Steam Boost.ru sto je najcudnije iste poruke al lik troluje i na voice prica na ruskom neki trol da je to komedija totalna haha.
    Bota banuju svaki put kad udje al uzalud posle 30 minuta ili sat vremena opet udje sa speedhackom uspemuje malo chat i na voice troluje pa izadje .

Ovog sam zabelezio slucajno na MILF ZE a mozda ga ima i na publicu hah.

EDIT: Rusi se igraju sa exploitima ocigledno da su se smorili .
    jos uzvikne na voice ojha ghahaha a meni slusalice do kraja pojacane pa probije usi

Resen problem sa tim kod mene izgleda, jos tog citera da sredimo i mirni smo

Evo i dalje traju napadi, server ne pukne ali previse laguje, Crnorogci i svi van Srbije se zale na ogroman ping, hoce li biti reseno ista ovde?

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Kifla Cacak View Post
    Evo i dalje traju napadi, server ne pukne ali previse laguje, Crnorogci i svi van Srbije se zale na ogroman ping, hoce li biti reseno ista ovde?
    MAtori i ja kad udjem iako sam iz srbije ping skace na 200-300

Senior Member Array

Pređi na lite

Senior Member Array

Odlican posao.. Bravo serveri radi punom snagom.. a to sto ponekad cesce ne rade nema veze,... Stas sad. Sto je tu je?!?!?!

Quote Originally Posted by Franky View Post
    Odlican posao.. Bravo serveri radi punom snagom.. a to sto ponekad cesce ne rade nema veze,... Stas sad. Sto je tu je?!?!?!

Nema od ovoga leba, ako ce da padaju ovako non stop bolje neka ugase te IP adrese promenicemo i gotovo

Support Site Admin Array

Situacija je takva da mi nemamo dobar data centar u Srbiji koji bi mogao izdrzati i 100Gbps napade, dok ostali data centri (van Srbije) mogu izdrzati bez problema i po 1Tbps, a da ne pricamo o OVH koji ima kapacitet 17Tbps.
    Pored toga sto nasi data centri nemaju kapacitet kao oni u drugim zemljama a cene su im 10x vece, situacija je takva da se mi tesko mozemo izboriti sa napadima.

To sto smo mi pokusavali da izmiksujemo da ide jedan deo igraca kroz nas domaci link a drugi deo igraca ide preko drugog linka vise ne igra nikakvu ulogu jer vec i obican korisnik moze srusiti nas domaci link sto se ovih dana i desava, s obzirom da pojedini provajderi (MTS/Orion Optika) nude kapacitet za obicnog korisnika i po 1gbps za 8000din.
    Standard kod vecine data centara (za poslovne korisnike) u Srbiji jeste da svojim korisnicima i dalje daju 100mbps port sto je smesno, a sa druge strane 10gbps link za poslovne korisnike je jako skup, a opet se moze vrlo lako oboriti.

Moje neko misljenje je da se ta lokacija Srbija vise ne isplati i pitanje je vremena kada ce biti ugasena, mozda nece danas ili sutra ali jednog dana ce biti ugasena jer stvara vise problema a i nezadovoljnih korisnika.
    Sa druge strane game hostingu se daleko vise isplati lokacija Nemacka, Francuska, itd... Iz vise razloga:
    - Kapaciet je znatno veci
    - Obicno vec nude neke osnovne ddos zastite
    - Daleko su jeftiniji (gledajuci karakteristike masina, kapacitet linka)
    - Data centri nude daleko bolju podrsku nego ovi u Srbiji

MTS trenutno nudi optiku za sve svoje korisnike i do kraja 2020. bi dobar deo Srbije trebao biti pokriven optikom, a naravno i drugi provajderi je isto uvode (sve o tome mozete procitati na benchmark forumu: https://forum.benchmark.rs/showthread.php?392994- )
    Recimo meni je ping ka serverima u Nemackoj izmedju 15 i 20ms, tako da mislim da u skorijoj buducnosti, kada optika bude svima dosputna, uopste nece ni biti razlike izmedju nase i Nemacke lokacije, narocito jer mi iz Srbije imamo jako dobre rute ka Nemackoj.

