CS Forever ZM
Results 1 to 6 of 6

Thread: CS Forever ZM

Senior Member Array

Default CS Forever ZM

Pokusao sam da izbegnem dolazak na forum i pljuvanje, al nazalost nije mi ostala ni jedna druga opcija.

Milion vec tema kroz istoriju ovog hostinga je otvarano vezano za moj server, i evo nas opet...
    Posle 8 godina konstantnog rada i obaranja svakog rekorda koji postoji u ovoj igrici dosli smo do toga da igraci vise ne mogu ni da ulaze na server jer ih server konstantno dropuje.
    Prvo je bilo predjite na rehlds + reuniuon, mi smo poslusali, izgubili smo 50% igraca.. Juce sam vratio server na dproto, reinstalirao ga, ali situacija je ista.
    Na odgovore na tikete cekamo po MESEC dana... Mesec dana ljudi, jel to normalno?

Server konstantno dropuje sve igrace, konstantno bez prestanka i bukvalno niko nema mogucnost da igra. Ne znam kako je statistika igraca uopste ovakva kakva jeste...

Sve plugine za CS Forever sam ja pravio, plugine identicne koristi vec 8 godina i ne postoji nacin da je problem u pluginima. Podrska nas je konstantno ubedjivala da je dropovanje zbog plugina, zato sam malo pre iskljucio sve plugine sem zombie_plague40 i zombie klasa, restartovao server i server je konstantno dropovao i dalje.

Ovo je problem do hostinga koji oni ne umeju da rese jos od novembra 2018 godine i ovo je uzrokovalo propadanje CS Forever Zombie servera. Svako ko je ovde iole dugo i iole prati situaciju u CS sceni, zna na kakvom je glasu CS Forever bio i na koji nacin je taj server funkcionisao.

Ja sam uradio sve sto je u mojoj moci, ali ovde ocigledno nema spasa. Reunion + rehlds je sa sobom doneo druge probleme, ali je i tamo dropovao nenormalno, dproto donosi svoje probleme. Ima li svrhe vise drzati CS servere?

Ako nekog zanima da cita malo sta smo vec prolazili sa ovim serverom, evo vam neke teme
    https://forum.kgb-hosting.com/showthread.php?t=101518
    https://forum.kgb-hosting.com/showthread.php?t=85157

Znaci, da neko ne shvati pogresno, ne mislim ni u jednom trenutku da KGB hosting nesto namerno radi ili da namerno nece da rese problem. Ali vas molim, kao vas klijent vec punih 8 godina, da mi ne govorite kako je problem u mom serveru, do mojih plugina, modela, modula i td. jer se u cs materiju razumem daleko bolje od vecine ovog foruma i vecine vase podrske i znam kako funkcionise svaka sitnica koja se pokrece na mom serveru. Problem je u instalaciji servera ili do necega drugog na sta ja ne mogu da uticem. Lakse ce da mi bude da mi lepo kazete da ne moze da se resi problem, pa da ugasim server, a ne vise da mucim svoje igrace koji ocajnicki zele da igraju na serveru, a ne mogu. CS Forever je 8 godina na glasu kvalitetne igre bez vestackih punjenja, dobre ekipe i toga, a sad kad je to sve oduzeto koja je svrha svega?

=== MOJ PORTFOLIO ===
    === Zombie Plague 4.3 PREMIUM ADDONS ===
    === Moje tutoriale i plugine mozete pronaci OVDE. ===
    === Sredjivanje Zombie Plague servera, javite se ovde ===

<3 CS Forever Zombie Plague <3 - 193.192.59.62:27015

Super Moderator Array klipica's Avatar

Znas li nekoga ko je izbacen sa servera? Sta mu pise kada ga izbaci? Da li pise nesto u konzoli? Igrac kojem se to desava treba da ukljuci developer 1 i pogleda konzolu nakon sto ga server izbaci.

Milion slucajeva da se neko zali na dropovanje igraca, kako na forumu tako i izvan, a niko ne govori sta pise tim igracima sto budu izbaceni, jer ista ta poruka se ispise u server konzoli kada neko svojevoljno izadje. Ne moze problem biti resen kada nemamo apsolutno nikakav trag niti mozemo reprodukovati. Mene ni jedan server nije tako izbacio niti se to desava na mom serveru.
    Last edited by klipica; 13-05-2019 at 14:42.
    Code:
    #YoMama {
        width: 200%;
        overflow: visible;
    }

Senior Member Array

Quote Originally Posted by klipica View Post
    Znas li nekoga ko je izbacen sa servera? Sta mu pise kada ga izbaci? Da li pise nesto u konzoli? Igrac kojem se to desava treba da ukljuci developer 1 i pogleda konzolu nakon sto ga server izbaci.

Milion slucajeva da se neko zali na dropovanje igraca, kako na forumu tako i izvan, a niko ne govori sta pise tim igracima sto budu izbaceni, jer ista ta poruka se ispise u server konzoli kada neko svojevoljno izadje. Ne moze problem biti resen kada nemamo apsolutno nikakav trag niti mozemo reprodukovati. Mene ni jedan server nije tako izbacio niti se to desava na mom serveru.
    Ne mogu ja nikako da znam sta pise tim igracima kada oni udju, dropuje ih, nikada vise ne udju. Ja vidim sta pise meni u konzoli, a to je da se igraci dropuju bez prestanka. A ne treba mi konzola da bih to video, vidim i grafik servera..
    Iskljucio sam sve modele zombie moda i apsolutno sve plugine i ostavio samo osnovni plugin sve sa zombie_source i v_knife_zombie modelima i server i dalje dropuje. Nema to veze sa pluginima i resursima kao sto rekoh...

=== MOJ PORTFOLIO ===

Senior Member Array

Sigurno ima neki stalni igrac koga imas u grupi ili na FB-u kojeg isto dropuje. U sustini ti niko ne moze detaljnije pomoci bez informacija koje je klipi trazio.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Super Moderator Array klipica's Avatar

Quote Originally Posted by MiljanX View Post
    Ne mogu ja nikako da znam sta pise tim igracima kada oni udju, dropuje ih, nikada vise ne udju. Ja vidim sta pise meni u konzoli, a to je da se igraci dropuju bez prestanka. A ne treba mi konzola da bih to video, vidim i grafik servera..
    Iskljucio sam sve modele zombie moda i apsolutno sve plugine i ostavio samo osnovni plugin sve sa zombie_source i v_knife_zombie modelima i server i dalje dropuje. Nema to veze sa pluginima i resursima kao sto rekoh...
    Nisam napisao post zato sto ti ne verujem da imas taj problem, vec zato sto zelim informacije da bih saznao zasto se desava. Ne mozemo resiti ako ne znamo zasto se desava.
    Code:
    #YoMama {
        width: 200%;
        overflow: visible;
    }

Senior Member Array

Ovo mi je poslao jedan igrac, mada koliko ja znam ovo nema veze sa dropovanjem vec sa prevelikim brojem pravljenja entitija i u glavnom se desava na pojedinim mapama.

=== MOJ PORTFOLIO ===

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)