Izrada foruma
Results 1 to 20 of 20

Thread: Izrada foruma

Member Array

Default Izrada foruma

Izradjujem sve vrste Foruma po niskim cjenama bilo to na free hostu ili zakupljenom.Pisite na pm
    EVO OD NEKI FORUMA link link

Senior Member Array

Quote Originally Posted by griiiiii View Post
    Izradjujem sve vrste Foruma po niskim cjenama bilo to na free hostu ili zakupljenom.Pisite na pm
    EVO OD NEKI FORUMA link link
    Sto se tice prvog linka:

Da li si razmisljao o tome da uradis nesto sam i unikatno a ne da koristis warezz sadrzaj Original tema je jako jeftina pa misim da bi svi platili nju pre neo da im ti "odradis" sa warezz sadrzajem .
    Nije raklama nikakva zato stavljam link kroz bbcode Link do prodavca teme

Sto se tice drugog linka:
    Takodje koristena nulumia tema (nista izmenjeno osim texta na headeru)

Predlgo:
    Ako vec hoces da se bavis time onda izoli imas korisne linkove
    phpbb
    SMF
    myBB
    Smarty template engine
    Bootstrap
    PHP
    w3schools

Member Array

Quote Originally Posted by Negative|ol0$ View Post
    Sto se tice prvog linka:

Da li si razmisljao o tome da uradis nesto sam i unikatno a ne da koristis warezz sadrzaj Original tema je jako jeftina pa misim da bi svi platili nju pre neo da im ti "odradis" sa warezz sadrzajem .
    Nije raklama nikakva zato stavljam link kroz bbcode Link do prodavca teme

Sto se tice drugog linka:
    Takodje koristena nulumia tema (nista izmenjeno osim texta na headeru)

Predlgo:
    Ako vec hoces da se bavis time onda izoli imas korisne linkove
    phpbb
    SMF
    myBB
    Smarty template engine
    Bootstrap
    PHP
    w3schools
    Naravno sve u dogovoru,sve sto ko zahtjeva bice dodano i ubaceno(kolko para tolko muzike)

Senior Member Array

Naravno sve u dogovoru,sve sto ko zahtjeva bice dodano i ubaceno(kolko para tolko muzike)
    O kakvim parama ti govoris druze ?
    linkove koje sam ti dao dao sam ti ih da bi pokusao nesto da nacuis? (ali verovatno to tebi i ne znaci mnogo cim ne smes da se upustis u avanturu takvog tipa).
    Zasto bi neko kupio od tebe nesto sto moze da uzme besplatno (isto tako lose)?
    Zasto ja nebih kupio na themeforestu regularnu licencu za temu a uz to ovde po forumu postoje momci koji rade odlicne stilove kao sto je tesim,ranije je radio i cyber,takodje ima i terza svoje teme koje ima gotove,a tu je i baltazar koji ima jako dobar dizajn pa zasto nebih ja kao klijent angazovao nekog od njih ?

Member Array

O kakvim parama ti govoris druze ?
    linkove koje sam ti dao dao sam ti ih da bi pokusao nesto da nacuis? (ali verovatno to tebi i ne znaci mnogo cim ne smes da se upustis u avanturu takvog tipa).
    Zasto bi neko kupio od tebe nesto sto moze da uzme besplatno (isto tako lose)?
    Zasto ja nebih kupio na themeforestu regularnu licencu za temu a uz to ovde po forumu postoje momci koji rade odlicne stilove kao sto je tesim,ranije je radio i cyber,takodje ima i terza svoje teme koje ima gotove,a tu je i baltazar koji ima jako dobar dizajn pa zasto nebih ja kao klijent angazovao nekog od njih ?
    Sine moj plati 40-50 evrica ako hoces full forum,a tebe nitko nije pitao da ti uzmes nesto ili da predlozis nekoga ko to radi a tebi,lao sto sam rekao KOLKO PARA TOLKO MUZIKE

Senior Member Array

Ovo sto si stavio ovde ova dva linka, govoris o 50 eura, puno je to brate, nisi dao nista sto bi kostalo za te pare.
    Ovaj drugi link tema mi se svidja i ovaj rad, nije lose, ali ti opet kazem, ako ovo prodajes iznad 5 eura nije ured.

Member Array

Quote Originally Posted by Skubishaa View Post
    Ovo sto si stavio ovde ova dva linka, govoris o 50 eura, puno je to brate, nisi dao nista sto bi kostalo za te pare.
    Ovaj drugi link tema mi se svidja i ovaj rad, nije lose, ali ti opet kazem, ako ovo prodajes iznad 5 eura nije ured.
    ZELIS OVAKAV ili OVAKAV

