Week boost pomoc.
Results 1 to 6 of 6
    Member Array

Default Week boost pomoc.

Sa obzirom da sam poslao support mailu iako sam se nadao sa ce iggy mozda odgovoriti odgovorio je neko drugi i rekao da nije moguc nacin uplatnice.Zna li neko nacin da transferujem novac iz banke u paypal?Problem je sto na pyapla nemam 18 jos nego tek za dva meseca a nmg cekati do tad.

Hvala.

Senior Member Array

Kazes ocu i majci da otvore paypall i neka prebace novac (ja bih ti pomogao ali ti ne mozes na moj racun da uplatis novac jer moj racun se ne nalazi u srbiji).

Member Array

Aha rekao sam im to vec ali odbijaju,mislim da mi nije nikakav problem prebaciti novac da mi uzmes u okruznim drzavama korisnik sam erste banke te imam tu mogucnost.

(edit) nisam naveo da sam korisnik master card debit kartice izvinjavam se,problem je taj zbog neke njihove "internacionalne zastite" bas mene nasli ko pandur u saobracaju kad bode nesrecnike e vala
    tako su i mene,a stvarno mi je bitan week boost kako bih imao nesto stalnih puko sam 15e na ove sms boostove skoro,iskreno neisplativi su mi,cuo sam da je week vrlo dobra stvar za te pare.

(jos jedan edit) Jedino da se ponadam da malo smorim igija da samo ovaj put dozvoli,pa kasnije sta da radim nego da cekam 28 mart do 18g.
    Last edited by Delije23; 03-02-2019 at 21:09.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Delije23 View Post
    Aha rekao sam im to vec ali odbijaju,mislim da mi nije nikakav problem prebaciti novac da mi uzmes u okruznim drzavama korisnik sam erste banke te imam tu mogucnost.

(edit) nisam naveo da sam korisnik master card debit kartice izvinjavam se,problem je taj zbog neke njihove "internacionalne zastite" bas mene nasli ko pandur u saobracaju kad bode nesrecnike e vala
    tako su i mene,a stvarno mi je bitan week boost kako bih imao nesto stalnih puko sam 15e na ove sms boostove skoro,iskreno neisplativi su mi,cuo sam da je week vrlo dobra stvar za te pare.

(jos jedan edit) Jedino da se ponadam da malo smorim igija da samo ovaj put dozvoli,pa kasnije sta da radim nego da cekam 28 mart do 18g.
    Dzabe ces smarati Igora za to jer nece hteti postoji varijanta da nekome ko ima gametracker kredite (GTC) vise o tome ovde
    (mora biti ulogovan da bi video billing stranicu) kostace te nesto skuplje od 20 eura ali mozes da pitas da ti neko ko ima GTC prebaci odredjen broj (potreban za week boost opciju) a ti tojj osobi da uplatis novac postnetom (ako si iz srbije,ili neki drugi nacin ako si iz druge neke zemlje)
    Ali onda moras da cekas kad imas mogucnost da uzmes week i da pecas tajming ja sam ranije "pecao" week boost ili da ponudis malo vise n a aukciji vise o tome ovde pa da ne budes duzan da cekas kad ce slobodan termin za week

Member Array

A ne znam nikoga trusted,odakle si ti?Verovatno da sam i vise nego u mogucnosti da ti posaljem novac.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Delije23 View Post
    A ne znam nikoga trusted,odakle si ti?Verovatno da sam i vise nego u mogucnosti da ti posaljem novac.
    Ne preporucujem da saljes novac bilo kome ko je nepoverljiv i nemoj biti lakoveran nas covek hoce da zezne i za 1 euro ,preporucujem da zamolis nekog poverljivog od administratora ako zeli da ti pomogne na taj nacin.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)