[Plugin] BaseBuilder Super Round v1.0
Results 1 to 9 of 9
    Junior Member Array

Default BaseBuilder Super Round v1.0

BaseBuilder Super Round v1.0

by PrInCe

OPIS:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Na pocetku runde se bira jedan random igrac iz Builder tima i jedan random igrac iz Zombi tima.

* Igrac koji je izabran iz Builder tima dobija privilegiju Super Builder, dok igrac koji je izabran iz Zombi tima dobija privilegiju Super Zombie.

* Na kraju runde, igraci gube privilegiju Super Builder i Super Zombie, a nova dva igraca se biraju u sledecoj rundi.

* Plugin vam daje mogucnost da sami birate da li zelite da svaka runda bude Super Runda ili zelite da Super Runda bude samo neka od rundi tokom cele mape.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Koje mogucnosti ima Super Builder?

-----------------------------------------------------

* + 250 HP (Podesava se cvarom)

* + 250 Armor (Podesava se cvarom)

* Gravitacija (Podesava se cvarom)

* Unlimited Clip (Podesava se cvarom)

* Plavi Glow

* Plavi sprajtovi metaka

* M249 (Po izboru)

* G3SG1 (Po izboru)

------------------------------------------

Koje mogucnosti ima Super Zombie?

----------------------------------------------

* + 500 HP (Podesava se cvarom)

* + 250 HP za kill (Podesava se cvarom)

* Crveni Glow

* Poseban ability pod imenom Immortal Rage koji se aktivira na slovo G
    - (Dobijate besmrtnost na 5 sekundi)
    - (Cvarom podesavate da li zelite da igrac moze upaliti samo jednom Immortal Rage tokom runde ili ability dobija svaki put kad ubije nekog.)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CVAROVI - SUPER BUILDER

----------------------------------------------------------------------

* super_builder_weapon (1 = M249 , 2 = G3SG1, Default: 1)

* super_builder_hp (Koliko HP-a dobija Super Builder, Default: 250)

* super_builder_armor (Koliko Armora dobija Super Builder, Default: 250)

* super_builder_weapons_strip (Da li se igracu oduzima svo oruzije i daje samo izabrano M249 ili G3SG1, 1 = DA , 2 = NE, Default: 1)

* super_builder_gravity (Da li Super Builder dobija gravity? 1 = DA , 2 = NE, Default: 1)

* super_builder_unlimitedclip (Da li Super Builder ima beskonacno municije? 1 = DA , 2 = NE, Default: 1)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CVAROVI - SUPER ZOMBIE

-------------------------------------------------------------------------------

* super_zombie_hp (Koliko HP-a dobija Super Zombie, Default: 500)
    * super_zombie_kill_hp (Koliko HP-a dobija Super Zombie kada ubije nekog, Default: 250)
    * super_zombie_kill_rage (1 = Super Zombie dobija Immortal Rage avibility svaki put kad ubije nekog , 2 = Super Zombie dobija Immortal Rage avibility samo jednom u toku runde, Default: 1)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OSNOVNI CVAROVI

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* bb_super_round_chance (Koja je sansa od 1 do 5 da ce neka runda biti Super Runda? 1 = 1/5 , 2 = 2/5 , 3 = 3/5 , 4 = 4/5 , 5 = 5/5, Default: 5)
    * bb_super_round_hudmessage (Da li izlazi poruka u vidu HUD poruke sa informacijama ko je Super Builder & Super Zombie ili se informacije prikazuju u chat-u, 1 = HUD , 2 = CHAT, Default: 1)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SLIKE

----------------------------------------------------

* Odbrojavanje do odabiranja SB i SZ

* Kratka HUD poruka koja prikazuje trenutnog Super B. i Super Z.

* Poruka igracu u chat-u.

* Immortal Rage Poruka 1

* Immortal Rage Poruka 2

* Immortal Rage Poruka 3

-----------------------------------------------------

NAPOMENA!

* Build time na vasem serveru mora da bude podesen na 150 sekundi, a Preparation time na 30 sekundi da bi plugin funkcionisao.(To je tako default u modu, tako da bez brige)

CREDITS

* - Acid - Uzeo sam kod za unlimited clip od njega.

