KGB Support - Pitanje?
Results 1 to 11 of 11
    Junior Member Array

Angry KGB Support - Pitanje?

Zanima me samo zašto postoji nepisano pravilo da na odgovor iz Supporta čekaš minimalno 24h?
    Znači prekjuče sam tražio web host i ovaj nije uspeo 10minuta da bude tu, evo opet čekam ceo dan...
    Kakav vam je to support kada je "radno" vreme od 20:00-20:20?
    Ništa loše ali imate samo 1 radnika u supportu (ne računam fufice za uplate) koji "radi"?
    Znači 24h da čekam za odgovor na pitanje, ne podršku... Strasno...
    I još jedno pitanje:
    Plaćamo vam premium a dobijamo lite koji se može uzeti za 5e VPS...?!

Senior Member Array

Quote Originally Posted by ^G[L]A^~W4J774CHU View Post
    Zanima me samo zašto postoji nepisano pravilo da na odgovor iz Supporta čekaš minimalno 24h?
    Znači prekjuče sam tražio web host i ovaj nije uspeo 10minuta da bude tu, evo opet čekam ceo dan...
    Kakav vam je to support kada je "radno" vreme od 20:00-20:20?
    Ništa loše ali imate samo 1 radnika u supportu (ne računam fufice za uplate) koji "radi"?
    Znači 24h da čekam za odgovor na pitanje, ne podršku... Strasno...
    I još jedno pitanje:
    Plaćamo vam premium a dobijamo lite koji se može uzeti za 5e VPS...?!
    Pa uzmi vps, i vidi jel ce ti se isplatiti. Sve stariji bugovi moras fixovati ili ce se ti obarati server nonstop, ali bi tada dosao na ovom forumu i molio za pomoc.
    bolje ih pitaj na sajtu, preko kontakt forme nego ovde na forumu .

Junior Member Array

Neće niko da kuka veruj mi😉
    Lako se sve reši, imao sam već VPS i srv je bio u top 50 nije pao ama ni jednom.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Riste#Kga View Post
    Pa uzmi vps, i vidi jel ce ti se isplatiti. Sve stariji bugovi moras fixovati ili ce se ti obarati server nonstop, ali bi tada dosao na ovom forumu i molio za pomoc.
    Neko jos uvek veruje u ovu pricu o bagovima? XD
    Svi bagovi i exploiti se resavaju i kace na javne forume sa kojih i kgb ubacuje to na svoje servere, svako moze to da skine i ubaci na vps

Junior Member Array

Ajde bre vise odgovori na mrtvvi tiket sto vam bogova, kad vi dugujete nešto to čeka 2 dana a kad mi nesto odma fufa ana suspednuje. ..

Senior Member Array

Quote Originally Posted by luka317 View Post
    Neko jos uvek veruje u ovu pricu o bagovima? XD
    Svi bagovi i exploiti se resavaju i kace na javne forume sa kojih i kgb ubacuje to na svoje servere, svako moze to da skine i ubaci na vps
    Luka ja sam pawn batalio jako dugo vreme cim sam se uposlio u jednu IT kompaniju, tako da cs mi nije prioritet pa nisam ni u toku sa tim forumima a iskreno me i ne zanima .
    Sve sto sam znao o par ruskih forumi koji se bave tom tematikom sam ih zaboravio, tako da... Cinjenica je da ce uvek izlaziti nekih novi exploiti.

Trenutno se fokusiram na par projekte da zavrsim i da uzmem $, od cs-a i gubljenja vremena sa pawnom mi nista ne znaci. Nekada kada imam slobodnog udjem na Milf serverima ali to je retkost.

Senior Member Array

Prilicno sam siguran da mozes dosta velike pare da zaradis na pluginu koji ce da stiti od SteamID changera.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Junior Member Array

Rechecker i hash sid, šta oš više? Ne možeš ti da znas da li neko koristi steamid changer osim po fajlovima u cs folderu, NIJE MOGUĆE napraviti plugin koji bi detect tako nesto jer radi isto kao ovi cracked cs, edita onaj fajl za steam...

Senior Member Array

Znam ja to, samo kazem obzirom da Riste tvrdi da je uspeo da napravi nesto sto resava problem Ż\_(ツ)_/Ż
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by SkazzY View Post
    Prilicno sam siguran da mozes dosta velike pare da zaradis na pluginu koji ce da stiti od SteamID changera.
    Ne, ne mozes zaraditi vise para na game plugine od izrada sajtova i tipa Data Science Machine learning (AI botove), u zabludi si.

A posto si zapeo za taj "fix", izbacicu to ovde javno samo da vidim u ovom kompu ako ga jos imam. I nisam rekao da sam ja radio taj plugin nego vec nasao resenje.

Senior Member Array

Takvu stvar, evo ja cu odmah da ti nadjem brda ljudi koji ce da plate lepe pare za to. Verujem da to ne bi izbrisao, to ti je kao da izgubis zlatnu polugu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)