Dobar cfg, ali lakse me ubiju
Results 1 to 9 of 9

Default Dobar cfg, ali lakse me ubiju

Sto kad napravim sebi neki dobar cfg, konfiguraciju podesim da mi odgovara za komp komp tad me lakse dosta ubiju, igram cs 10 godina ali kad god ili napravim ili skinem neki cfg a da mi odgovara pucanje, tad i mene lakse ubiju, ne mozes izletit nigdje a da te promase, ali zato kad je default sve, e tad tesko da me ubiju ali i ja teze pogadjam. Znaci evo 10 godina se to desava, svaki put jebeni cs 1.6

Senior Member Array

.cfg fajl samo cuva podesavanja koja ti sam mozes podesiti ingame preko konzole. Ne moze apsolutno niko lakse da te ubije zbog tvog cfg-a, a uglavnom ne moze ni nesto puno da ti pomogne. Suludo je uzimati tudj cfg obzirom da svakom coveku nesto drugo odgovara.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Quote Originally Posted by proskater1 View Post
    Sto kad napravim sebi neki dobar cfg, konfiguraciju podesim da mi odgovara za komp komp tad me lakse dosta ubiju, igram cs 10 godina ali kad god ili napravim ili skinem neki cfg a da mi odgovara pucanje, tad i mene lakse ubiju, ne mozes izletit nigdje a da te promase, ali zato kad je default sve, e tad tesko da me ubiju ali i ja teze pogadjam. Znaci evo 10 godina se to desava, svaki put jebeni cs 1.6
    Ma 100% lakse ubijaju, isto kao da privlacim metke cim podesim sebi da mi odgovara za pucanje npr za kalas ovako tesko dati head na daljinu kolko god igrao npr iz rupe na longu da gore na A zabijem hed odma nekome, dok kad ubacim cfg nekad ih po 4-5 bude, i sve hedovi skoro iz prvog pucnja ali zavisi, neki cfg bolji za kalas, neki za emku, neku za awp, neki za dgl, neki u kombinaciji npr kalas i dgl itd.. Ali ja podesim sebi za kalas npr ili emku i rokam, i bot najveci oanj sto nikog ne moze pogodit, okrene se i svuce mi 90Hp sa pistoljem.. A kad sam na default cfg, lakse dosta izbegavati metke, ali zato i ja teze pogadjam. Imas bas ono podesim nekad da bude TOP, znaci tesko promasit ali zato tad em neko iza coska iz jednog pucanja od 3-4 metka svuce svih 100hp sa helmetom i pancirom.
    To na publicu, dok na DM kad igram, tamo dosta teze me pogadjaju e tu sam glavni, napravim skor po 300:30, ali na publicu rokaju iako dodju ti isti sa publica, na DM ne znaju tako pucati.
    Plus sto sad kad skrolas ne mozes hedove lupati, tesko i igraca pogoditi a pre se sjecma pre 7-8 godina, samo sam skrolo, znaci nisam popusto skrol i hedove sam lupo, a sad od toga nema nista. Et nekad ono da bas usere 1 u danu.. Isto kao da su mjenjali fiziku metaka ili sta vec kad skrolas da ti razbacuje metke, ma pre me niko nije mogao stici. A nije da ne znam se kretati, ako me ne pogode dobro je, ali ako me neko pipne metkom igrac mi se ukopa odma i ne mozes nastaviti levo desno punom brszinom da se kreces, znaci odma se ukopa i naravno ovaj odma lakse nanisani i skine te... Dok ja kad nekog pogodim, njega kao da ne zaustavlja, i dalje brzo se krece osim onih botova njih kad pogodim metkom, oni se uspore.
    Last edited by proskater1; 04-07-2019 at 18:42.