DOWNLOAD:

* AMXX: Cekam da admini vide temu, pa da mi kazu sta i kako jer zeza captcha na plugins.kgb

* SMA: Ostace privatan, da ne dodje do zloupotrebe.

*ZVUKOVI/SPRAJT: https://ufile.io/wwayg

Senior Member Array

Ne igram ovaj mod, ali fina ideja.. Inace kad Šaljes tri hud poruke za prikazivanje ko je dobio to, znaj da su max 4 hud poruke, a verovatno su klijentu neke vec upaljen od zombi moda
    PUB + DM Rank Klase (click me)

PrimeKZ innovative kz main plugin
    PrimeBAN new method of banning players

Deathrun Timer (click me)

Senior Member Array

Potpuni waste kanala samo da bi imao vise boja. A do kakve tacno zloupotrebe moze da dodje ako ostavis .sma ?
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Junior Member Array

Quote Originally Posted by JocA1 View Post
    Ne igram ovaj mod, ali fina ideja.. Inace kad Šaljes tri hud poruke za prikazivanje ko je dobio to, znaj da su max 4 hud poruke, a verovatno su klijentu neke vec upaljen od zombi moda
    Znam za to.. Testirano, ne pravi problem ☺️ hvala na komentaru..

Junior Member Array

Quote Originally Posted by SkazzY View Post
    Potpuni waste kanala samo da bi imao vise boja. A do kakve tacno zloupotrebe moze da dodje ako ostavis .sma ?
    Slazem se sto se tice boja, uopste ne mora tako, ali aam ja stavio samo iz razloga sto se lepo boje uklapaju.. Uostalom, postoji cvar pa kome se ne svidja moze da ugasi.. A mozda u buducnosti registrujem samo jednu poruku, jednu boju i problem resen..

Mali edit pa se odma menja autor.. Znas o cemu ti govorim
    Izvinjavam se zbog duplog posta, greskom sam prvi post postavio, a nisam u njemu sve napisao.

Junior Member Array

Dosta kvalitetan plugin majke mi, odma ide na moj server, i btw nastavi ako imaš kakvih ideja..jer više niko ne pravi skoro za BB mod, barem ovdje na ovom forumu nisam vidjao nista, izbacuj barem ti care

Junior Member Array

Quote Originally Posted by RedHsk View Post
    Dosta kvalitetan plugin majke mi, odma ide na moj server, i btw nastavi ako imaš kakvih ideja..jer više niko ne pravi skoro za BB mod, barem ovdje na ovom forumu nisam vidjao nista, izbacuj barem ti care
    Hvala puno.. Izvini sto te nisam pomenuo u temi da si mi pomogao oko testiranja, iskoristio sam 10000 slova vec. Pa evo ovom prilikom da ti se zahvalim i za pomoc oko testiranja i za komentar.

Senior Member Array

Zauzeta 3 hud kanala ne prave tebi problem zato sto ih imas slobodno, vecina servera ih nema. To za menjanje autora vise niko ne radi. Ja licno (kao i mnogi mnogi drugi) nikada necu staviti plugin od kojeg nemam source.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Junior Member Array

Quote Originally Posted by SkazzY View Post
    Zauzeta 3 hud kanala ne prave tebi problem zato sto ih imas slobodno, vecina servera ih nema. To za menjanje autora vise niko ne radi. Ja licno (kao i mnogi mnogi drugi) nikada necu staviti plugin od kojeg nemam source.
    To se podrazumeva, serveri koji nemaju slobodnih kanala (imaju levele, xp i td) ne moraju uopste da koriste hud poruke ovog plugina vec mogu da koriste chat poruke kao na slikama ovde..
    Sto se tice menjanja autora, ozbiljniji ljudi to nece da rade ali i dalje ima napaljenih klinaca koji se hvale po fb-u kako znaju pawn, a ovamo edituju dva reda u pluginu i stave sebe za autora.. Znam ja te price sve..
    Source saljem samo administratoru, cim bude video temu..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread