CS 1.6 fps 4
Results 1 to 5 of 5

Thread: CS 1.6 fps 4

Senior Member Array

Default CS 1.6 fps 4

Na starijem računaru, procesora dual core i 2 gb ram, grafička amd radeon 3650 pokrenuo sam cs preko steama. FPS u menu je oko 15-20 i dosta sporo otvara sve, u find servers pogledam servere ping je oko normale na svim serverima.
    Uđem na neki server, ping oko 700, fps 4.0 zakucano. Mogući problem? Pre mi je sve doduše normalno radilo, nisam ga palio godinu dana, sad se ovako ponaša. League of legends sam probao ali zaglavi u loading, ide do 80% i stane, ali ne puni ni do 80% brzo.

Hvala svima na bilo kakvoj pruženoj pomoći

Nemas drajvera.
    Skini ove, odaberi koji ti je windows i da li je 32bit ili 64
    https://www.amd.com/en/support/graph...radeon-hd-3650

Senior Member Array

Skinuo sam već Windows 7 - 64-Bit Edition ali meni je Windows 10.
    Drajveri su tu izgleda, ali nešto pravi problem.
    Da nije možda nešto do grafičke da nije spojena kako treba jer u Task Manager nema GPU da piše u procese, a napajanje isto da li ima veze?

Pa ako ti je win 10 onda ne mozes od win 7 instalirati. Moras ove od win 8. Ako ti je 32bit windows skines 32, ako je 64 onda ove od 64. Moras ove drajvere. Mozda imas one sto je windows instaliro, ali oni nisu dovoljni dok ove ne isntaliras.
    A plus win 10 je los za slabije pc. Tako da bolje ti je win 7 stavi i to 32bita jer za ovaj od 64 imas malo rama i prebaci na opengl32 ako neam opengl onda trebas drajvere instalirati, eventualno directX. Na software ne mozes igrati i ako je software nije ni cudo sto je toliko fps
    A ping ne gledaj sad dok ne dobijes 100fps. Tek tad mozes znati da li je ping dobar ili ne. Sto je nizi fps od 100 ping je sve veci i veci.
    Last edited by proskater1; 30-12-2018 at 16:29.

Senior Member Array

Popravio sam fps znatno, sada 100, čak i lol može da se igra na oko 50-60 fps, nekad padne i na 40, sa low ali i medium-high podešavanjima isto radi jer ne predstavlja veliku razliku.
    Prebacio sam na windows 7 64bit i tako rešio problem.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)