Cisto da ne nastane neka panika.
    Ako bi doslo i do gasenja lokacije, naravno da bi korisnici bili obavesteni par meseci ranije, pritom ip adrese koje pocinju sa 193.104.68.XXX su u nasem vlasnistvu i mi ih bez problema mozemo oglasavati na nekoj drugoj lokaciji (Nemackoj, Fracuskoj, itd...), tako da ne bi doslo do promene ip adrese.
    No jos je daleko od toga, za sada...

Senior Member Array

To s optikom nemoj se preise nadati.
    Najprije da ti pokazem jedan primjer. Ja imam optiku brzina mi varira od 80 do 90 mogu staviti i ss i ping mi je na serveru oko 45-55 u prosjeku a imam optiku oko 8 godina. S druge strane samo 3 kilometra dalje od mene zivi moj otac i brat i oni imaju brzinu oko 2.0 do 3.0. Koja drasticna razlika, problem je u infraksturi koja je kod njega jako losa.
    Tako da se ne bi ni nadao nesto da ce proci tako lako od dauma koji oni kazu da ce biti.
    Isto tako sto se tice hostinga kad se sjetim da je Iggy prelazkom na Orion nazvao posao stoljeca da je to postalo posao promasaj stoljece jer od tada je sve otislo nizbrdo, od pinga zastite svega, je da ovi maloumnici koji rade ddos napade lakse sad to rade ali cinjenica je da je prelazak na Orion ispo veliki promasaj.
    Sami prelazak na Njemacke ili Francuske masine isto nece rjesiti problem skroz a mi cemo najvjerojatnije morati IP mjenjati i sigurno dosta gubimo.. ok ako se mora mora se ali da to bar rjesi problem, ili da se Premium ugase.
    Ali ovi maloumnici ce i dalje naci nacin i zajebavat ce i litle kad tad i onda opet na pocetku smo.

Senior Member Array

Ako se premium ugasi, niko nece morati da menja IP. Svi 192.168.68.xx su u vlasnistvu KGB-a, i sa njima mogu da rade sta hoce.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Franky View Post
    To s optikom nemoj se preise nadati.
    Najprije da ti pokazem jedan primjer. Ja imam optiku brzina mi varira od 80 do 90 mogu staviti i ss i ping mi je na serveru oko 45-55 u prosjeku a imam optiku oko 8 godina. S druge strane samo 3 kilometra dalje od mene zivi moj otac i brat i oni imaju brzinu oko 2.0 do 3.0. Koja drasticna razlika, problem je u infraksturi koja je kod njega jako losa.
    Tako da se ne bi ni nadao nesto da ce proci tako lako od dauma koji oni kazu da ce biti.
    Isto tako sto se tice hostinga kad se sjetim da je Iggy prelazkom na Orion nazvao posao stoljeca da je to postalo posao promasaj stoljece jer od tada je sve otislo nizbrdo, od pinga zastite svega, je da ovi maloumnici koji rade ddos napade lakse sad to rade ali cinjenica je da je prelazak na Orion ispo veliki promasaj.
    Sami prelazak na Njemacke ili Francuske masine isto nece rjesiti problem skroz a mi cemo najvjerojatnije morati IP mjenjati i sigurno dosta gubimo.. ok ako se mora mora se ali da to bar rjesi problem, ili da se Premium ugase.
    Ali ovi maloumnici ce i dalje naci nacin i zajebavat ce i litle kad tad i onda opet na pocetku smo.
    Ako dodje do promene ipa sva ulaganja ce propasti moze turshija da namesti rank to je najmanji problem dva klika i kraj ali sva ulaganja predhodna i stalni igraci ce vecina otici redirect na new ip nece resitio p[roblem (znam iz iskustva) i sta sada da rade ljudi koji koriste premium lokaciju...
    A uz to vise i niko ne vodi server zbog zabave svi vode radi postizanja neke zarade (koje sada nema od toga) to je moje misljenje mozda gresim (ako gresim ispravite me ) ...
    Ako se premium ugasi, niko nece morati da menja IP. Svi 192.168.68.xx su u vlasnistvu KGB-a, i sa njima mogu da rade sta hoce.
    mislis?

A uz to vise i niko ne vodi server zbog zabave svi vode radi postizanja neke zarade (koje sada nema od toga) to je moje misljenje mozda gresim (ako gresim ispravite me ) ...
    Naravno da gresis.

mislis?
    Jesi li procitao Zlajin post do kraja? Isto pitanje za Franky.
    Code:
    #YoMama {
    }

Senior Member Array

Naravno da gresis.
    Prosvetli me onda jer koliko vidim samo se otvaraju serveri zbog neke zarade od redirekcija (koje se i sada slabo prodaju,iako ima onih koje vrede)...

