[PHP] Gb gametracker free dl
Results 1 to 20 of 20
    Junior Member Array

Default Gb gametracker free dl

Free download gb gametracker
    Download link KLIK
    htaccess dl klik

Demo KLIK
    Last edited by naxis; 03-04-2019 at 13:15. Reason: link

Junior Member Array

Thank you for sharing.
    but the file is missing .htaccess

Junior Member Array

file have .htaccess but you need edit /etc/apache2/sites-available/default and change AllowOverride None to AllowOverride All

Junior Member Array

DL for htaccess CLICK

Junior Member Array

Thank you

Junior Member Array

Quote Originally Posted by naxis View Post
    Free download gb gametracker
    Download link KLIK
    htaccess dl klik

Demo KLIK
    kako ovo radi?
    sta treba povezat?
    objasni sta sve ima?

Junior Member Array

AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAH 150 RUPA gore nego et panel nemas finalnu verziju bez bagova, a i ide nov gt sa cs 1.6 boost i csgo boost
    RootSec HUB - Archive & Hacking Community

Join Now

Member Array

Quote Originally Posted by RootSec View Post
    AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAH 150 RUPA gore nego et panel nemas finalnu verziju bez bagova, a i ide nov gt sa cs 1.6 boost i csgo boost
    Sve se to moze srediti.

Senior Member Array

Koja debicina... E moj ti, imam celu verziju. A onaj ko ga je podelio neka mi poduva ***** .
    Posto je placen ceo gt.
    Sto ne budete malo kreativniji pa da radite kako treba, svako bi danas da bude uspesan na kopiranju drugih i unistavanju drugih.
    Uglavnom niste trebali da se mucite, mogao sam da vam ga dam na koriscenje posto ja nisam mogao zbog privatnih obaveza koje su mi zivot promenile na bolje zadnjih 3 god.
    Ali jbt navikli smo vecina nas ovde na kopiranje i unistavanje svega
    Pozdrav za staru gardu.

У СРЦУ МОМЕ ТИ СИ ЈЕДИНА ЗНАЈ!

Црвена Звезда Београд

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Sefe Koji Ti Je Vrag? View Post
    Koja debicina... E moj ti, imam celu verziju. A onaj ko ga je podelio neka mi poduva ***** .
    Posto je placen ceo gt.
    Sto ne budete malo kreativniji pa da radite kako treba, svako bi danas da bude uspesan na kopiranju drugih i unistavanju drugih.
    Uglavnom niste trebali da se mucite, mogao sam da vam ga dam na koriscenje posto ja nisam mogao zbog privatnih obaveza koje su mi zivot promenile na bolje zadnjih 3 god.
    Pozdrav za staru gardu.
    dzabe braco ovde sve mora ili dzabe da das ili da ti ukradu pa da podele ne umeju sami da odrade.

Respect to Iwantchitzz

Senior Member Array

Posto je placen ceo gt.
    Pozdrav za staru gardu.

Znaci vas dvoje ste u istoj ekipi, dakle u redu je da vi objavljujete necije fajlove privatne, a kada objave vas odmah "prepucavanja".

Ovaj doticni RootSec koji se krije iza slike https://scontent.fskp2-1.fna.fbcdn.n...e8&oe=5D46A55E
    jasno se vidi da je rec o nezrelom i nevaspitanom detistu, a kome nije jasno bice. U ovoj ekipi osim ova 2 im je prikljucen i Zlaja Music iz Bih, zvanom zlaja.click na ovom forumu a ima vise naloga!

I na doticnom vasem "hostingu" spodeljujete fajlove koje su autorski zasticene ?

Posto vidim u signature ovom doticnom stoji neka reklame kao "Hakerski community", pa ja bi da pitam administraciju KGB Hostinga posto vidim da nije obrisan njegov sig jel vi uopste dozvoljavate ovakav sadrzaj? ranije niste, mozda je nekih izmena pa da pitam.
    Last edited by Riste#Kga; 13-04-2019 at 15:28.
    FreeLancer & Web Developer.
    Kontakt: E-Mail & Skype.
    Respect: Zlajo192, Wroy.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Cyber_Police -.-" View Post
    dzabe braco ovde sve mora ili dzabe da das ili da ti ukradu pa da podele ne umeju sami da odrade.
    Ma *****i, nemaju para da plate nekoga nego da kopiraju i kradu.
    Ne znaju da cene neciji trud i rad, al jbg shvatice nekada

Quote Originally Posted by Riste#Kga View Post
    Znaci vas dvoje ste u istoj ekipi, dakle u redu je da vi objavljujete necije fajlove privatne, a kada objave vas odmah "prepucavanja".

