[Pomoc] Trazim nekog' ko se razume u Plugins i Mod edit.
Results 1 to 4 of 4
    Junior Member Array

Thumbs up Trazim nekog' ko se razume u Plugins i Mod edit.

Pozdrav svim korisnicima ovog foruma.

Trazim ljude koje se razumeju u pravljenje (I popravljanje) / editovanje plugina i Modova. (Generalno Amxmod/x)

U planu imam CSO Zombie mode sistem koji bi bio unikatan i koji "mozda" ne bi bio problem se napraviti. (za one koje znaju sta rade)

U slucaju da je neko zainteresovan, moze da se javi ovde na threadu ili u DM, i mogu objasniti sta imam u planu.

U slucaju da je moguce sve da se uradi sta planiram, rado cu podeliti server sa osobom / osobama koje pomognu.

Plan je da se sve sredi offline, i kada se sve zavrsi da se server otvori. (Prvo sa manje slotova, pa tek kasnije kad bude vise stalnih igraca da se povecaju slotovi)

Hvala svima koji su procitali i obratili paznju o ovome.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Greetings to all users of this forum.

I'm looking for people which are skilled with making (fixing) / editing plugins & mods.

I am planning a CSO Zombie mode system which would be unique and which "maybe" shouldn't be an issue to make (For the ones which know what they are doing with amxmod/x)

In case someone is interested, feel free to write here at this thread or DM me and i will explain what i have in mind regarding the server.

In case all of this is possible to do & make, i will gladly share the server with the person / people which have helped and made this all possible.

The plan is to make all of this offline first then when its finished the server will be opened. (First with lesser slots, then some time after when we have more sustained people, we can increase the slots)

Thanks to everyone who has read this & paid attention to this.

Gameplay ce biti streamovan redovno na https://www.twitch.tv/saviichi

Senior Member Array

Da ti ustedim vreme, nema sanse da nadjes nekoga da ti to sve lepo uradi i ne trazi novac zauzvrat. Ukoliko imas ceo mod u planu(u slucaju da nisu par izmene na vec postojece CSO modove) spremi 50e pa na gore.
    double penetration sadomazo satisfaction
    kao svedski akcioni kada kazu action

Junior Member Array

To sam mu upravo i ja rekao, a i pitanje je koliko ce uspeti sa modom u danasnje vreme, pogotovo ako znamo da cs scena sve vise propada..

Junior Member Array

Quote Originally Posted by DecaK View Post
    Da ti ustedim vreme, nema sanse da nadjes nekoga da ti to sve lepo uradi i ne trazi novac zauzvrat. Ukoliko imas ceo mod u planu(u slucaju da nisu par izmene na vec postojece CSO modove) spremi 50e pa na gore.
    U slucaju da postoji negde SMA od klasicnog CSO-a gde ide money system (B/M shop) i "damage to money" umesto ammo packs bilo bi briliantno i ustedelo bi vremena i para.

(Ja sam nasao vec DMG to money ali mislim da treba da se podesi(Naravno imam i SMA)

Vec sam pricao sa 2 osobe sto se tice moda PrInCe97 je jedna od te 2 osobe i rekao je slicno kao ti.

Ja sam prvenstveno predlozio da cu dati ownership osobi / osobama koje se pridruze u ovome u slucaju da znaju da prave plugine i modove. (Ali naravno $ nisu van pitanja)

Ja mogu da priznam da ja nemam veze sa vezom sto se tice pravljenja/editovanja/kodiranja pa rekoh ako neko odluci da deli server barem ce ta osoba znati u cemu je problem i ako moze da se sredi. (U slucaju da nesto ne radi)

U slucaju da vec nema CSO SMA o cemu pricam. Glavna promena bi bila promena sistema iz ammo u $

Modele / soundove imam, plugini za extra weapon se mogu naci. (mada imam i gomilu toga)

Ali posto sam pricao vec sa 2 osobe, preferirano je da prave sve od 0 jer mogu da se snadju u kodu u slucaju da nesto ne radi. (Umesto da gube zivce u nekom open source ZM mod SMA)

Cene verujem da variraju od osobe do osobe ali da 50e pa na gore je uglavnom cena.

Ali tu stoji i sto je Prince97 rekao, CS is a dying game i cak da se sve ovo uradi nije garant da ce server biti uspesan.

Mada u slucaju da se neko javi ovde ili u DM ja mogu da objasnim sta imam u planu i nakon toga moze se dogovoriti cena / kako dalje.

(Preferiram Discord sto se tice objasnjenja, mnogo je laksa komunikacija sto se tice text-a / voice-call)
    Last edited by Savichi; 21-05-2019 at 07:39.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)