Nisam (bar ne do sada)

Senior Member Array

Naravno da gresis.

Ma jesam, Klipice brate, procito sam. Svaka mu je na mjestu, samo vi ne citate moje di sam vas fino pitao da se izjasnite i da nam nesto kokretno kazete.
    Kulturno to zaobilazite.

Senior Member Array

Konkretno... zanima nas dal cemo biti pod ovim napadima sve dok se ne prebacimo na stranu lokaciju?
    Ako je odgovor na moje pitanje "da", treba da nam to saopštite da znamo tacno na cemu smo i da sto pre donesemo odluke sta cemo sa nasim serverima jer ne mozemo jos 2godine trpeti ove napade, izgubicemo sve igrace.

A ovo što je telekomovim korisnicoma ping 50? Da li postoji tu neko rešenje ili ce to ostati tako?

Ja predlazem da se malo podese lajt masine ako je to moguće i da nam ostanu isti IP-evi i da predjemo svi na te masine jer ovo nije premium sto mi trenutno imamo

Blokirajte sve ip adrese od ostalih zemalja koje vrse napada, ostavite crnogorske, srpske, bosanske, hrvatske i blokirati da prikazuje IP u bilo cemu osim preko kantera jer sam vidio neke servere koje imaju jaku ddos zastitu, ne mozes uopste uraditi iz cmd-a ping da pingujes server ili da uradis traceroute na njima, dok na kgb-ovim mozes sta hoces. E posto ni ddos rade van cs igre, treba blokirati pristup sa bilo cega drugog osim cs-a. Ovako kod onih prikazuje kao da uopste ne postoji taj ip, kao da si nasumicno ukucao nepostojeci ip i nema ga, i onda nema sta da ddosuje sa nekih programa.
    Ne mogu vjerovati da se ne moze blokirati udp protokol, tj da ne moze prepoznat da li dolaze zahtjevi sa igre, hl.exe ili sa nekog programa. E onda ako koriste vpn, i to se moze resiti posto znam neke sajtove da ne funkcionise vpn tako da ima nacina i za to prepoznavanje da li neko koristi vpn pa stavi lokaciju srbija da bi vrsio ddos. A i mozete vremenom blokirati sve te lazne ip sa kog doalze napadi, a ove nase, prave staviti na whitelsitu, a ove na black listu polako, neka svako od igraca ostavi svoj pravi ip i vi ga dodate. Eto neki ideja, ne znam koliko su izvedljive
    Last edited by proskater1; 04-01-2019 at 11:21.

Quote Originally Posted by proskater1 View Post
    Blokirajte sve ip adrese od ostalih zemalja koje vrse napada, ostavite crnogorske, srpske, bosanske, hrvatske i blokirati da prikazuje IP u bilo cemu osim preko kantera jer sam vidio neke servere koje imaju jaku ddos zastitu, ne mozes uopste uraditi iz cmd-a ping da pingujes server ili da uradis traceroute na njima, dok na kgb-ovim mozes sta hoces. E posto ni ddos rade van cs igre, treba blokirati pristup sa bilo cega drugog osim cs-a...
    Moja reakcija na tvoj post iznad:
    Glory to the Sin'Dorei!

Senior Member Array

Blokirajte sve ip adrese od ostalih zemalja koje vrse napada, ostavite crnogorske, srpske, bosanske, hrvatske i blokirati da prikazuje IP u bilo cemu osim preko kantera jer sam vidio neke servere koje imaju jaku ddos zastitu, ne mozes uopste uraditi iz cmd-a ping da pingujes server ili da uradis traceroute na njima, dok na kgb-ovim mozes sta hoces. E posto ni ddos rade van cs igre, treba blokirati pristup sa bilo cega drugog osim cs-a. Ovako kod onih prikazuje kao da uopste ne postoji taj ip, kao da si nasumicno ukucao nepostojeci ip i nema ga, i onda nema sta da ddosuje sa nekih programa.
    Ne mogu vjerovati da se ne moze blokirati udp protokol, tj da ne moze prepoznat da li dolaze zahtjevi sa igre, hl.exe ili sa nekog programa. E onda ako koriste vpn, i to se moze resiti posto znam neke sajtove da ne funkcionise vpn tako da ima nacina i za to prepoznavanje da li neko koristi vpn pa stavi lokaciju srbija da bi vrsio ddos. A i mozete vremenom blokirati sve te lazne ip sa kog doalze napadi, a ove nase, prave staviti na whitelsitu, a ove na black listu polako, neka svako od igraca ostavi svoj pravi ip i vi ga dodate. Eto neki ideja, ne znam koliko su izvedljive
    Da li si ti procitao sta si napisao ?

