[Pitanje] Master lista
Results 1 to 4 of 4

Thread: Master lista

Senior Member Array

Question Master lista

Zasto na Steamovoj Master listi tj Internet Sekciji unutar igre piše da na mom serveru ima samo 1 igrač, danas sam baš odradio boost na gt.rs i pratio, server se donekle napuni koliko je moguce, ali na STEAM listi on se idalje vodi kao 1/32

Senior Member Array

Vrlo moguće da steam master lista prikazuje samo steam igraći iz njihovog razloga. Jel si na serveru imao steam igraći?
    A moguće je i da je u pitanju bag...
    FreeLancer & Web Developer.
    Kontakt: E-Mail & Skype.
    Respect: Zlajo192, Wroy.

Senior Member Array

Da se nadovezem ovde Steamov master ima vecinom rumunske servere... (90% njih sadrze autoconnect koji me na steamu binduje (sada ce se naci neko i reci da ne moze ,iako su mi odredjene komande zabranjenje to uspeva nekako )
    Da li iko zna na koji nacin steam master uzima servere radnom? Ili ima svoj zaseban (sumnjamu to jer bi onda i oni imali neku opciju za boost steam servera ,ako sam dobro informisan on nije moguc)
    Ili koristi zajednicki kao warzone...
    I glavno pitanje na koji nacin doci do tog momenta da budes na master listi steam servera ?
    I da jos jedna sitnica gde na netu ima kategorisanje servera pod steam (dakle da mogu da pretrazim samo steam servere po filterima) ..

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Negative|ol0$ View Post
    Da se nadovezem ovde Steamov master ima vecinom rumunske servere... (90% njih sadrze autoconnect koji me na steamu binduje (sada ce se naci neko i reci da ne moze ,iako su mi odredjene komande zabranjenje to uspeva nekako )
    Da li iko zna na koji nacin steam master uzima servere radnom? Ili ima svoj zaseban (sumnjamu to jer bi onda i oni imali neku opciju za boost steam servera ,ako sam dobro informisan on nije moguc)
    Ili koristi zajednicki kao warzone...
    I glavno pitanje na koji nacin doci do tog momenta da budes na master listi steam servera ?
    I da jos jedna sitnica gde na netu ima kategorisanje servera pod steam (dakle da mogu da pretrazim samo steam servere po filterima) ..
    Steam master je na njihovom cloud serveru i nema teoretske sanse da ima ista sa cswarzone (pre svega cswarzone je crackovana igra) .

Drugo to je problem koji sam nedavno prijavio VALVE da cl_filterstuffcmd ne blokira sve klijent komande, evo na pr fps_override, koji kod MILF servere mogu lagano da ti promene bez tvog odobrenja i pored toga sto si ukljucio tu filter komandu
    FreeLancer & Web Developer.
    Kontakt: E-Mail & Skype.
    Respect: Zlajo192, Wroy.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)