Senior Member Array

Sine moj plati 40-50 evrica ako hoces full forum,a tebe nitko nije pitao da ti uzmes nesto ili da predlozis nekoga ko to radi a tebi,lao sto sam rekao KOLKO PARA TOLKO MUZIKE
    Prva stvar decko ne mozes nikome ovde na tako drzaki bezpbrazan nacin da se obracas uctivo sam ti rekao sta mislim i kako jeste sto ce svako normalan da ti kaze a to sto ti ne prihvatas neke stvari koje su cinjenice kako bi trebalo to je tvoj problem u glavi i to treba da resis na forumima ovakvog tipa je strogo zabranjeno rodavati tudje radove deliti warez sadrzaj i tako dalje a da dokazem drugim clanovima foruma da nemas pojma i da radovi koje prodajes nisu tvoji delim ovaj link
    demo te iste teme se nalazi na linku i sama tema kosta $30 .
    Nemam ja nista protiv toga sto neko korisit takav vid sadrzaja vec sto nudis ljudima da im prodas tako nesto ,a da ja cu ti platiti 50 eura kada vidim da uradis sam nesto evo sta kosta 50 eura link .
    Forumi koji koriste taj stil sto si poslao su upravo reportovani!
    EDIT:
    Smanji capslock kada ne znas za sta se koristi.
    Last edited by Negative|ol0$; 03-01-2019 at 00:21. Reason: dodatak

Member Array

Prva stvar decko ne mozes nikome ovde na tako drzaki bezpbrazan nacin da se obracas uctivo sam ti rekao sta mislim i kako jeste sto ce svako normalan da ti kaze a to sto ti ne prihvatas neke stvari koje su cinjenice kako bi trebalo to je tvoj problem u glavi i to treba da resis na forumima ovakvog tipa je strogo zabranjeno rodavati tudje radove deliti warez sadrzaj i tako dalje a da dokazem drugim clanovima foruma da nemas pojma i da radovi koje prodajes nisu tvoji delim ovaj link
    demo te iste teme se nalazi na linku i sama tema kosta $30 .
    Nemam ja nista protiv toga sto neko korisit takav vid sadrzaja vec sto nudis ljudima da im prodas tako nesto ,a da ja cu ti platiti 50 eura kada vidim da uradis sam nesto evo sta kosta 50 eura link .
    Forumi koji koriste taj stil sto si poslao su upravo reportovani!
    EDIT:
    Smanji capslock kada ne znas za sta se koristi.
    Sine ja samo neznam jesil ti glup ili sta vec ili imas neki problem,o kakvim ti temama i kradji pricas ,zaobidji ovu temu ili pisi na pm sta ti treba tu sam 0-24h samo za tebe

Senior Member Array

Ovaj MILFov je dobar i koliko bi trazio da slican uradis?
    Dali znas phpBB da odradis nesto kao Fataliti ?

Senior Member Array

Sine ja samo neznam jesil ti glup ili sta vec ili imas neki problem,o kakvim ti temama i kradji pricas ,zaobidji ovu temu ili pisi na pm sta ti treba tu sam 0-24h samo za tebe
    nemas ti blage veze sine oko ovoga bolje izuci to jos pre nego sto krenes da naplacujes. uradi nesto svoje unikatno.

Respect to Iwantchitzz

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Cyber_Police -.-" View Post
    nemas ti blage veze sine oko ovoga bolje izuci to jos pre nego sto krenes da naplacujes. uradi nesto svoje unikatno.
    Upravo o tome i govorum coveku ali vidis ne vredi se raspravljati sa decom neka ih neka rade sta hoce...

Member Array

Upravo o tome i govorum coveku ali vidis ne vredi se raspravljati sa decom neka ih neka rade sta hoce...
    Sine babo ima 30+

Member Array

Sine da i tebi babo kaze 30+. a ti se vataj ono sto znas i pusti da ljudi rade ono sto naj bolje znaju,ne sudi ljudima kada nisi upucen

Senior Member Array

Sine da i tebi babo kaze 30+. a ti se vataj ono sto znas i pusti da ljudi rade ono sto naj bolje znaju,ne sudi ljudima kada nisi upucen
    duhovit deckic. kad budes uradio iole 30% sto sam ja uradio cu da prestanem da se bavim foruma. a ovih dana ces da vidis kako se rade forumi.

Respect to Iwantchitzz

Member Array

duhovit deckic. kad budes uradio iole 30% sto sam ja uradio cu da prestanem da se bavim foruma. a ovih dana ces da vidis kako se rade forumi.
    SINE MOJ to mozes samo da objasnis nekome ko nezna,zato zaobidji temu ili otvori novu pa da mozes da spamas tamo kolko ti dusa zeli
    SINE
    Last edited by griiiiii; 05-01-2019 at 14:29.

Senior Member Array

SINE MOJ to mozes samo da objasnis nekome ko nezna,zato zaobidji temu ili otvori novu pa da mozes da spamas tamo kolko ti dusa zeli
    SINE
    duhovit si ti deckic. slatko si me nasmejao al tesko da ces se ti progurati ovde

Respect to Iwantchitzz

Member Array

duhovit si ti deckic. slatko si me nasmejao al tesko da ces se ti progurati ovde
    SINE Jesi ti neki naporan decak,NIJE TO PASIJA BRIGA