Senior Member Array

Za tvoju informaciju, ping i traceroute ne moze uticati na rad te masine. Drugo šta ako napadać je iz Srpske lokacije?

hahah, ti zaista misliš da će neko od igraća da se smara sa time da tebi daje IP adresu samo da bi mogao igrati na tvom serveru, e varaš samog sebe. Možda tebi ovo odgovara, ali će štetu pretrpeti mnogih klijenata koja verujem da ne želi ovaj naćin, samim tim i GT.rs boost bi takođe bio neefektivan, što je drugi problem.

Dakle u ovoj situaciju, rešavaš jedan a otvaraš još veći problem haha.

Ma pustite tog lika vidis da ne zna sta prica. Ne bi imao nikakav problem sa gt.rs bustom, podeseno je to druze da uvek puni bez obzira odakle ti je server

Senior Member Array

Ma pustite tog lika vidis da ne zna sta prica. Ne bi imao nikakav problem sa gt.rs bustom, podeseno je to druze da uvek puni bez obzira odakle ti je server
    Nisi shvatio ti poentu mog posta, ako oni dozvole pristup samo IP adrese u whitelisti sve ostali da blokiraju, onda igrace iz boosta sa gtrs uopste nece moci da udju na serveru, procitaj moj jos jednom .

Pritom i to nekako da srede cak i da im igraci daju svoju IP adresu, vecina igraci imaju dinamicku IP adresu pa svakog dana imaju novi IP, i od ovog opet nista xD

Gt.rs boost bi radilo ali ne na kgb masine hah, jer kako on predlaze sa tom metodom bilo bi nemoguce da se konektuju igraci na tu masinu. xD

Senior Member Array

Nisi shvatio ti poentu mog posta, ako oni dozvole pristup samo IP adrese u whitelisti sve ostali da blokiraju, onda igrace iz boosta sa gtrs uopste nece moci da udju na serveru, procitaj moj jos jednom .

Pritom i to nekako da srede cak i da im igraci daju svoju IP adresu, vecina igraci imaju dinamicku IP adresu pa svakog dana imaju novi IP, i od ovog opet nista xD

Gt.rs boost bi radilo ali ne na kgb masine hah, jer kako on predlaze sa tom metodom bilo bi nemoguce da se konektuju igraci na tu masinu. xD
    Uzmu ip preko TrackerUI i dodaju na whitelistu ?

Svakako mislim da je to previse cimanja za igricu koja umire i nema svrhe raditi bilo sta
    Vreme je da krenete (svi koji drze neki server) u zivot i da se ne zajebavate sa mrtvom igricom vise

Senior Member Array

Ova igra koja vec godinama umire i umire i umire ipak ima nekoliko hiljada servera.. Ne umire ona toliko koliko ljudi zele da umre, igraca jos uvjek ima zanimanje ima, tako da ne mislim da ce sutra umrijeti, vise mislim da ce je ubiti. Ali iskreno ni to im bas ne ide.

Senior Member Array

Upravo o ovome i jeste rec kao sto riste kaze .
    Svakako mislim da je to previse cimanja za igricu koja umire i nema svrhe raditi bilo sta
    Vreme je da krenete (svi koji drze neki server) u zivot i da se ne zajebavate sa mrtvom igricom vise
    Upravu si da delimicno umiore naravno ne igra se kaos to se igrala tipa 2010 -1012 godine tada je bilo vise i servera dosta dobrih zajednica je propalo od tada do danas ali opet to je donekle i logicno ipak je to dug period od tada do danas (da ne uzimamo u obzir kada je igrica napravljena i kada je prvi put pustena u "promet")..
    Ali opet ne verujem da ce tako brzo ni da umre mozda cak i postoji sansa da se pojedini igraci vrate obzirom na to da je valve sa globalom zas**o debelo narocito kako sam cuo taj battle royal (zasto bi inace bacili na f2p igricu) licno moje misljenje iako tehnologija dosta napreduje retko je da se vidi da neko ima slabe performanse za istu ali verujte da postoje i takvi e bas takvi mkoji ne mogu da igraju global oni e idalje da igrjau 1.6 (dok je zero i source odavno kod nas umro)...
    Sta sam hteo da kazem uzevsi u obzir i ove druge 3 igre moje misljenje je da ce global pre da umre nego 1.6 .. (nisam mnogo upucen u global i ne mogu mogo da komentarisem nesto o cemu nemam pojma ali negde sam nacuo da na glpbal seerverima ne postoji funkcija admina (nadam se da je to dezinformacija ) alki ako je istina onda ce to i da je upropasti .. Valve bi moraod a napravi veliko cudo sa global da postigne ono sto je postigao 1.6 (toliku tradiciju) .. Dok kroz koliko vrmeenskiu su propale source i zero (za nase prostore.. da bih ja igrao na source serveru ili cz ja moram otici na strani server i igrati)..

