Serveri se sami odaju u favorites i kresuju cs
Results 1 to 23 of 23
    Senior Member Array

Angry Serveri se sami odaju u favorites i kresuju cs

Vec nekoliko dana mi pri ulasku u cs 1.6 se desava da mi zabaguje igrica i nakon sto uspe da ocita/otvori cs direktno mi otvara bostovane servere, zatim kada odem u favorites pored 4 servera koja sam ja stavio uvek se nadju jos nekoliko.
    Izbrisem ih, kada hocu da izadjem iz cs-a zabaguje sve i moram da restartujem racunar.

Sada se vec dodaju 5 servera sami od sebe i bagovi su ne izbezni. U fajlu za podesavanje favorites-a stoje samo serveri koje sam ja dodao i koje igram ovih sto mi sami budu ubaceni ih nema tu ni kada ih ne izbrisem u cs-u.

Mene zanimaju 2 stvari, 1 da li se to moze resiti bez reinstalacije cs-a i drugo kako je se to desava jer nisam jedini pitao sam igrace na serverima gde igram i oni imaju iste probleme i isti serveri se dodaju tu.
    -na gt.rs sam ih prijavio i primetio da su svi slabo rankovani ali puni.

Da napomenem da ne koristim nikakav cit ili neku skriptu, nemam viruse jer i nemam nista na ovom racunaru (par programa za rad i projekte koje sam ja uradio).
    Stefan Nikolic - CyberFX
    - Web & graficki dizajner - & front developer.

| FB Stranica: Page
    | Galerija: Deviantart

FullPowerHD

| Facebook: Stranica
    | Youtube: Kanal

Kevia degeneriku riperski leci se!

Senior Member Array

To se desi kad udjes na random servere koji koriste slowhack. Moras da odradis potpuni reinstall igre.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Senior Member Array

Uzmi steam cs, malo manje boli glava

Senior Member Array

Nista ti ne znaci ako ne znas da se pazis.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.

Senior Member Array

mislim da je nemoguce to u cs stimu, da modifikuje te fajlove i slicne zebancije..da je propust u tom pechovanom p47

Senior Member Array

Kao sto rekoh, nije moguce ako znas bar malo da se pazis.

Senior Member Array

Da znam za to samo sto se meni ne dodaju u fav serveri vec 5 sekudni nakon ulaska na bilo koji server (jos ni ne krene runda vec sam prebacen na rumunski server)
    Da napomenem nisam non steam na steamu se to desava iako sam svaku mogucu komandu zabranio na klijentu ali svakako nadje se propust i desi se ,a kao sto sam se zalio ovd epo forumu prijave servera niko ne gleda osim toga binduje mi tipa f1 za "name STEAM BOOST.ru" w say ip njihovog servera itd da ne nabrajam sad.
    ja odem u config da iskontrolisem fajlove sve je u redu odem u user config ista stvar ..
    pa sad odakle sav taj sadrzaj naime napravi cfg fajlove u steamapps/hifelife/ (ne u cstrike) i execuje ili includuje nekako iz main foldera tu konfiguraciju ali takodje reinstalacija cs-a ne pomaze vec samo rucno da odes i obrises svaki fajl...
    Ne znam da li bi pomoglo ako bi se sakrio folder (mada svi znaju kako je imenovan i otprilike putanju meni jos nije default putanja vec na drugoj particiji stavljanjem cfg fajlova na read only nece pomoci (rekao bih da je to blokada samo od strane klijenta ali ne i od strane servera ispravite me ako gresim)ali i da znaci nesto opet u ovom slucaju nebi pomoglo .
    Za sve one koji ce da napisui pa prijavi server neka se ne obracaju sa relativno besmislenim komentarom zar mislite da vec nisam jedno 20ak puta prijavio sto na mail sto na report opciju uz validne dokaze i ti serveri mogu da imaju slowhacking u vidu bindovanja mogu da menjaju i game menu fajlove (new game,options,quit..) mogu da menjaju config fajlove mogu da imaju po 20 botova i nisu banoani dok ako bih ja stavio dobio bih ban pitam se koaj je tu politika.
    @cyberfx posalji mi ip servera na koji te redirektuje da i ja prijavim mozda neko pogleda kada nas vise prijavi isti server.

Senior Member Array

Nije moj problem kao tvoj, mene ne redirektuje nijedan server na drugi, i koliko sam ja primetio nisu u pitanju rumusnki vec srpski serveri.
    Necu da imenujem da se ne shvata kao reklama jer neki i nisu hostovani na kgb od onih na koje igram.

Dakle, kada ulazim u cs crn mi ekran par sekundi nekad i par minuta, pa zatim mi samo slika stoji neko vreme pa otvori internet karticu sa serverima, odem u fav karticu i tu su uvek dodati oni koje sam prethodno obrisao (prvi put su bila 3) i sada vec raste taj broj ucestalo.
    Prilikom igre sve je normalno, medjutim kada izlazim iz cs-a bezobzira da li sam se diskonektovao ili direktno sa servera izlazim zabaguje i moram da rstartujem racunar i kada opet udjem opet se dodaju serveri koje odmah brisem (i normalno grskom brisem i servere na kojima igram)

Da napomenem, da brisem igricu pa da je instaliram necu jer onda necu ni da igram vise (zbog statusa na serverima i zbog imovine da kazem, primer na ze imam mnogo para visok level i jednu listu gde sma vise od pola zavrsio a cilj je normalno sve da se predje).