Ovaj doticni RootSec koji se krije iza slike https://scontent.fskp2-1.fna.fbcdn.n...e8&oe=5D46A55E
    jasno se vidi da je rec o nezrelom i nevaspitanom detistu, a kome nije jasno bice. U ovoj ekipi osim ova 2 im je prikljucen i Zlaja Music iz Bih, zvanom zlaja.click na ovom forumu a ima vise naloga!

I na doticnom vasem "hostingu" spodeljujete fajlove koje su autorski zasticene ?

Posto vidim u signature ovom doticnom stoji neka reklame kao "Hakerski community", pa ja bi da pitam administraciju KGB Hostinga posto vidim da nije obrisan njegov sig jel vi uopste dozvoljavate ovakav sadrzaj? ranije niste, mozda je nekih izmena pa da pitam.
    ? Ti meni nesto?
    Izgleda da si malo pomesao konce.
    Vrati se pa procitaj malo moj post, pre nego sto krenes da me komentarises

Црвена Звезда Београд

Junior Member Array

Evo cime se RootSec mali klinac bavi....
    Coveku sam izradio template link a on faca ukrao link strasno...
    iSerbia.rs

Senior Member Array

Quote Originally Posted by rade023 View Post
    Evo cime se RootSec mali klinac bavi....
    Coveku sam izradio template link a on faca ukrao link strasno...
    Jbg... Toga ce uvek biti nije jedini.
    Najgore sto se neko iscima da uradi nesto kako treba klijentu i onda neko usere to iz ko zna kojih razloga.

Црвена Звезда Београд

Senior Member Array

Najgore sto se neko iscima da uradi nesto kako treba klijentu i onda neko usere to iz ko zna kojih razloga.
    uvek ja to bilo i uvek ce biti brate.

Respect to Iwantchitzz

Senior Member Array

To je sve samo ne "projekat" i nije "kako treba", jer da je bilo kako treba ne bi neko usao tek tako i prosirio projekat svima. Kada radis za klijente trebas raditi to kvalitetno ili nemoj raditi uopste ako vec ima propuste, ovo nije bag nego propust. SQLi.

I sumnjam da bi neko radio za $ sa nekim ko se krije iza tih anonimnih nikova i rade kojekakve gluposti po forumima.

Pa i ne mozes ih kriviti sto sada spodeljuju, jer doticni RootSec koji se javio je takodje objavljivao svasta od warez sadrzaja iako nije on taj "koji upada u neciji websajt" nego nasao sa treceg lica i spodeljuje, ovo se zove karma u zivotu.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Riste#Kga View Post
    To je sve samo ne "projekat" i nije "kako treba", jer da je bilo kako treba ne bi neko usao tek tako i prosirio projekat svima. Kada radis za klijente trebas raditi to kvalitetno ili nemoj raditi uopste ako vec ima propuste, ovo nije bag nego propust. SQLi.

I sumnjam da bi neko radio za $ sa nekim ko se krije iza tih anonimnih nikova i rade kojekakve gluposti po forumima.

Pa i ne mozes ih kriviti sto sada spodeljuju, jer doticni RootSec koji se javio je takodje objavljivao svasta od warez sadrzaja iako nije on taj "koji upada u neciji websajt" nego nasao sa treceg lica i spodeljuje, ovo se zove karma u zivotu.
    Ti si mene decko uporedio sa likom gore da sam ja u nekoj semi sa njima.
    To da li je neko nesto podelio ili probio je nebitno.
    Ovde ja nemam karmu ako mislis na mene, jer kao prvo nemam nista sa obojicom, a kao drugo nisam nikome nista ukrao niti bilo sta.
    Govorim u globalu kako za ovu temu tako i za druge.
    A i za kraj niko od njih dvojice nije radio taj gt

Црвена Звезда Београд

Senior Member Array

Nikita,
    Hajde da budem fer ipak iako si djubre od coveka, povuci se sa tih gluposti i pametovanjem sa ddos napade.
    Budemo li imali jos jednom takve napade tvoje podatci ce zavrsiti javno ili cemo pokrenuti tuzbu protiv tebe.

Takodje fajlove od shark gp i sajta imas rok od najkasnije 24h da sklonis.
    Last edited by Riste#Kga; 16-04-2019 at 19:37. Reason: edit ajde da mu dam 2 sansu iako je djubre od coveka

Junior Member Array

Evo ovako i ja da se "nadovezem" , ko je ovo boli me ku*** @Sefe Koji Ti Je Vrag?.
    A ti Nikita sve sto budes uradio ide free na svaki moguc forum bolje ti je da se smiris , mnogo si pustio muda.
    da nebi i gb h***** sajt dosao free a vec ga imam veruj mi. tako da zajebi taj ddos itd kad si glup kao noc pozz od naxis-a vidimo se.

Junior Member Array

Kome trebaju podaci od malog smrada neka se javi.Mali je lociran i znam mu tačnu lokaciju i broj telefona!
    iSerbia.rs

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (2 members and 1 guests)

1. naxis,
  2. Pićunak