Senior Member Array

Ajde okaci te cfg-ove koji ti pomazu za kalas, za emku, sa kojim te lakse/teze pogode. Naznaci koji je koji pls.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.

https://www.sendspace.com/file/anxtgi
    Mislim da je za kalas i za emku...
    Igraj duze i ako si na steam, ja na steam igram.
    Evo npr ovi neki 'bolji igraci' koji npr na punom serveru imaju skor 50:7 mada ja ne vidim razliku izmedju kretnje njih i nekih ovako drugi koji prave 20:10 skor, e isto se krecu ali ove sto imaju veci skor pa i logicno da imaju jer gutaju vise metke, znaci ne mozes tako lako pogoditi kao ove sto imaju manji skor(jer ne gutaju). Isto kao da je ovim veci hitbox, pa ih lakse ubijam, ne moram u centar tjela gadjati, poput pupka, medju grudi, medju oci da bi pogodio kao sto moram ove sto 50:7 skor prave. Njih moras bas u direkt centar da bi ih pogodio, a ove pucas otrpilike tu oko njih i pogadjas. Da opet eliminisem to kretanje, evo pridjem sa ledja, opalim u glavu on proguta ili ga metak negdje drugo fol pogodi a ne u glavu, dok ove prosjecne igrace odma skines, 1 metak sa ledja u glavu i mrtvi, a ovim tesko kad da to bude iako se npr ne krecu stoje u mjestu. Nemoguce da uvek ove lepo nanisanim a ove druge ne.
    Evo ja prvi kad imam skor na punom serveru 70:5 a nekad ne mogu 10:2 napraviti iako budu isti graci uglavnom, ti bolji koji cesto igraju. Tako je na svakom serveru, ali na DM zanimljivo, nisu tako dobri dok sam ja bolji na DM dosta jer ne gutaju kao na publicu i teze me pogadjaju na DM, znaci na DM je prava igra evo MILF DM npr, takav je cs pre bio i public, dodjem fino izbegavam tesko pogode ako se dobro krecem ili ako pocnem skrolaz njih po 5 puta skoro nista mi ne skinu, dok na public svakakvi botovi dodju i svuku olese ti helte.
    A ti sto me teze podoge je bez cfg, mislim pobrisem sve, pa se sam kreira config.cfg i nista ne diram, samo nik promenim i pokoji bind. I tad uglavnom imam bolji skor, jer mogu izletiti kad sam CT na dugo tamo i cekam na prolaz terore da me ne skinu, dok ovako kako god da izletim dal skrolo, skocio ili normalno izletio, ne provirim oni vec me opizdili i svukli 60-70hp. Evo citav dan danas igrao samo tu isao na dugo, i nema sanse ko god izleti rokne me.. Sve dok nisam pobriso cfg e onda sam izletao i nisu me u pola slucajeva pogodili, prodjem sa 100hp, ali zato ih i teze ubijem. A da je onako pucajne kao na nekom cfg koji odgovara meni i mom kompu, vjerujem da bi svaki dan napravio 60:0 skor na punom serveru.
    Ping mi je 10ak na DM 30-35
    Last edited by proskater1; 04-07-2019 at 19:14.

Senior Member Array

Tek sad otvorio CFG. Ovo je AIM cfg i prilicno sam siguran da je zabranjeno koristiti ga na 99% servera (Iskreno nemam ideju da li rade uopste ovakve stvari, nikad ih nisam koristio). Ne mozes staviti u isti post da znas da igras i da koristis aim cfg. U svakom slucaju, cfg ne moze nikako da napravi da te teze pogode, prosto je nemoguce, ali moze da promeni "nacin" na koji ti funkcionise igra i samim tim ti nesvesno radis nesto totalno drugo, imas "delayed" prikaz (Sto je najveca verovatnoca) ili nesto tako. U prevodu tebe najverovatnije protivnici vide pre nego sto ti vidis njih i samim tim te ubiju mnogo "brze".
    Last edited by SkazzY; 04-07-2019 at 19:38.

