Design for SWIFT Panel [HTML & CSS]
Results 1 to 21 of 21
    Junior Member Array

Default Design for SWIFT Panel [HTML & CSS]

Pozdrav ekipa,
    Prezentujem vam jedan gpanel dizajn koji je uradjen a nije placen stoji mi u kompu smeta mi iskreno! pa cu vam ga metnuti da ga skinete
    download link , preview
    login stranica

forgot password

index

servers

serversummary

web ftp

support

new ticket

account
    iSerbia.rs

Junior Member Array

if you can please reupload it thanks.

Junior Member Array

fixed
    iSerbia.rs

Junior Member Array

Thank you for sharing

Junior Member Array

http://nerds-hosting.com/
    evo primer kidare male koja samo krade radove !!!! @RootSec
    sajt radio ja , panel ja a dole pise RootSec divno
    sajt http://demo.radisic00.com/mrv/
    gpanel http://demo.radisic00.com/lol/
    iSerbia.rs

Senior Member Array

Quote Originally Posted by rade023 View Post
    a sta si ti ocekivao? sve sto das free zaboravi svoj CP..

Respect to Iwantchitzz

Senior Member Array

Znamo mi sve to ali nazalost ovo je balkan gde deca od 10 godina mogu da prodaju i dele tudje kao svoje ,zato ja licno ner adim sa nasim ljudima niti bilo stya za nase trziste.

Ipak je to taj opasni cika rootsec (balavac mali)

Banovani spamer Array

Quote Originally Posted by Negative|ol0$ View Post
    Znamo mi sve to ali nazalost ovo je balkan gde deca od 10 godina mogu da prodaju i dele tudje kao svoje ,zato ja licno ner adim sa nasim ljudima niti bilo stya za nase trziste.

Ipak je to taj opasni cika rootsec (balavac mali)
    Ne znam sta je teo kad je kacio free na DL, ja ne radim dizajn, a panel je bruka odradjen ko sto ti nikad neces uraditi mozes samo da budes ljubomoran nista drugo a kad ga zavrsim 100% cete ga koristiti ne samo vi nego vecina.
    Samo nekima ne možeš crtati daš free prst neko bi ruku, al šta ćeš dobio si iskodiran panel od nule koji nije et i koji ce dobijati apdejte šta bi još ? Samo znaš da sereš ništa drugo.

Banovani spamer Array

Quote Originally Posted by rade023 View Post
    radio si dizajn samo ja sam ga kodirao ne znam šta oćeš, ostaviću ti copyright boli me ***** nemoj da me smaraš.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by RootSec View Post
    Ne znam sta je teo kad je kacio free na DL, ja ne radim dizajn, a panel je bruka odradjen ko sto ti nikad neces uraditi mozes samo da budes ljubomoran nista drugo a kad ga zavrsim 100% cete ga koristiti ne samo vi nego vecina.
    Samo nekima ne možeš crtati daš free prst neko bi ruku, al šta ćeš dobio si iskodiran panel od nule koji nije et i koji ce dobijati apdejte šta bi još ? Samo znaš da sereš ništa drugo.
    Kada nesto tudje iskoristis red je da se cp ostavi (ako nisi ostavio) posto vidim da footer nosi samo tvoj cp.
    Druga stvar moje radove ne mozes da komentarises jer ih nisi ni vidjao.
    Ja ga necu koristiti sigurno jer ne verujem nikome a nemam namewru da trazim propuste (kojih verovatno ima) i da ih sredjujem jednostavnije je raditi nesto novo .
    Jel moze pitanje zasto si toliko ne vaspitan ?
    Ovde citaju poruke i mladi,nem apotrebe za tim terminima
    I da ne necu ja dobijati "redovan apdejt" vec oni koji budu koristili isti a ako je iko normalan nece ga koristiti iskustvo sa studija mi govori da sve sto je besplatno skupo se placa.

Banovani spamer Array

Quote Originally Posted by Negative|ol0$ View Post
    Kada nesto tudje iskoristis red je da se cp ostavi (ako nisi ostavio) posto vidim da footer nosi samo tvoj cp.
    Druga stvar moje radove ne mozes da komentarises jer ih nisi ni vidjao.
    Ja ga necu koristiti sigurno jer ne verujem nikome a nemam namewru da trazim propuste (kojih verovatno ima) i da ih sredjujem jednostavnije je raditi nesto novo .
    Jel moze pitanje zasto si toliko ne vaspitan ?
    Ovde citaju poruke i mladi,nem apotrebe za tim terminima
    I da ne necu ja dobijati "redovan apdejt" vec oni koji budu koristili isti a ako je iko normalan nece ga koristiti iskustvo sa studija mi govori da sve sto je besplatno skupo se placa.
    Daj neki tvoj rad da vidimo svi pa da komentarišemo ovako ti samo možeš moj da hejtuješ a ja ne mogu tvoj :P ko bude koristio taj ce prijavljivati bagove i propuste a mogu da garantujem da nema ni jedan za sad samo moram da refakturišem kod da bude lakše dodavanje igara i održavanje.