@Negative|ol0$

Tacno tako buraz, dok postoje nasi serveri ovako dobri i dok imamo ljude koji ce to da placaju i odrzavaju ovo nikad nece propasti. Vecina u danasnje vreme igra zbog tu nekog drustva i ekipe.
    Druga stvar za ove napade i ovo, cim Fatality pridje u top10 na gt.com-u ili ne daj Boze krenu ravne linije na gt.rs krece ddos, izgleda da je serverima sa ovih prostora zabranjeno da rade perfektno i moramo se pomiriti sa tim, mi cemo poceti namerno da rusimo liniju zbog svega ovoga

Senior Member Array

@Negative|ol0$

Tacno tako buraz, dok postoje nasi serveri ovako dobri i dok imamo ljude koji ce to da placaju i odrzavaju ovo nikad nece propasti. Vecina u danasnje vreme igra zbog tu nekog drustva i ekipe.
    Druga stvar za ove napade i ovo, cim Fatality pridje u top10 na gt.com-u ili ne daj Boze krenu ravne linije na gt.rs krece ddos, izgleda da je serverima sa ovih prostora zabranjeno da rade perfektno i moramo se pomiriti sa tim, mi cemo poceti namerno da rusimo liniju zbog svega ovoga
    Ako ste vec tu samo zbog drustva, sklonite server sa gametrackera ili ugasite rankovanje i nema problema sa napadima

Senior Member Array

To moze da ti pomogne samo ako imas svoju masinu. Napadi su u 99% slucajeva vrse na masinu, a ne na jedan server na masini.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by luka317 View Post
    Ako ste vec tu samo zbog drustva, sklonite server sa gametrackera ili ugasite rankovanje i nema problema sa napadima
    U principu većina drži server zbog društva ali rank nam je isto toliko bitan, šta znam, prosto svi smo gejmeri i volimo međusobno da se takmičimo
    Kao što je neko napisao, 1.6 neće nikad umreti, samo je pitanje na koji će način opstati..
    Bilo bi lepo da do kraja sledeće godine bude kao što je zlaja rekao, optika i da na lite serverima imamo 15-20ping što je sasvim pristojno, na trenutim lite serverima se baš oseti razlika u odnosu kad igraš na premiumu..
    Jel ima neko od vas to čudo od optike(sem zlaje) koji ima taj ping 15-20 na lite serverima?

Senior Member Array

Ja sam mislio da kasnim sa uvodjenjem optickog interneta a to je bilo pre oko god dana...ali ocigledno nije bas toliko zastupljeno (jos) kod nas

Senior Member Array

Ima... par igraonica u bg-u (na premium serverima ide im ping i do 3ms),i pa bar 5% igraca na serveru...i jeste tako,ping na lite serverima je 20ms ...

Senior Member Array

Quote Originally Posted by JocA1 View Post
    Ja sam mislio da kasnim sa uvodjenjem optickog interneta a to je bilo pre oko god dana...ali ocigledno nije bas toliko zastupljeno (jos) kod nas
    Nije jos uvek dovoljno dostupan, tek sire mrezu po beogradu, za ostatak srbije ne znam

Ako je sa optičkim internetom kako kazu ping na Nemackoj lokaciji npr oko 15 20, nema problema nikakvih prelazimo odma cim nam je uvedu. A. Jos jedno pitanje zna li iko hoce li biti rešeno ovo za telekomove igrace koji imaju ping 50 na premium lokaciji?

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)