ne radi to ko sto vi mislite da radi ko cit. Nije to nikakav cit, to je sve isti *****, sve to iz njega mozes ukucati i preko konzole sta god je u tom .cfg. Nema ni jedna komanda a da je ne mozes prekucati preko konzole, a da radi. AKo ima sta, to ne radi niti je radilo na steam cs 1.6 od 2009 kad je poceo steam protokol, pre bio valve na njima je moguce radilo. Ovo ko sto kazes podesava kako igra funkcionise, samim tim se mjenja i gadjanje. Ali plus igram na steam cs 1.6 original, tako da su tu jos vece zabrane poput aliasa, alias je blokiran na steam-u tako da ne radi, mada nije radio ni na obicnim kanterima warzone.
    I tu svaku skrpitu mozes preko konzole otkucati, isto kao da kad cucnes npr da ti nisan bude dinamican a kad ustanes statican da se ne siri. To ja preko konzole otkucam skriptu(jednostavna kratka) ali moze se ubaciti u .cfg. Tako da sve sto je preko konzole, je dozvoljeno na publicu, DM i ostalim osim CW. Na CW kad igraju i tu je doduse 99% dozovljeno osim cl_lw 0 mada i to ko koristi samo mu je jos teze igrati sa tim jer sam probao to.
    Ja kazem da znam igrati, igram sa obicnim configom evo sad sam igrao 50:2 skor i pobijem ovako po 7-8 ljudi u rundi i ostane mi 100hp. Dok ubacim neki cfg, npr bezveze neki od markelofa, heatona ili neki drugi random i odma je to nemoguce izvesti. Isto kao sto ti kazes prije me vide nego ja njih iako mi je intepr na 0.01 ili 0.1 ili 0.009 isto sve, nema razlike u tome dal me pre vide ili ne. I ima ovde na forumu negdje sam nasao da ovi administratori pisu da su to gluposti te skripte aim.cfg da to nista ne pomaze i nista ne radi. Tu u tom cfg sto pomaze su one komande neke cl_ gl_ itd i one uticu na igru, a skripte ne uticu, mozes svaku skriptu obrisati iz tog cfg- bice cfg potpuno isti kad udjes da igras, identicno.
    Ono sto je zabranjeno a sto govore aim.cfg je to sto su ljudi neinformisani, pa u velikoj vecini slucajeva neko upakuje zajedno sa .cfg neki .dll fajl ili .exe fajl i TO JE ZABRANJENO, zato oni govore da se ne skidaju aim.cfg jer skoro svaki aim.cfg ima uz sebe neki cit. a to je samo navlakusa da sto vise ljudi skine taj cit jer ima virus, a znaju da ce ih vise skinuti ako napise aim.cfg neko aim cheat. I sad oni pocetnici koji ne znaju a hoce cfg, mislice da je to stvarno samo cfg i ubacice i .dll i taj .exe fajlove i imace cheat a da toga nisu svesni. Neki popravljaju recoil ti .dll fajlovi u manjoj mjeri, neki u vecoj, neki aim malo fixaju ali sam .cfg fajl nemoguce da bude nikakav aim. Skini bilo koji, otidji kod afk igraca, pridji mu kod glave, i pucaj mu pored uveta, tamo gde mu nije hitbox, znaci kad prislonis metak pored uveta i kad ne ucitava njegovo ime, znaci nisi na hitboxu i opali i vidices da nece ga ubiti. Uvek moras na hitboxu gadjati dal imao cfg obicni ili aim.cfg koje ne moze da preusmerava metke gdje ce da idu kako odgovara jer nema stalnu funkciju pracenja igraca, dok cheat non stop prati igrace i hitboxove i po tome odredjuje putanju metka, a cfg se execuje na pocetku igre i to je to, ne moze da radi posle u toku igre da on nesto prati. Ti kodovi za cheat su pisani u c++ ili nekom drugom jeziku, koji nemaju veze sa aliasom i komandama iz konzole cs-a...
    I sve da prepises celi kod cita nekog ili nesto iz c++ source coda nekog cita i ubacis u .cfg nece biti nista, nema nikakvu funkciju jer se ne moze pokrenuti bilo sta van komandi iz konzole. A ako vi mislite da postoji aim cfg i da je to cit, onda vi takodje morate da vjerujete u to da je onda i preko konzole u toku igre moguce ukucati neki cit i da ubijas sve jer je to potpuno isto, ono sto je u bazi podataka konzole, to ce se i odraditi komandom exec aim.cfg, a one gluposti poput recoil:ak47;p472 alias aim;ak47 i slicno to ce samo onako proci, ne moze se to pokrenuti. To su samo sminkerske skripte da izgledaju zajebano i bi navukle nekog da koristi taj cfg a uz njega bude i neki .dll koji ko zna sta ima u sebi.
    I sa istim defaultnim cfg lakse igrati na obicim kanterima nego na originalnim steam. Bolja stabilnost, bolji recoil ima i lakse ubija. Evo promenio 2 komp,a imam 6gb rama ali dzaba, neko kaze to je zato sto steam koristi ram pa treba malo jaci komp, ma imam slobodno skoro 4gb rama, i procesor nije ni 40% imam SSD ali dzaba, opet na obicnim je lakse ubijati i pogadjati nego na steam tako da nije do steam, nego ovi sto prave no steam, ociste jos vise cs od gluposti nepotrebih jer manje zauzimaju nego ovi na steam kanteri, valjda ovde ima neki sranja a bez kojih se moze pa utice na igru koji god komp da imas, neko ko igra 10 god stalno, vidice razliku da je lakse na obicnom kanteru..
    Last edited by proskater1; 04-07-2019 at 20:06.