Ono sto sam primetio kada sam isao da prijavim te servere na gt.rs svi su navedeni da su Srpski kao i sama imena servera jer su na Srpskom, svi su konstantno puni 32/32, i nijednom od njih nije zamrznut rank. Ja bih licno predlozio da se banuju ip tih servera da bi se hosteri tih servera pozabavili licno jer oni omogucavaju to.

Jedno sto ja kapiram tu je da neko koristi taj hack ili kako ga vec nazvati koji prodaje serverima kao sto je boost samo ovo je u neku ruku jace, ko ima vise servera u fav mislice da je on dodao i igrace na tim serverima.
    -ja ne igram pub/dm i slicne jer mi nisu zabavni

realno me boli uvo, kada mi pukne film izbrisacu cs, reinstaliracu racunar i necu ni da igram vise ali mislim da je sramotno ovako postupiti prema igracima
    -jedno cu da kazem dodatno pa neka je i reklama, usao sam 1 ze server nzm tacno koj sa gt.rs-a turski, nije mi se svideo i izasao sam i posle sam hteo da pogledam kakav je dark profesional ze isto sa gt.rs i nisam mogao da udjem jer je bio pun i od tada mi se ovo desava (naravno nisam siguran da je ovo od toga ali moze bit)
    Stefan Nikolic - CyberFX

FullPowerHD

Senior Member Array

Verovatnlca da mozes zapravo da nadjes kako tacno se to desava je praktkcno nepostojeca tako da, u slucaju da neces da reinstall cs, mozes samo da da igras sa tim i da se nerviras. To se desava kad se ulazi na random servere koji se nadju na gametracker-u.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by SkazzY View Post
    Verovatnlca da mozes zapravo da nadjes kako tacno se to desava je praktkcno nepostojeca tako da, u slucaju da neces da reinstall cs, mozes samo da da igras sa tim i da se nerviras. To se desava kad se ulazi na random servere koji se nadju na gametracker-u.
    Hahaha, pa cemu onda sluzi gametracker ako ne za to?
    -msm slazes da se ne ukazi na ne proverene servere, ali kako da proveris ako ne udjes, ja nisa uzeo ip sa nekog warez sajta nego sa gt.rs, racunam rank nije banovan jos ima visi rank, duze vreme je aktivan server i dobijem bananu.

Iskreno smatram da ako neko treba da pazi to je onaj koji uzima pare od servera dakle hosting koji hostuje i sajt koji odobrava reklamiranje. Mislim da bi bilo posteno..
    Stefan Nikolic - CyberFX

FullPowerHD

Senior Member Array

To ti je isto kao da krivis policiju zato sto te je udario auto kad si ti istrcao ispred njega na sred auto-puta. Uvek ce biti takvih servera i protiv toga nista ne moze da se uradi.
    Edit : Slazem se potpuno da te servere treba banovati cim ih neko report-uje. Da ne bude da branim servere koji to rade.
    Last edited by SkazzY; 28-02-2019 at 23:57.

Junior Member Array

nije to nikakav slowhack..

Senior Member Array

Po informacijama koje je dao, to deluje kao slowhack. Mada cudno je ako dodaje random server na kojima nisi bio i nisu medjusobno povezani (ako je to slucaj), mada mi ne pada na pamet zasto bi to moglo da se desi.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by CyBerFX View Post
    Nije moj problem kao tvoj, mene ne redirektuje nijedan server na drugi, i koliko sam ja primetio nisu u pitanju rumusnki vec srpski serveri.
    Necu da imenujem da se ne shvata kao reklama jer neki i nisu hostovani na kgb od onih na koje igram.

Dakle, kada ulazim u cs crn mi ekran par sekundi nekad i par minuta, pa zatim mi samo slika stoji neko vreme pa otvori internet karticu sa serverima, odem u fav karticu i tu su uvek dodati oni koje sam prethodno obrisao (prvi put su bila 3) i sada vec raste taj broj ucestalo.
    Prilikom igre sve je normalno, medjutim kada izlazim iz cs-a bezobzira da li sam se diskonektovao ili direktno sa servera izlazim zabaguje i moram da rstartujem racunar i kada opet udjem opet se dodaju serveri koje odmah brisem (i normalno grskom brisem i servere na kojima igram)

Da napomenem, da brisem igricu pa da je instaliram necu jer onda necu ni da igram vise (zbog statusa na serverima i zbog imovine da kazem, primer na ze imam mnogo para visok level i jednu listu gde sma vise od pola zavrsio a cilj je normalno sve da se predje).

