Fixna Telefonija
Results 1 to 6 of 6
    Senior Member Array

Default Fixna Telefonija

Zanima me da li ima neko informaciju,ideju,savet sta vec.
    Da li moze fixni broj da se izda u vidu mobilnog telefona,prenosivog aparata ?
    Znam da moze da se preusmeri fixni na mobilni,ali to papreno kosta ako je u pitanju veci obim poziva.
    Nije bitno da li Posta ili SBB bitno da se vodi kao fixni broj,potreban je za posao zato pitam.
    Nema nista dragocenije nego godisnji odmor za vreme praznika da se odmorim od svih kretena :)

Senior Member Array

Prvi su mi u pretrazi iskocili mts i sbb, kod njih se naplacuje kao da si direktno pozvao taj broj na koji je preusmereno, nista dodatno
    Last edited by luka317; 05-12-2018 at 23:10.

Senior Member Array

Kod oba operatera preusmerenjem fixng pise ti pozivaoc da je fixni telefon.Znaci fixni primi poziv,pa te zove na mobilni i tarifira ti kao da pricas sa preusmerenog fixnog telefona.Sto znatno povecava racun u odnosu na broj poziva.
    Nema nista dragocenije nego godisnji odmor za vreme praznika da se odmorim od svih kretena :)

Senior Member Array

Pa ovde pise da se naplacuje kao da si direktno zvao taj broj na koji je preusmereno
    Edit. Sad sam proverio sa tatom jer on koristi to, kaze da mu na mobilnom pise broj koji ga zove a ne broj fiksnog (mts)

Senior Member Array

Jeste.U slucaju da je besplatan poziv ka nekom broju onda je papreno.Koliko placa preusmerenje mesecno,ide li to prema broju poziva ili ?

Senior Member Array

Quote Originally Posted by mih@jlo89 View Post
    Jeste.U slucaju da je besplatan poziv ka nekom broju onda je papreno.Koliko placa preusmerenje mesecno,ide li to prema broju poziva ili ?
    Ne, besplatno je
    Nzm odakle ti to da je skupo? Gde si to video?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)