Senior Member Array

Daj neki tvoj rad da vidimo svi pa da komentarišemo ovako ti samo možeš moj da hejtuješ a ja ne mogu tvoj :P ko bude koristio taj ce prijavljivati bagove i propuste a mogu da garantujem da nema ni jedan za sad samo moram da refakturišem kod da bude lakše dodavanje igara i održavanje.
    Evo odmah cu da ti dam oces ceo source code pa da predstavis kao svoje ili?
    Niko ne hejtuje ovde se samo barata cinjenicama a to sto ti ne zelis da prihvatis te cinjenice to je tvoj problem.
    P.S Ja niti jednu liniju koda ne pisem besplatno o tome govore i zadovoljni klijenti.
    Ja cu za dalje iskulirati svaki komentar jer mislim da nisi vredan mog ili bilo cijeg vremena.

Senior Member Array

Jadan si.

Senior Member Array

ovde sta god da se uradi free zanemari se tudji trud i rad iz tih razloga ne dajem free teme vise...

Respect to Iwantchitzz

Member Array

Ovde na forumu su sve dizajneri u ku*cu misle da su dizajneri neko ih slagao jbg. Kad budes napravio svoj background,svoju teksturu, svoje shape-ove i nes orginalno
    onda ces biti dizajner, mogu reci da malo ima pravih dizajnera na balkanu trenutno i tu mogu ubrajati Boris Wicka,obsid1ana,Baltazara,CleaveGFXi ima ih jos nekoliko, ovi ostali jos mora da
    uce pa da krenu da naplacuju svoje radove(naravno ovde ne kazem da treba da ih daju za dzabe, ali ne mogu ih naplacivati preko 10 evra).
    Inace ovaj rad je jednostavan ne verujem da si mogao uzeti 3 evra za ovaj rad , naravno imas ti i boljih radova, ali opet nije to na onom nivou na kom su pravi dizajneri.I nemoj
    samo photoshop koristiti ima tu jos dosta programa sa kojim treba da radis ako zelis da zivis mozda od toga jednog dana.

Member Array

Quote Originally Posted by Cyber_Police -.-" View Post
    ovde sta god da se uradi free zanemari se tudji trud i rad iz tih razloga ne dajem free teme vise...
    A kakve to ti teme imas? sta si ti to dizajnirao,a da je bas tvoje da si ti crtao,a ne nasao neke dve slike na internetu i spojio u jednu i kazes ovo je moj background?
    Jedino sto mozes da naplatis dobro je on izradu foruma ne mislim na dizajn vec na kod tu si dobar, ali kao dizajner tesko.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by fulinhoo View Post
    A kakve to ti teme imas? sta si ti to dizajnirao,a da je bas tvoje da si ti crtao,a ne nasao neke dve slike na internetu i spojio u jednu i kazes ovo je moj background?
    Jedino sto mozes da naplatis dobro je on izradu foruma ne mislim na dizajn vec na kod tu si dobar, ali kao dizajner tesko.
    na forume sam i mislio druze.

Respect to Iwantchitzz

Junior Member Array

Pravi i dobri dizajneri i programeri su plaćeni 1000+ eura i kod nas.
    Ja radim neki početni nivo programiranja u firmi i plaćen sam 600e.

Ovo što se kači po našim forumima veze sa dizajnom, unikatnošću i ozbiljnošću nema.

Srbija je nažalost takva zemlja :banana:

Banovani spamer Array

Quote Originally Posted by Markoni89 View Post
    Pravi i dobri dizajneri i programeri su plaćeni 1000+ eura i kod nas.
    Ja radim neki početni nivo programiranja u firmi i plaćen sam 600e.

Ovo što se kači po našim forumima veze sa dizajnom, unikatnošću i ozbiljnošću nema.

Srbija je nažalost takva zemlja :banana:
    Ovo je free podeljeno a to što ti radiš za nekih šmrljavih 600e to je drugo, ne znam što ti ne objaviš neki free rad ko i ovi ostali što komentarišu radišića pa da vidimo malo vaše radove da ih komentarišemo pošto samo znate da pljujete druge i da pravite hejt, za drugo niste ni sposobni. A dečko jako dobro radi dizajn i svaka mu čast. Slicno ste radili i za Djoxija kad je kacio free radove, takodje i Kevia koji sad moze da vam kupi celu kucu zajedno sa vasim kerom .
    Last edited by RootSec; 17-08-2019 at 12:32.

Junior Member Array

Ovo je free podeljeno a to što ti radiš za nekih šmrljavih 600e to je drugo, ne znam što ti ne objaviš neki free rad ko i ovi ostali što komentarišu radišića pa da vidimo malo vaše radove da ih komentarišemo pošto samo znate da pljujete druge i da pravite hejt, za drugo niste ni sposobni. A dečko jako dobro radi dizajn i svaka mu čast. Slicno ste radili i za Djoxija kad je kacio free radove, takodje i Kevia koji sad moze da vam kupi celu kucu zajedno sa vasim kerom .
    Mene lično znaju i Djoksi i Kevia 5 sekundni mi treba da ih podsetim ko sam pošto ovaj Nick ne koristim nigde.
    A ti što ne pričaš da su te posećivali ljudi kada si delio tuđe radove.

Ja radim neku drugu vrstu programiranja koja se uči isključivo u toj fabrici, oni imaju svoje programe i svoje mašine.

Da radim i kačim besplatno niti imam vreme niti želju.
    To što si ti klinac koji misli da to tako funkcioniše grešiš.

Lepo si počeo host što si ga zatvorio da te pitam? (Ako smeš da priznaš)

Senior Member Array

Spusti se malo na zemlju

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)