Senior Member Array

Cyber ti je dao dobronameran savet kao i ja ali ti ne prihvatas to ne znam zasto ?
    Da,jesam glup jer zelim da te uputim u nesto normalno i odvajam vreme za idiote poput tebe!
    Sine babo ima 30+
    Izvini "TATA" molim te sto te ja sa 28 godina napadam ,ali vidi sa tolik godina mogao si a steknes neko za nijansu vece obrazovanje rec "Naj bolji" se pise sastavljeno razlog trome jeste sto se cečca "Naj" ne odvajaa u superlativu.
    Molio bih te pre nego sto udaris na nekog od nas dugogodisnjih clanova ovog foruma da prvo naucis gramatiku srpskog jezika pa da nesto napsies jer ovako nepismen (izvolicu se tako izraziti,jer nema durgog nacina) ne mozes nista napisati.
    A drugas tvar postojimo i mi cije obrazovanje je iznad nivoa vecine ovde ali ti drugi su normalni .
    Rec "VATA" ne postoji u srpskom jeziku i knjizevnosti, mozda si hteo da mu kazes "Da se uhvati za ono sto zna da radi ?"
    SINE
    Jao bre "Cale" nemoj mi te greske pa nemoj sastaljati .. rec "neznam" pise se odvojeno "ne znam" recna ne se odvaja od glagolskog oblika..
    Treba napomenuti da postoje samo 4 glagolska oblika gde se odrcina reca tj. ne pise sastavljeno sa istim a oni su NEMOJ, NISAM, NEĆU i NEMAM svi ostali se odvajaju .. ( a da znam ti si to vec znao samo si zaboravio ili ti ne radi "space taster" na tastaturi)

SINE Jesi ti neki naporan decak,NIJE TO PASIJA BRIGA
    I opet ti gresku ... Rec "PASIJA" u srpskom vokabularu ima znacenje patnje ili mucenja cesto koristen termin u verskim knjigama kako bi prikazala dusevnu bol (govorim generalno) onoga ko pise u bibliji je rec o Isusu (paje tako i formulisana)..
    A to sto si ti hteo da napises pise se bez slova i dakle pravilno je ""Nije to pasja igra"..

Dakle kada naucis gramatiku onda mozes doci i reci da si 30+ (u sta sumnjam ,jer neko tih godina nece da se bakce sa ripovanim sadrzajem) i mozes doci i ispravljati mene i meni slicne do tada da ti kazem ovako nepismeno i na nas balkanski nacin KAPAK na gubicu!

To neka ti bude jasno.

Ako ti trebaju privatni casovi iz oblasti programiranja,napravicemo kompromis prvo da te naucim srpski jezik /ili bosanski (mislim da si iz bih zbog ove pasje igre)a onda cemo preci na neki visi nivo

Member Array

Quote Originally Posted by negative|ol0$ View Post
    cyber ti je dao dobronameran savet kao i ja ali ti ne prihvatas to ne znam zasto ?

Da,jesam glup jer zelim da te uputim u nesto normalno i odvajam vreme za idiote poput tebe!

Izvini "tata" molim te sto te ja sa 28 godina napadam ,ali vidi sa tolik godina mogao si a steknes neko za nijansu vece obrazovanje rec "naj bolji" se pise sastavljeno razlog trome jeste sto se cečca "naj" ne odvajaa u superlativu.
    Molio bih te pre nego sto udaris na nekog od nas dugogodisnjih clanova ovog foruma da prvo naucis gramatiku srpskog jezika pa da nesto napsies jer ovako nepismen (izvolicu se tako izraziti,jer nema durgog nacina) ne mozes nista napisati.
    A drugas tvar postojimo i mi cije obrazovanje je iznad nivoa vecine ovde ali ti drugi su normalni .

Rec "vata" ne postoji u srpskom jeziku i knjizevnosti, mozda si hteo da mu kazes "da se uhvati za ono sto zna da radi ?"

jao bre "cale" nemoj mi te greske pa nemoj sastaljati .. Rec "neznam" pise se odvojeno "ne znam" recna ne se odvaja od glagolskog oblika..
    Treba napomenuti da postoje samo 4 glagolska oblika gde se odrcina reca tj. Ne pise sastavljeno sa istim a oni su nemoj, nisam, neĆu i nemam svi ostali se odvajaju .. ( a da znam ti si to vec znao samo si zaboravio ili ti ne radi "space taster" na tastaturi)

i opet ti gresku ... Rec "pasija" u srpskom vokabularu ima znacenje patnje ili mucenja cesto koristen termin u verskim knjigama kako bi prikazala dusevnu bol (govorim generalno) onoga ko pise u bibliji je rec o isusu (paje tako i formulisana)..
    A to sto si ti hteo da napises pise se bez slova i dakle pravilno je ""nije to pasja igra"..

Dakle kada naucis gramatiku onda mozes doci i reci da si 30+ (u sta sumnjam ,jer neko tih godina nece da se bakce sa ripovanim sadrzajem) i mozes doci i ispravljati mene i meni slicne do tada da ti kazem ovako nepismeno i na nas balkanski nacin kapak na gubicu!

To neka ti bude jasno.

Ako ti trebaju privatni casovi iz oblasti programiranja,napravicemo kompromis prvo da te naucim srpski jezik /ili bosanski (mislim da si iz bih zbog ove pasje igre)a onda cemo preci na neki visi nivo
    sto si ti sine neki naporan decak

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)