Problem sa PC 30 FPS prilikom igranja
Results 1 to 3 of 3
    Member Array

Default Problem sa PC 30 FPS prilikom igranja

Cao svima, napisao sam u naslovu glavni razlog koji je ujedno i problem, zbog kojeg pisem ovu temu. Upalim komp refresujem i sve to ostalo, udjem u CS i igram pola sata normalno u 70 FPS. Nakon pola sata minuta FPS opadne na 30-40 FPS i ne znam iz kojeg razloga. Taj problem trpim vec godinu dana i ne mogu vise ovako da igram, pa ako znate rijesenje za ovaj problem napisite mi, gledacu da mu dadnem sta god budem imao.
    Ako cete napisati da je problem do drajvera, odmah da vam kazem nije do toga jer sam instalirao drajvere od NVIDIA Drivers.

Senior Member Array

Ako si vec update drajvere, ja bih licno sledece otvorio resource monitor u task manager-u i proveravao na svakih par minuta (on ima graph za prethodnih 60 sec) i pratio sta se desava. Moguce da ti nesto iz nekog razloga pojede resurse. A mozes i da probas da udjes na LAN bez botova, bez plugin-ova, bukvalno bez icega i da stojis u sustini AFK (povecaj cak i round time na maksimum) i vidi da li ce opet isto da se desi (iskreno trenutno mi ne pada na pamet zasto bi to uradio, ali ja bi i to proverio xD).
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Junior Member Array

Quote Originally Posted by BARA134 View Post
    Cao svima, napisao sam u naslovu glavni razlog koji je ujedno i problem, zbog kojeg pisem ovu temu. Upalim komp refresujem i sve to ostalo, udjem u CS i igram pola sata normalno u 70 FPS. Nakon pola sata minuta FPS opadne na 30-40 FPS i ne znam iz kojeg razloga. Taj problem trpim vec godinu dana i ne mogu vise ovako da igram, pa ako znate rijesenje za ovaj problem napisite mi, gledacu da mu dadnem sta god budem imao.
    Ako cete napisati da je problem do drajvera, odmah da vam kazem nije do toga jer sam instalirao drajvere od NVIDIA Drivers.
    Kako stojis sa hladjenjem graficke i procesora? Obicno kada padne FPS u pitanju je graficka, ma da ne mora da znaci.. Obrati paznju malo na temperaturu svojih komponenti.
    Bavim se inace servisom racunara, a prosle godine sam imao slucaj gde je lik dosao i isto tako kao ti rekao da mu FPS mnogo pada.Ostavio mi je racunar, sve sam mu pregledao detaljno, a kada sam bacio pogled na temperaturu imao sam sta da vidim.. Graficka mu otisla na 80 stepeni.Nakon sto smo testirali drugu graficku sa aktivnim hladjenjem na kojoj temperatura nije bila ni blizu 50 stepeni, igrice su radile kao podmazane, FPS nije bio nikad veci..Tako da, temperatura moze dosta da naskodi grafickoj/procesoru, a to sve dovodi do pada FPS-a..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)