Ono sto sam primetio kada sam isao da prijavim te servere na gt.rs svi su navedeni da su Srpski kao i sama imena servera jer su na Srpskom, svi su konstantno puni 32/32, i nijednom od njih nije zamrznut rank. Ja bih licno predlozio da se banuju ip tih servera da bi se hosteri tih servera pozabavili licno jer oni omogucavaju to.

Jedno sto ja kapiram tu je da neko koristi taj hack ili kako ga vec nazvati koji prodaje serverima kao sto je boost samo ovo je u neku ruku jace, ko ima vise servera u fav mislice da je on dodao i igrace na tim serverima.
    -ja ne igram pub/dm i slicne jer mi nisu zabavni

realno me boli uvo, kada mi pukne film izbrisacu cs, reinstaliracu racunar i necu ni da igram vise ali mislim da je sramotno ovako postupiti prema igracima
    -jedno cu da kazem dodatno pa neka je i reklama, usao sam 1 ze server nzm tacno koj sa gt.rs-a turski, nije mi se svideo i izasao sam i posle sam hteo da pogledam kakav je dark profesional ze isto sa gt.rs i nisam mogao da udjem jer je bio pun i od tada mi se ovo desava (naravno nisam siguran da je ovo od toga ali moze bit)
    Ako je vec ovako onda je moguce da si ranije imao te servere u favoritima (mozda su bili drugi na tim adresama ,obzirom da su nasi serveri sumnjam da je neko stavio bilo sta od slowhackinga na isti)a desavalos e da se nekako iz kesa izvuce i dodavaju opet u favorite serveri
    koji su ranije bili pa obrisani (to je slucaj recimo sa warzone cs-om a imao sam i na drugim non steam "verzijama" (tj. v4.2 kgbov takodje)...

Slazem se potpuno da te servere treba banovati cim ih neko report-uje. Da ne bude da branim servere koji to rade.
    Naravno da treba da ih banuju ali to slabo radi administracija i na gt.com i na gt.rs ( naravno sve propada pa i taj gt.rs) ali ne mora toliko brzo.

Inace jako je cudno to sto se pojavljuju drugi serveri koji nisu usko povezani sa igracme u voom slucjau cyberfx-om a uz to zasto bi neko ( da je slowhack) stavljao slowhacking a dodavao tudji server ?

Member Array

Mislim da sam citao jedan post na fb i kazu da je novi nacin boosta

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Nerazzurri View Post
    Mislim da sam citao jedan post na fb i kazu da je novi nacin boosta
    E bas ce napuniti server ako ovo bude "nacin boosta"

Senior Member Array

GT.RS uvodi opciju bustovanja servera koji će se pojavljivati u favorit listi, trenutno testiraju pa se zato smenjuje lista servera non stop, e sad, zašto crashuje ne znam, ja nemam problem

Senior Member Array

Nije losa to ideja.. Samo ne znam kako ce da se izbegnu 200 novih servera u favorite

Senior Member Array

Gde bre nije losa ideja. GT da radi slowhack za koji se svo vreme prica da je strogo zabranjen. Favorites je favorites, ja da sam hteo da dodam neki server iz internet taba i favorites, ja bih ga dodao.

Senior Member Array

Mojne mi dirate favorites, mislim stvarno...
    Mada ako je to samo na njihovom CS-u, steam uživancija.
    Svako ko preuzme njihov CS ima i prava kojih treba da se prihvati.
    Tako da slobodno
    Srećna Nova godina!

- CS COMPLETE [CS 1.6+CSS+CS:GO] -
    [CS:GO sa prime nalogom]
    1200 RSD
    + Company of Heroes 2
    Dostupno: 10

- CS 1.6 -
    400 RSD
    Dostupno: 30

(SAFE) Kupovina je sigurna.

❄ UŽIVAJTE U GAMINGU 2019 ❄

Senior Member Array

I jako brzo vise niko nece preuzimati njihov CS i boost ce biti apsolutno i totalno beskoristan.

Senior Member Array

Pa msm ako planiraju da ubace foru: daj vise para od bustanja da bi tvoj server bio u igracevom favorite (ili bar da daju preko plagina menu DA ili NE za ubacivanje clinetu), sto da ne, njihov cs, njhihova stvar ako nekom ne bude odgovaralo nek uzme bolje patchovane kantere, a ima ih nekoliko

edit: mada siguran sam da nece to da rade jer ako svi polako predju na drugi cs, odlazi im bust u zaborav
    Last edited by JocA1; 04-03-2019 at 11:57.

Senior Member Array

Ma realno ja sam kao steam client sto se njih tice siguran e sad slazems e za opciju da ne (obzirom da ce 90odsto igraca reci ne to se nece isplatiti ,ali ako oni krenu sa tim vidom slowhacka onda je to regularno i nase ugrozavanje i iskoriscavanje (ja na to tako gledam,jker bez mog znanja i odobrenja naprave takav vid)
    Inace ja non steam cs imam instaliram neki arapski patch pa samim tim ne mogu da me kecaju sa tim
    Osim ako ja rucno ne ubacim master server kgbom sto sigurno necu ..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)