[Pomoc] Cs 1.6 izmena!!!!
Results 1 to 10 of 10
    Member Array

Default Cs 1.6 izmena!!!!

Da li bi bilo dozvoljeno ubaciti samo kada igrac udje da mu doda samo u favorites i nista drugo vise?Da li to vam to krsi pravila?

Senior Member Array

Klasican slowhack.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by SkazzY View Post
    Klasican slowhack.
    Ali nigde ne pise dsa je taj vid slowhackinga zabranjen ,zabranjeno je izmenjivati default opcije i bindovanje igracevih dugmica ako se ne varam (mozda su bile neke izmene nisam siguran).
    Takodje nije zabranjeno dodati tvoj server u igracev gamemenu ali (opet napominjem bez izmene default opcija ,opet mozda je bilo izmena nisam siguran).

EDIT: Mozda je bolje da probas (ako jos uvek funkcionise) onaj plugin da pita igraca da li zeli da doda server i ako zeli on u chat da upise dodaj ili akko je vec bilo ne secam se dobro
    Last edited by Negative|ol0$; 03-02-2019 at 00:53. Reason: dodatak

Senior Member Array

Naravno da pise 5.12.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.

Junior Member Array

Zar nije malo prljavo to raditi "i da je dozvoljeno" igrač će sam dodati server u favorites ako mu se svidi.
    All Eyez on Me

Senior Member Array

Naravno da pise 5.12.
    Slowhacking je zabranjen osim u sledećim slučajevima:

- ubacivanje gamemenu plugina dozvoljeno je samo za dodavanje servera iznad postojećih opcija menija igre. Svako menjanje ili uklanjanje postojećih opcija menija kao što su New Game, Find Game, Options i slično dovodiće do suspendovanja servera.

- loading banner dozvoljen je samo ukoliko se postavlja banner u normalnoj veličini i obliku.

- dinamicki banovi od kojih štitite server od cheatera su dozvoljeni

Gore pomenuta tri slowhacking plugina koja su dozvoljena KGB nije dužan da instalira ili podesi klijentu te on to mora uraditi sam ili uz pomoć nekog trećeg lica.
    Što se tice ostalih slowhackihg plugina koji igračima menjaju rezoluciju, pozadinu, bindove, config, zvukove, auto connect, takvi plugini su zabranjeni i ukoliko neki igrač prijavi da mu je neki server izmenio sadržaj igre, taj server će biti suspendovan. Ukoliko korisnik bude opomenut za kršenje slow hackinga i ponovo to nastavi, KGB ima pravo da prekine korisnicki odnos bez povrata novca.

Zar nije malo prljavo to raditi "i da je dozvoljeno" igrač će sam dodati server u favorites ako mu se svidi.
    Da jeste takoreci "prljavo" ali ima onih koji ne znaju da se konektuju preko connect komande vec samo preko internet taba ili favorita a ne znaju isti da dodaju i favorites (nema ih mnogo ali ih ima,kao stoima onih koji ne umeju da se registruju na forum odredjene zajednice).

Kao sto rekoh ne vodi se nigde da je zabranjeno dodavanje servera u favorite (automacko),u zabranjen vid slowhackinga se vodi autoconnect,bindovanje tastera gde se menjaju osnovne komande kao i gde se navode konekcije na druge servere i proena gamemenu-a odnosno opcija new game,options,find servers i quit.

@tema pitaj support za plugin koji dodaje server u favorite pre nego bilo sta uradis kako nebi dosli do slucaja "Posluisao sam olosa ubacio i on je kriv sto mi je suspend server i tome slicno ".
    Last edited by Negative|ol0$; 03-02-2019 at 21:10. Reason: boja slova

Senior Member Array

Upravo si kopirao stvar koja kaze da je zabranjeno. Da li se "dodavanje servera u favorites" nalazi u izuzecima ? Ne. Prvi deo koji si obelezio nema dodirnih tacaka sa ovim sto je on trazio, a drugi deo koji si obelezio je samo naveden primer onoga sto je zabranjeno, a zabranjeno je i sve ostalo sto ne spada u dodavanje servera iznad menija, loading baner i dinamickih banova, u sta spada u dodavanje servera u favorites.

Senior Member Array

Upravo si kopirao stvar koja kaze da je zabranjeno. Da li se "dodavanje servera u favorites" nalazi u izuzecima ? Ne. Prvi deo koji si obelezio nema dodirnih tacaka sa ovim sto je on trazio, a drugi deo koji si obelezio je samo naveden primer onoga sto je zabranjeno, a zabranjeno je i sve ostalo sto ne spada u dodavanje servera iznad menija, loading baner i dinamickih banova, u sta spada u dodavanje servera u favorites.
    Nebih se slozio sa tobom zato sto navedeni vid slowhackinga nema slicnosti sa dodavanjem servera u favorite (narocito ne sa onim gde se igrac pita za to i sam otkuca komandu (to sam preporucio u dva posta ispod) ja sam prvi zrtva slowhackinga ako se usudim da udjem na nei strani server) Ali opet kazem za svaki slucaj potrbeno je da se konsultuje sa svojim hostingom i da pita za to.

Senior Member Array

Slowhack = Menjanje client-a u bilo kom trajnom obliku (Bilo sta sto ostaje nakon sto izadje sa servera). Ne bi smeo cak ni boju nisana da mu promenis a da nakon izlaska sa servera ne vratis na normalu. U svakom slucaju slowhack vec godinama nije moguce uraditi na 99% klijenata. A ja cu prvi da reportujem svaki server koji makar i proba da mi promeni bilo sta bez moje dozvole.

Senior Member Array

Slowhack = Menjanje client-a u bilo kom trajnom obliku (Bilo sta sto ostaje nakon sto izadje sa servera). Ne bi smeo cak ni boju nisana da mu promenis a da nakon izlaska sa servera ne vratis na normalu. U svakom slucaju slowhack vec godinama nije moguce uraditi na 99% klijenata. A ja cu prvi da reportujem svaki server koji makar i proba da mi promeni bilo sta bez moje dozvole.

Ja sam reportovo servere sa autokontektom pa nisu banovani (to je vec stvar administracije na gt.rs) ...
    No nebitno vec sam naglasio ispod da pita podrsku jer ce tu dobiti najprecizniji i najverodostojniji odgovor. (ovo je vec preslo u spam
    )

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)