Senior Member Array

Naravno da radi alias na steam-u, zasto ne bi radio. Kao sto rekoh, prilicno sam siguran da to uopste i ne moze da pomogne (mada nikad nisam ni testirao niti me bilo preterano briga). Cfg koji si ti poslao radi mnogo vise nego klasican cfg koji bi sam napravio. Ali opet kazem, ni jedan cfg ne moze da uradi bilo sta tako da te nego lakse/teze pogodi. A ako znas da igras, sto bi onda koristio bilo koji cfg. Iskreno me mrzi da citam cele ove postove a i da diskutujem u vezi necega oko cega se ne razumem bas toliko. Moguce da ce neko drugi da naidje, neko sa malo vise iskustva sa tim, i da napise svoje misljenje.

Negde sam procito da je zablokiran 100% sam cito nisam valjda sanjao i to par puta.
    Nego eno naleti neki pise kako neki bolji igraci kad pucaju npr i kalasa, ono tapkaju par puta mis brzo ili malo duzi stisak na mis da ispali 4-5-6 metaka, metci im ispod nisana idu. Npr nisan ako tapkas tako par puta dok pucas,nisan ode gore a metci se rasprse ili odu u visinu, dok koj vrlo retkih metci idu dole ispod nisana. Evo bas danas primeti ja jos je admin ovako ozbiljan server, i kad je pucao tako mu metci idu. Isto kao da ima vertikalni recoil, pa kako opali par metaka nisan ode gore ali mu metci i dalje idu dole u igraca.. I njemu je tesko izmaci se, gdje god, sa cim god puca, ne razbacuje mu metke.. Eno sa glokom sa dugog puca mene gore na A, brzo pritisce i sve me pogadja tolko da me zaustavi skroz, jedva pobjego u zaklon i to sa 30hp a imo sam helmet i pancir i 100hp. Eto, ocu i ja da mi tako puca jer sigurno imaju neki hack nesto, to nije normalno da tako puca cs. A ne mozes nikom nsita reci od head admina jer odma kazu nema nista a pritom igra na steam. A meni je bolje pucanje na obicnom cs, manje me pogadjaju a bolje pucam. ne znam sto oduvjek tako. Jos sam mjenjao kompjuter. Mada nije sad neki i ovaj je stari neki quad core intel 2.4ghz e6600, ram 4GB ddr2 imam 100fps zakucan ali nije to to ko na obicnom cs. Stvarno ne znam kako to moguce i sto tako, zar nije logicno da ako platim igricu da mi bude bolje ili makar isto, a ne losije. Nema na steam udjem na server pojave se oni sto rokaju kao ovaj admin, i ne mozes ga ubiti, samo izvirim hed. A onda predjem na obicni cs e tad im mogu parirat i nije tako da izvirim i da me roknu, ovako ako me ubiju, i ja sam njih olesio do 20hp. A tamo na steam ako skinem 20hp puna kapa. 40 puta sam sistem radio od xp, linux, 7, 10ka ma nista ne pomaze. Adsl, optika interneta isto sve. Drugi komp, 3 razlicita procesora. Ma kako god, uvek na obicnom cs-u bolje bude.
    Last edited by proskater1; 12-07-2019 at 01:42.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)